Franse sferen in Park Stanislaus MTV gaat weer terug in de Gezinsdoedag Oisterwijkse bossen en vennen met IVN Oisterwijk Tiliander gesloten tijdens de zomervakantie tijd Musicallessen voor kids in Den Boogaard Rally Oriëntatierit te paard voor aanspanningen en equipes IA 1 A ifa Mg Kansplus Oisterwijk e.o zoekt penningmeester K 1 KansPlus streeft naar een waardevol leven voor mensen met een verstandelijke beperking en waarbij de kwaliteit van leven centraal staat en de eigen mogelijkheden ten volle dienen te worden benut en ontwikkeld te worden. Door het jaar heen organiseren wij activiteiten en komen op voor de belangen voor mensen met een verstandelijke beperking en hun ver wanten. Voor meer informatie of wilt u een afspraak maken voor een oriënterend gesprek, dan kunt u contact opnemen met bestuur van KansPlus Oisterwijk e.o.: Voorzitter Berrie Timmermans 528 5346 Secretaris Rinie Roosen 528 3228 Penningmeester Jo Robben 511 2119 om 14.00 uur vanaf het Bezoekerscentrum van Natuurmonumenten aan de van Tienhoven- laan te Oisterwijk. Deelname is gratis. Via de website www.tiliander.com kunt u door lopend reserveren voor voorstellingen in de theaters van Oisterwijk en Moergestel, Tilian- der en den Boogaard. derenzeker door programma’s als the Voice. Kids van nu willen alles.zingen, toneelspelen noem maar op. En vanaf september kan dat nu. Er is wel een beperkt aantal plaatsen dus als je wilt mee doen.. geef je op voor een proefles! De lessen zijn voor kids vanaf 7 jaar en vinden plaats in Moergestel. Wil je meer weten over deze shows? Kijk dan op www.desdemona- dance.nl of bel 06-51034019. Na ruim 40 jaren wil onze huidige penning meester een punt achter het penningmeester schap zetten en zijn wij op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger voor deze functie. De gemiddelde tijdsbelasting is ongeveer 4 uur per maand. Kansplus is een landelijke belangennetwerk- vereniging voor mensen met een verstandelijke beperking. Over het land verspreid zijn er ledengroepen actief, waarvan KansPlus Ois terwijk e.o. er één is. Het werkgebied van KansPlus Oisterwijk e.o. is Moergestel, Haa- ren, Biezenmortel, Udenhout, Berkel-Enschot en Oisterwijk. De Franse driekleur was afgelopen weekend volop te zien in Park Stanislaus. Dit jaar was het ‘vakantieweekend’ geheel in Franse sfeer. De eetzaal was bijzonder mooi versierd, de maaltijden waren aangepast, er was een Franse quizmiddag op zaterdag. Zondagmiddag werd het geheel afgesloten met een optreden van “Monsieur Edouard”, waarna iedereen nog kon genieten van een drankje met Franse versnaperingen. De rit start om 10.00 uur vanaf Manege Soet- hout. Lengte van de rit is ongeveer 25 km en de duur van de rit 3 a 4 uur. De tocht bevat ook een spelelement waarbij diverse vragen beantwoord moeten worden. De rit bestaat uit twee trajecten, tussen deze trajecten zit een pauze. Ook is er een prijs voor het “best geklede Op pad met een natuurgids en luisteren naar een boeiend verhaal is leuk. Maar nog leuker is het om uw kinderen of kleinkinderen echt bezig te laten zijn in de natuur en te genieten van hun verwondering over alles wat daar te ontdekken valt. Oma’s en opa’s, vaders en moeders doe mee aan onze gezins-doe-excursie en vergeet uw kinderen en kleinkinderen niet! De gezinsdoedag wordt georganiseerd door IVN Oisterwijk en LNMH Haaren en vindt plaats op woensdag 29 juli. De gids vertrekt MMaMBKBHMMMMMMUH^ Theaterkassa