Uw spullen voor een goed doel ws Verkeersveiligheid Kindertheater in Oisterwijk tijdens de zomervakantie 2015 Seizoensopeningsweekend bij Audacia! weekblad van eigen bodem Probeer het eens en vraag naar onze tarieven! brengt het nieuws en uw reclameboodschap bij de mensen thuis... Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl “Tl Foto: Paul Spapens -- w b •- i i Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Het is leuk om de quiz in groepsverband te spelen, om zo samen de verkeerskennis te ver groten. Dit kan bijvoorbeeld met de ouderen bond, tennisclub, sportvereniging, toneelver eniging, jeu de boulesclub, kaartclub, golfclub, vriendengroep, in familieverband, met de bewonersverenigingen etc. Als de quiz in groepsverband wordt gespeeld maakt men kans op leuke prijzen en een finaleplaats! De quiz kan tot 30 september worden gespeeld. De quiz kan ook individueel worden gespeeld, ook dan zijn er prijzen te winnen. Meer informatie over de quiz is te vinden op http://www.wegwijsquiz.nl/ of www.nulverkeersdodenbrabant.nl of Adervendreef 4a in Oisterwijk. Voor meer informatie: www.natuurtheater.nl PEEL DE WEGWIJS VERKEERSQUIZ Op zondag 23 augustus is het de beurt aan onze jeugd middels onze “Jeugddag”, die dit jaar verzorgd wordt door Voetbalschool2fast Wij hopen u dan ook tijdens deze dagen te verwelkomen op ons sportpark aan de Molen straat om zodoende het komend voetbalseizoen geweldig in te luiden. Tot vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 augus tus aanstaande! Mocht u meer informatie willen hierover, dan kunt u contact opnemen met Bert Adams, Pr. Beatrixstraat 20, Moergestel, tel. 513 1757. met Nelson de Kok! Deze balvirtuoos zal vanaf 13.00 uur aanwezig zijn om onze jeugd wat techniekkneepjes bij te brengen. Om 13.00 uur wordt er gestart met de D, E en F jeugd waarna B en C jeugd middels een 7 tegen 7 toernooi de dag zullen vervolgen. Definitief programma en tijden en indeling zie website www.audacia.nl Commissie Seizoensopening Audacia 2015 ES. wilt u meer informatie omtrent de het sei- zoensopeningsweekend raadpleeg dan www.au dacia.nl voor bijvoorbeeld wedstrijdschema vriendentoernooi en tijden en indelingen jeugddag. In Noord-Brabant hebben alle gemeenten, provincie en verkeersveiligheidpartners 2015 uitgeroepen tot jaar van de senior; het Wegwijs jaar. Met allerlei acties om de verkeersveiligheid van deze groep verkeersdeelnemers te vergroten. Op 17 juni is de digitale Wegwijsquiz voor senioren van start gegaan. Door mee te doen aan deze verkeersquiz worden de verkeersregels opgefrist. Wie heeft er voorrang? Mag ik mijn kleinkind los achterop de fiets vervoeren? Dit soort vragen komen in de verkeersquiz aan bod. Graag willen we senioren oproepen om mee te doen aan deze gratis digitale verkeersquiz. HELP Vanaf 14.00 uur staat er ons dan een grandioze “Hollandse Middag” te wachten in de kantine waardoor deze middag gegarandeerd een gewel dige afsluiter wordt van dit feestelijke ope ningsweekend. Zeker met de le bekerwedstrijd van ons le elftal dit seizoen tegen EDN ’56 uit Haghorst welke om 14.30 uur begint. en vervoeren. Zo kwam hij op het spoor van OBJ, wat staat voor Opbouw Basisscholen (voormalig) Joegoslavië. De naam is enigszins misleidend. Wat ooit begon als inzameling voor de opbouw van basisscholen is inmiddels uitgegroeid tot een groter terrein. Daarom kan deze organisatie werkelijk bijna alles gebruiken. Programma Kindertheater in de Witte Lelie 21-22-12 juli: Poppentheater Kris Kras 28-29-30 juli: Kindertheater Friponne 4-5-6 augustus: Luuks Poppentheater 11-12-13 augustus: Poppentheater ’t Groene Land 18-19-20 augustus: Nomadtheater 25-26-27 augustus: Luuks Poppentheater In de zomervakantie is er kindertheater in theater De Witte Lelie op het terrein van het Oisterwijkse Natuurtheater. In de periode van 21 juli tot en met 27 augustus worden er in totaal 18 poppentheatervoorstellingen gegeven op elke dinsdag, woensdag en donderdag. De voorstellingen worden binnen in