QOEF! Kampioenen MTV Stokeind Judo Brabant Cup 2014 - 2015 ATB wedstrijdcyclus strijkt neer in Moergestel Bekerfinales handbal bij Roef! Moergestel drukbezocht f 9 1 9' I Hierbij de kampioensteams van dit voorjaar van de senioren: HD Vr avond 2e klasse: Rob van der Heijden, Dimitry van den Broek, Jan van Kerkoerle, John Verkooijen, Mark Derksen en John Roijakkers. DD Do ochtend 3e klasse: Linda van Tuijn, Monique Jansen, Wilnita op ’t Hoog, Ingrid van Kerkoerle, Inge Broers, Jeanette op ’t Hoog en Esther Boogaers. DD Vr avond 3e klasse: Kim van der Sande, Tanja van Trier, Noortje Habraken, Charlotte van Alphen en Esther Jacobs. DD Do avond le klasse: Karin Kouwenberg, Maaike Ligtvoet, Helen de Wit en Angelique Ligtvoet. DD Do ochtend le klasse: Claudia Theuns, Nicole Doornenbal, Lucille Stevens, Desiree Peeters, Birgitte van Nuland en Lieneke Sebregts. ROEF! HANDBAL Uitslagen: El Roef - DOS’80 3-8; Cl Roef - Tachos 12-21; DS Roef- Apollo 12-16. Zaterdag 13 juni: 40 jarig jubileum Roefl Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! J Parkoersbouwer Peter Hoffmans en zijn man nen staan garant voor een perfect parkoers. Zwaar, technisch en afwisselend voor de deel nemers. Door kunstmatig aangebrachte hin dernissen ook spectaculair voor publiek. De wedstrijd is onderdeel van een Belgisch Nederlandse competitie van 18 wedstrijden. Deze worden gehouden op parkoersen die lig gen in een straal van circa 50 kilometer rondom Tachos/Witte Ster - Olympia '89 30-31). De dames van MBDE de Sprint versloegen na een boeiende wedstrijd de dames van Swift met 17 tegen 12. Sluitstuk van de dag was de bekerfinale van de heren senioren. In een prachtige ambiance met een bomvolle tribune ging de wedstrijd gelijk op. In de tweede helft ging Apollo beter draaien en werden de heren van Aristos alsnog met ruime cijfers verslagen (32-19). Voor Apollo was het een dubbel; kampioen en bekerwin naar. De wedstrijd van de herensenioren had een speciaal Moergestels tintje. Het was de laatste wedstrijd van het scheidsrechterkoppel; Guus Waltmans en Benjamin Smits. Beide Roef! leden hebben de afgelopen jaren carrière gemaakt en waren actief als scheidsrechter koppel in de landelijke handbalcompetitie. Na een prachtige periode samen, doet Guus een stapje terug. Benjamin blijft op niveau fluiten. Na de finalewedstrijd werden de heren in het zonnetje gezet. Een bedankje voor de jaren van inzet én het succes om tot op landelijk niveau uit te komen, was dan ook meer dan verdiend. het Belgische Ravels. Het parkoers van Moer gestel is gelegen aan de Zandstraat. De wed strijden starten om 09.00 uur en de laatste categorie is om 13.00 uur aan het vertrek. Parkeren is net als de toegang geheel gratis. De organisatie is in handen van Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk. Voor nadere informatie zie: www.atbcross.com of www.wielrennen-moergestel.nl In het jubileumjaar van Roef! staat zaterdag 13 juni de volgende activiteit op het program ma. In de namiddag een familievrienden toer nooi waar een 20-tal teams zullen strijden voor de spreekwoordelijke ‘eeuwige’ roem met aan sluitende een feestavond voor leden en geno digden. Alle oud-leden van Roef, zijn hierbij van harte uitgenodigd. Het Judo seizoen loopt ook op zijn eind en een competitie is afgelopen zaterdag afgerond. De Judo Brabant Cup werd dit seizoen voor het eerst georganiseerd en de Judoka’s van Judo Vereniging St. Jan Moergestel hebben dit jaar goed gepresteerd. De resultaten van de laatste ronde zijn de volgende: een 2e plaats voor Djint van Mensvoort, een 3e plaats voor Johan Horrevorts en de 4e plaats voor Linda Horrevorts, Roel Theeuwes, Jaap Boogaers, Willem de Ruiter, Nele van de Loo en Samé van Mensvoort. Ook zijn zaterdag de prijzen uitgereikt van over het gehele seizoen Judo Brabant Cup 2014-2015. De resultaten zijn als volgt: Nele van de Loo en Roel Theeuwes behaalde hier een 2e plaats en Johan Horrevorts, Linda Horrevorts, Jaap Boogaers, Willem de Ruiter, Djint van Mensvoort en Samé van Mensvoort behaalde dit seizoen een 3e plaats. Alle deelnemende Judoka’s super goed gedaan en hopelijk zien we jullie volgend seizoen weer op de mat staan bij de Judo Brabant Cup 2015- 2016. De inschrijving voor volgend seizoen is alweer geopend en dus hopen wij van Judo Vereniging St. Jan Moergestel dat er dit jaar nog meer Judoka’s van onze vereniging meedoen aan deze super leuke competitie. En wanneer je als niet Judoka wilt komen Judoën kom dan gerust eens langs bij een van onze trainingen op woensdag of don derdag. Ben je 5 t/m 10 jaar dan ben je wel kom van 18:30 - 19:30 en ben je 10 jaar en ouder kom dan eens langs van 19:30 - 20:30. Op zondag 14 juni aanstaande is er een spectaculaire ATB Wedstrijd in Moergestel. Maar liefst 300 deelnemers strijden in 5 categorieën om de bloemen en gigantische flessen lokaal Reuzenbier. Hiernaast de kersverse kampioenen van de voorjaarscompetitie. Foto boven: Stokeind 1, meisjes t/m 17 jaar) van links naar rechts: Emma Swens, Anouk Mommers, Gon Ligtvoet, Lotte Verspeek en Yanou van Kerkoerle. Foto onder: Stokeind Groen 1. Van links naar rechts: Pien Verspeek, Pleun Denissen, Brett Habraken, Mathijs van Alphen, Pien Denissen, Senne Denissen en Fee Stevens. Op de voor grond Marnick Muskens trainer MTV Stok eind). Scheidsrechterkoppel Roef! neemt afscheid In een bomvolle sporthal Stokeind zijn op zondag 31 mei de Brabantse bekerfinales 2015 gespeeld. Bij de dames junioren ging handbalvereniging Dongen met de beker naar huis. De wedstrijd werd redelijk gemakkelijk gewon nen van Avanti met 41 tegen 25. Bij de heren junioren was het na de reguliere speeltijd een gelijke stand. In de laatste minuut van de zeer spannende verlenging scoorde Olympia ’89 en ging er met de winst van door (Red-Rag y f Tl LU VAKANTIE IS WIELEWAAL Bezorg jij hem een onvergetelijke vakantietijd? www.wielewaal.nl/ vrijwilligers wielewaal ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 JUNI 2015 PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7