Theater Vindt u het ook belangrijk dat mensen met een verstandelijke beperking een goed leven hebben en u wilt daar tijd voor vrij maken, doe dat dan samen met ons. Enkele opmerkingen die geuit worden wanneer men een zomeruitzending van MTV bekijkt. Wilt u mee terug in de tijd? Wilt u weten hoe Moergestel in 1995 eruit zag, wat er is veran derd of niet) en welke ontwikkelingen er zijn geweest? Kijken dus vanaf 30 juli naar de lokale omroep MTV. Op 3 september start weer het nieuwe seizoen met ook weer traditiegetrouw het “Zomer- journaal”. deelnemen. De tocht staat bekend om het sportieve karakter en het genieten van de schoonheid van het Brabantse land in de omgeving van Oirschot. Voor wie dat nog niet weet: zulke evenementen zijn niet alleen bedoeld voor de bewoners van Park Stanislaus, maar zijn ook toegankelijk voor alle senioren van Moergestel. Dat geldt voor alle activiteiten die door het hele jaar Nog één keer dit seizoen een reguliere uitzen ding van MTV en daarna is het vanaf 30 juli weer zomerreces voor de vrijwilligers van onze lokale omroep. Sinds een aantal jaren gaat men in deze periode 20 jaar terug in de tijd waarbij we dus nu dus in 1995 zijn aanbeland. Steeds weer komen er positieve reacties binnen op deze "nostalische" actie. Er wordt op een andere manier naar de uitzendingen gekeken: "hee, is dat al zo lang geleden"? "Kijk die eens, die is veranderd". "Ken je die nog?" worden georganiseerd. Wilt u hierover meer informatie, dan kunt u contact u contact opne men met de activiteitenbegeleidsters Anke of Brigitte, telefoonnummer 513 9320. U bent van harte welkom. In verband met de zomersluiting, zal de theaterkassa gesloten zijn vanaf 18 juli. De eerste theaterkassa is op vrijdag 28 augustus 2015. Na de zomervakantie is de theaterbalie weer iedere vrijdagavond geopend van 18.00 - 20.30 uur op Spoorlaan 82c in Oisterwijk. Ook tele fonisch reserveren is dan weer mogelijk tijdens weekdagen tussen 9.00 en 16.30 uur. Vanaf 1 september kunnen alle kids vanaf 7 jaar die willen zingen, dansen en acteren terecht bij de nieuwe lessen van Desdemona Dance. Op woensdagmiddag om 14.00 uur kun je les krijgen van docente Noelle van Bussel. Zij is musicaldocente en zangcoach. Samen met de leerlingen uit Oisterwijk gaan ze aan de slag voor 2 shows: de Leeuwenkoning die in decem ber staat gepland en voor de zomer van 2016 Annie! Afgelopen zomer straalden alle kids in de musical de Drie Biggetjes waar zij hun talenten konden laten zien aan het publiek. Tegenwoor dig is alleen dans niet genoeg voor veel kin- Oostelbeers - Op zondag 7 september organiseert de Recreanten Vereniging Manege Soethout verbonden aan Manege Soethout voor de 8e keer een rally/oriën- tatierit voor paardenliefhebbers waaraan aanspanningen en equipes kunnen geheel”. Het is een rit die veelzijdig en leuk is voor alle deelnemers, ook voor de bijrijders. Voor meer informatie en inschrijven: www.oir- schotsepaardendagen.nl. Inschrijven kan tot maandag 30 augustus. Na afloop van de rit is er de mogelijkheid om deel te nemen aan een heerlijke barbecue. www.ivnoisterwijk.nlwww.lnmh.nl 1 k f - ka» in PAGINA 3 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 JULI 2015 MKMKBMHMKMMK ■■■■■MMBKHnanMMRMMMMnKHMMMMHHMKm MKi ■MKB ■KMMHMMKRKMHMUBI ■MMHHMMMKKH MKMKMMBHHMMMMMMMI^^ ■MMMMHMHHKMMRMHMMMMH^ MMMHHMWKMHMHMMHMMHMBMBHMHMMKBBMMMMH W *'r'

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 3