Airco service actie bij Donkers! 17?® VAN WEZEL -b Foto’s uit ’Kus me, ik ben ’n prins Streekmarkt op Assisië Burgers door MIGO beloond voor inzet in Cultuur en Jeugd Zomerexcursie rondom Kasteel Nemelaer met IVN en LNMH Uitstapje Zonnebloem Moergestel OP! OP Kijk in onze winkel boordevol leuke VADERDAGCADEAUTJES! ERKO STOMERIJ: de vriéndelijkste (°or uw kleding! Donkers Autobedrijf is vertrouwd, dichtbij én scherp geprijsd! Heeft u zelf plannen voor een innovatief bur gerinitiatief, maar ontbreken u de financiële middelen om deze te starten of uit te voeren? Bezoek dan onze website: www.migo-oister- wijk.nl Op de website kunt u de criteria vinden waar- Donkers Autobedrijf Schoolstraat 60, Moergestel (013) 513 ll 10 info@autodonkers.nl www.autodonkers.nl www.donkersautobanden.nl Namens st. MIGO Ema Hooghiemstra, Wil van Egmond IQtAMiQ BOSCH Service Nu in combinatie met een onder houdsbeurt slechts 25,-* Zaterdag 20 juni van 11.00-15.00 uur Locatie: Landpark Assisië - Prisma - Biezenmortel Vier het begin van de zomer op zaterdag 20 juni met een bezoek aan onze grote streekmarkt op Landpark Assisië in Biezenmortel. Neem familie, vrienden, collega’s en buurt genoten mee en strijk neer voor een picknick in het groen of wandel over de lanen van ons mooie buitengebied. Voor de kinderen is er een apart programma met een ontdekkings tocht door het Landpark. Van 11.00 tot 15.00 uur ben je van harte uit genodigd om te ervaren hoe leefbaarheid en duurzaamheid elkaar ontmoeten in praktijk. De organisatie had het idee, om het treintje van Oisterwijk voor een dag vast te leggen. We hadden 45 gasten uitgenodigd om aan deze activiteit deel te nemen. Zodoende stonden we 4 juni om 09.30 uur op het St. Jansplein klaar om in te stappen. We hadden ook MTV uitgenodigd om er een mooie reportage van te maken. Bertus van Berkel en een stagiaire Roel de Groot, hebben dat met verve gedaan. Rond 10.00 uur toen iedereen ingestapt was en de rollators achterop de trein waren gelegd, vertrokken we richting het Groot Speyck. Daar aangekomen hebben we een lekkere kop Maatschappelijk Innovatiefonds Gemeente Oisterwijk In de gemeente Oisterwijk kunnen burgers met sociale initiatieven aanvragen voor financiële ondersteuning indienen bij het Maatschappelijk innovatiefonds Gemeente Oisterwijk. Op deze manier ondersteunt en stimuleert de gemeente inwoners van Heukelom, Moergestel en Oisterwijk om zich in te zetten voor elkaar. Het fonds wordt beheerd door de onafhanke lijke stichting MIGO. Zondagochtend 21 juni, de langste dag van het jaar, gaan we weer wandelen. Deze keer rondom Kasteel Nemelaer in Haaren. Er staan al veel planten in bloei en vogels hebben jongen. Veel jonge vogels zijn al uitgevlogen en hun ouders zijn vaak al bezig aan een tweede lepel. Het is in deze tijd dus volop te genieten in de natuur. Vooral in deze mooie (historische) omgeving rond Nemelaer. Hebt u tijd en zin om met ons mee te lopen dan bent u van harte welkom. De (gratis) wandeling zal tot ongeveer 12.00 uur duren. Uiteraard hopen wij dat de weergoden ons goed gezind zijn. Wij verzamelen op zondagochtend 21 juni om 09.30 uur op de parkeerplaats bij de rotonde (oprijlaan van Kasteel Nemelaer). www.ivnoisterwijk.nlwww.lnmh.nl Wij zijn opnieuw trots op deze mooie Oister- wijkse initiatieven en nodigen u uit om de presentatie bij te wonen van de projecten die een financiële bijdrage krijgen van de stichting MIGO op 7 juli 2015 in de Raadszaal van het gemeentehuis. Tijd: 19.30 - 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur). Iedereen is welkom hierbij aanwezig te zijn. Naast de presentatie van de gehonoreerde pro jecten is er gelegenheid vragen te stellen aan de indieners. Daarnaast zal er door het bestuur informatie verstrekt worden over de vierde inschrijfronde najaar 2015. Half jaarlijks beoordeelt MIGO projectideeën en selecteert de projecten die in aanmerking komen voor ondersteuning. Trots zijn wij op acht lopende mooie Oisterwijkse initiatieven (zie de website: www.migo-oisterwijk.nl) In april 2015 was alweer de derde ronde. Aanvragen rondom sport, jeugd en cultuur kregen prioriteit dit keer. Er zijn weer mooie projecten ingediend, waaruit vier door het bestuur van MIGO zijn geselecteerd. Op woensdag 4 juni was het zover. De Zonnebloem Moergestel had weer een leuke dag georganiseerd. Dat kon omdat het gilde St. Catharina vorig jaar met haar feest de Zonnebloem Moergestel daar als goed doel aan gekoppeld had. koffie met een stuk gebak genuttigd. Daar heeft de organisatie onze gasten verteld hoe deze dag ingedeeld was en verteld hoe die tot stand was gekomen, nl door het Gilde St Catharina. Nadat iedereen de koffie op had en wat rond gekeken, er is veel te zien, ging men weer in het treintje en werd onze tocht voortgezet. Onze volgende stop was de Gerrithoeve. Na een toeristische route arriveerden we op de Gerrithoeve. Daar stond onze lunch klaar, een soepje geserveerd in een weckfles, belegde broodjes een krentenbol, dat alles geserveerd met koffie of thee. Na nog een drankje genuttigd te hebben ver trokken we weer richting Moergestel. De chauffeurs hadden weer een mooie route uit gezócht. Omstreeks 16.00 uur kwamen we weer in Moergestel aan. In Den Boogaard heb ben we allemaal nog een ijsje gegeten en ging iedereen weer naar huis. We kunnen weer terugkijken op een geslaag de dag. Daar willen we het gilde St Catharina heel hartelijk danken aan hun bijdrage aan deze dag. Zonnebloem Moergestel aan uw aanvraag moet voldoen en een formu lier om uw aanvraag in te dienen. Ook is er interessante informatie van de lopende pro jecten. Tot 1 oktober 2015 is het mogelijk om een nieuwe aanvraag in te dienen. Heeft u behoefte aan meer informatie en zou u bij voorbeeld een stukje in uw eigen nieuws brief willen plaatsen dan kunt u dit kenbaar maken aan stichting MIGO: e-mail secretari- aat@migo-oisterwijk.nl Jfi t ■jtev V If M ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 17 JUNI 2015 PAGINA 5 MHMH V Friteuse TM-5532 vermogen 2000 Watt inhoud 3,0 liter regelbare temperatuur 130-190'C uitneembare binnenpan 2 jaar garantie. adviesprijs 29.99 Rootven 10, Moergestel, Tel. 513 1889 www.novymoergestel.nl Normaal 75, -)

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5