RUUD PAN IS Try-out Tour de Brabant vertrekt vanuit Moergestel VAN ALPHEN Pleinconcert Muziek vereniging Prinses Juliana Jubilarissen Gymclub Van De Loo Disco De Mix r Oisterwijk ff I BRILLEN LENZEN Brabantse fietsers kunnen de kas van het verenigingsleven spekken. Foto: Paul Spapens Uw GemeeMenieuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE /WMtf Op de feestavond van de gymclub waren er ook dit jaar weer jubilaris sen en die moesten natuurlijk in de bloemetjes gezet worden. zoeken. De Tour de Brabant is een ultieme uitdaging voor deze wielrenners. Het tweede ideaal dat aan de Tour de Brabant ten grond slag ligt komt voort uit het feit dat het voor het verenigingsleven steeds moeilijker is om aan geld te komen. Daarom is de Tour de Brabant opgezet als een sponsorevenement. Het opleidingsorkest én de jeugdslag- werkgroep van Muziekvereniging Prin ses Juliana geeft op dinsdag 30 juni haar jaarlijks pleinconcert. Dit jaar is dat op het pleintje aan de Vonderhof in de Aanstede. WOENSDAG 24 JUNI 2015 40e JAARGANG Nr. 1809 De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 600 fietskilometers non-stop door Brabant voor het plaatselijke goede doel Op zaterdag 27 juni om 14.00 uur start in Moergestel voor de eerste keer de Tour de Brabant. Bij wijze van proef gaan tien wielrenners (v/m) van start voor een non-stop fietskoers van 600 kilometer door Brabant. Als de try-out slaagt wordt de Tour de Brabant volgend jaar als een groot sportief sponsorevenement geor ganiseerd. O 013-8228022 www.silhouette.co.nl AUTOSCHADES 1 111 sinds 1880 Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Heb je voor het optreden iets nodig bv. drums tel, versterker of iets anders mag je het door geven aan Leny de Ruiter 06 48 15 12 38 leny.com@planet.nl. Je mag natuurlijk ook gewoon komen kijken. De avond vindt plaats in het jongerencentrum Moergestel aan de Bosstraat 1b van 20.00 tot 23.00 uur met goede muziek van DJ. Harm en de entree is gratis. Iedereen is welkom. Als sponsorevenement wordt de Tour de Bra bant als volgt opgezet. Elke Brabantse ver eniging, van een harmonie en een voetbalclub tot een toneelclub of een tennisclub kan deel nemen. Een ploeg laat zich sponsoren door het plaatselijk bedrijfsleven en spekt zo de kas van de vereniging waarvoor men fietst. Fietsen als sponsormogelijkheid is zeer popu lair geworden sinds het fenomeen Alpe d’ HuZes. Nu de overheid zich terugtrekt en het verenigingsleven steeds meer zelf de broek op moet houden kan deelname aan de Tour de Brabant een mooie financiële opsteker zijn. De manier waarop de kas wordt gespekt spreekt tot de verbeelding en is typisch Bra bants: samen ergens de schouders onder ste ken. I In de Tour de Brabant komen twee idealen door de Parelrijders uit Oisterwijk. Mart de bij elkaar. Heel veel vrouwen en mannen in Brabant stappen met plezier op de racefiets. De Tour de Brabant wordt georganiseerd Swart en Derk Wissink uit Oisterwijk en ultrafietser Guus Moonen uit Moergestel heb- Het is een trend om sportieve grenzen op te ben de route van 600 kilometer ontwikkeld. De Tour de Brabant is een idee van Mart de Swart en Paul Spapens uit Moergestel. De 600 kilometer lange route volgt letterlijk de provinciegrenzen van Brabant. Dit concertje is voor iedereen toegankelijk en begint om plm. 19.15 uur. Traditiegetrouw worden tijdens dit concert ook de muziekdi- ploma’s uitgereikt aan de orkestleden die op examen zijn geweest bij het Factorium. Op deze avond vindt ook een primeur plaats. De afgelopen zes weken heeft ‘n aantal kin deren op vrijdagochtend een muzikaal project doorlopen op De Vonder. Dinsdagavond spe len deze kinderen ‘n stukje mee tijdens het concert. Zo snel kan het gaan! Het pleinconcert is een muzikale afsluiting van het seizoen 2014-2015. Hierna geniet de muziekvereniging van een welverdiende va kantie. Namens de leden en bestuur van Muziekvere niging Prinses Juliana een hele fijne zomer toegewenst! Het concertje van vorig jaar. Foto: Judith Fonken organiseert zaterdag 27 juni een open podium avond. Je mag alleen of met anderen optreden zoals: zingen, dan sen, een muziekinstrument spelen, act, gedicht voorlezen, vertellen, rap pen, moppen tappen etc. Dit keer viel de eer te beurt aan Dimphy van Gestel, 45 jaar lid. Diny Kogels 45 jaar lid en Ton van de Wal die 25 jaar lid is. Dames, nogmaals van harte gefeliciteerd na mens de hele gymclub. We hopen dat jullie nog lang samen met ons kunnen sporten. De 600 kilometer moeten binnen 24 uur wor den afgelegd. Dat kan zowel individueel als in de vorm van estafetteploegen. De deelne mers rijden ook ’s nachts door. Bij dit alles staat de veiligheid voorop. Met non-stop fiet sen is in Moergestel/Oisterwijk veel ervaring sinds Moergestelnaar Guus Moonen drie jaar op rij 10.000 kilometer non-stop fietste rond zijn woonplaats Moergestel. Dinsdag 30 juni a.s. op het plein aan de Vonderhof Weekblad voor Moergestel êc ■■■Wi o £W»S4«A/V7BEDraJF oe es Arrangement omvat; Rtigscrub en rugpakldng Parafine handpakking Manicure Gezichtsbehandeling Voetscrub en voetmasker Anti-stress massage Wassen, haarmaaker, föhnen Dag make-up Slechts d Bij Uitgave en redactie: Buro '16, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmea Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel nieuws Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS KAARTJES voor EUROSCOOP! gemeente -ucire M

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1