De ’Vonderdag’: Tadaa!!! Vier generaties Donders -V 'X MOERGESTEL Inpakken en wegwezen! Vakantie Moergestel-Nieuws Nieuws en advertenties: buro76@planet.ni Oi ster wijk ■te» w Si TT Weekblad voor Moergestel Evenwichtkunstenaars. Uw Gemeentemeuws op www.oisterwijk.nl Foto boven: Maudy van Laarhoven Foto links: Brigitte van Dam De woensdagen 5, 12 en 19 augustus zal ‘Moergestel-Nieuws’ niet verschijnen. Woensdag 26 augustus mag u ons weer verwachten. Houdt u hier alvast rekening mee? Nadat we twee jaar geleden al een vier generatiefoto konden plaatsen van de oudste zoon van de familie Donders (Rick), is het nu de beurt aan zijn jongere broer Joost. Links op de foto zien we opa Henk Donders (05-07-1958), in het midden papa Joost Don ders (08-08-1992) en rechts overgrootvader Tinus Donders (30-07-1929) met op de voor grond baby Riley (20-01-2015). De dag van de uitvoering (dinsdag) mochten de kinderen eerst even ‘proeven’ wat ze het leukst vonden om te doen. Daarna werd geza menlijk op school geluncht en konden ze aangeven wat ze wilden doen voor het publiek dat om 14.00 uur naar school zou komen. WOENSDAG 15 JULI 2015 40e JAARGANG Nr. 1812 n Het werd ’n waar ‘Vonderfeest’, ondanks de regen die tussendoor naar beneden kwam. Er was veel publiek dat enorm heeft genoten van wat de kinderen lieten zien (én ouders overigens!). En er waren twee circusdirec teuren (Jayden en Puck) die het programma presenteerden. De directeur van de school, juffrouw Jeanne, sloot de voorstelling op gepaste wijze af! Een succes!!! Wij zijn druk bezig om de puntjes op de i te zetten. Het programma is zo goed als rond en wij hebben er ontzet tend veel zin in! Inmiddels hebben zo’n 300 kinderen zichzelf om een week met ons op avontuur te gaan. Maar zonder spelleiding zijn we natuurlijk nergens. We kunnen elke dag nog een hoop helpende handjes gebruiken. Ook al heb je maar één ochtend of middag tijd, wij zijn blij met je! Inschrijven kan via www.jvwmoer- gestel.nl Fijne vakantie alvast! Hopelijk zien we je tij dens de JVW 2015 (24 t/m 28 augustus) ver schijnen! De inschrijfperiode voor kinderen sluit 24 juli! Wil je nog meedoen? Schrijf je dan snel in! Als voorbereiding waren er op maandagavond liefst 80 opa’s/oma’s naar school gekomen voor een twee uur durende instructie in het snikhete gymzaaltje. Daar werd uitgelegd wat er precies ging gebeuren en werden mensen ingedeeld in groepjes om de kinderen te bege- leiden in het leren van de ‘circuskunsten’. Dat werd lachen, gieren, brullen. Vooral door de persoon die uit ging leggen en uit ging beelden hoe de ‘kunstjes’ er uit zouden gaan zien. -4111 Jongleren als de heste! Circus ’Tadaa’ was dinsdag 7 juli te gast op De Vonder aan de Kloosterlaan. Het was die dag immers ‘Vonderdag’: in het leven geroepen omdat elk jaar met de bus op schoolreis gaan veel te duur is. Nu wordt er gerouleerd: het ene jaar op schoolreis en het andere jaar ’n activiteit in en rond de school. Zo krij gen de klassen elk jaar wat ‘nieuws’, maar nu is al bekend dat Circus ’Tadaa’ over zes jaar wederom te gast is op De Vonder. F ló nieuws ■■M Silhouette is zes dagen k per week geopend; mavmza Hair Beauty Salon gemeente Q 013-8228022 www.silhouette.co.nl Kift Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterli/k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur JJT Elders €15,- Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel De vakantie komt eraan! Daarom deze hele week alle kinderen tot 12 jaar V haren laten knippen voor L’ een wel hele lage prijs. 1,

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1