het pop pentheater gegeven. Gedurende deze zomer zijn er in het Natuur theater zes verschillende voorstellingen voor de kinderen (en ouders of opa’s en ma’s), lief hebbers van het poppenspel en ander klein theatervermaak. Bij Theater de Witte Lelie ligt boscafé De Rode Lelie met daar bij een fijne speeltuin. De entree bedraagt 5,00 per persoon, aanvang 15.00 uur. Reserveren is niet nodig. Adres: Theater De Witte Lelie in Natuurtheater in de Oisterwijkse bossen. Gemullehoekenweg Op zaterdag 22 augustus zullen vanaf 12.30 uur 19(!) samengestelde teams door bedrijven, verenigingen, families etc. strijden om de fel begeerde wisseltrofee tijdens het welbekende “Vriendentoemooi“. Wederom een mooi aantal deelnemers aan dit welbekende vriendentoer nooi! De gehele dag zal de muziek verzorgd worden door Disco Sunlight m.m.v. DJ Sill Smetsers en ’s avonds zal Keys Beats (crazy piano’s), de feestvreugde nog verder doen ver hogen. De prijsuitreiking van het toernooi zal rond de klok van 22.34 uur zijn. Om maar wat te noemen: Ziekenhuisapparatuur, luchtmatrassen voor patiënten, schoolmeubelen computer appa ratuur, meubels en keukenbenodigdheden van/voor verzorgingshuizen, creatieve mate rialen zoals verf, kwasten, pakken papier etc. Maar ook individuele en collectieve hygiëne materialen, dus incontinentiemateriaal maar ook zeepdispensers voor toiletten etc. Ook lijsten en gereedschappen, schroeven, spijkers e.d. kunt u bij hen kwijt. Voor alle ingeleverde spullen geldt natuurlijk dat ze heel, bruikbaar en schoon zijn. De Stichting OBJ brengt de spullen naar hulp behoevende instellingen in Polen, Roemenië, Servië en de Balkanlanden. Maar wat nu, was even de vraag. Stilzitten is voor dit echtpaar geen optie. Dus ging Bert Adams op zoek naar andere mogelijkheden. Al enige tijd had hij contacten met de Vincentshop van de Vincentius-vereniging in Tilburg. De spullen die voor de Vincentshop worden ingezameld worden verkocht. De opbrengst is voor de armoedebestrijding in Tilburg. Daarbij komt dat er meerdere mensen zijn die truien en vesten breien voor minder bedeel den. Dus mocht u nog breiwol over hebben, dan kunt u dat ook kwijt bij de heer en mevrouw Adams. De Vincentius-vereniging wil echter geen gebreide truien en vesten, omdat die in Nederland niet worden gedragen. Dat levert hun dus geen geld op. Omdat zij al die ijverige breisters niet wilden teleurstellen, gingen ze op zoek naar anderen die wel spullen voor het buitenland verzamelen Bert en Ton op een foto voor WieKentKunst in 2012. Meerdere jaren zijn Ton en Bert Adams actief geweest voor de Stichting De Helpende Hand. Deze stichting is dit jaar gestopt met alle inza melingen en het vervoer van goederen naar Roemenië. Aan al het werk en de contacten rondom de stichting hebben beiden heel goede herinneringen. 21, 22 en 23 augustus a.s. Vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 augustus a.s. staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal- en muziekactiviteiten. We staan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopeningsweekend. Op vrijdag 21 augustus trappen we af met de volgende wedstrijden voor selectie en de lagere senioren Audacia 1- Viola 119.45 uur Audacia 2 - Viola 219.45 uur Audacia 4 - Reeshof18.45 uur Audacia 5 - Nevelo19.45 uur Audacia 6 - Beerse Boys18.45 uur Audacia 7 - All Stars19.45 uur Audacia Dames - Acht Dames18.45 uur Hierna volgt er een gezellige feestavond. Deze avond wordt verder opgeluisterd door de Disco Sunlight m.m.v. DJ Sill Smetsers. T a PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 JULI 2015 ■MHMMHMMI ■Ml ■MMMMI ■■■■■MMHMHMHHMMMH ■MMMMMI Ml MMM Weekblad voor Moergestel ^B ^B OP WEGNAAR! BRABANTSE WEGWIJS VERKEERSQUIZ In samenwerking met Veilig Verkeer Nederland ontwikkelden we een online verkeersquiz. Beantwoord de vragen over verkeerssituaties met jouw team of individueel op www.wegwijsquiz.nl Vergroot je verkeerskennis én maak kans op leuke prijzen! f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5