Kortingen tot 10-20-30-50-75% tot en met 18 juli! Slijterij "In den Korenmaaier" gaat er na 42 jaren mee stoppen! Slijterij "In den Korenmaaier" SLIJTERIJ IN DEN KORENMAAIER’ Muziekvereniging Prinses Juliana i.s.m. kinderkerkkoortje St. Janszangertjes 20, 21 juni Gèssels Beachevent Budding Sound Big Band op kiosk Ook dit jaar zal, in het kader van de serie kiosk concerten, op zondag 14 juni 2015 om 14.30 uur een swingend concert worden gegeven door de Budding Sound Big Band. Alzheimercafé dinsdag 16 juni Inleveren cadeaubonnen, zegelkaarten en emballage Prikkers gezocht voor de Nationale Cholesterol Test J Familieconcert 14 juni Deze kunt u inleveren tot en met zaterdag 18 juli 2015! Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Alle klanten wil ik langs deze weg hartelijk bedanken dat zij al die jaren bij Sjaak en mij in de slijterij kwamen. Door u konden wij 's avonds tegen elkaar zeggen: "Het was een mooie dag" en u zorgde ervoor dat wij 42 jaar lang, samen met onze medewerkers, gezellig konden werken. Nogmaals hartelijk dank en kom nog eens op de borrel! Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel Tel. (013) 513 1350 De big band is volop in ontwikkeling. Het enthousiasme en doorzettingsvermogen zorgen ervoor dat de big band blijft groeien. Wij stre ven er naar het publiek te blijven verrassen en een zo wisselend mogelijk programma te presenteren. Dit jaar wordt de Big band bij gestaan door zangeres Annalena Hoyer en zan ger Glenn Fens. Zij zullen tijdens het pro- De Stichting Nationale Cholesterol Test, opge richt in 2014, is een samenwerkingsverband tussen diverse organisaties die producten en diensten aanbieden ter bevordering van de Seniorenvereniging Moergestel en KBO-Oisterwijk zoeken voor het nieuwe project van KBO-Brabant vrijwilligers die zich in de maanden juli, augustus en september van dit jaar in willen zetten om te helpen bij de Nationale Cholesterol Test. Het Alzheimer Café is een ontmoetingsplaats voor mensen met dementie, jong en oud, voor familieleden, vrienden, hulp en dienstverleners en andere belangstellenden. Lotgenoten kun- Tijd: inloop vanaf 19.30 uur Duur programma van 20.00 - 22.00 uur Locatie De Coppele, Prunusstraat 69 5061 AS Oisterwijk Vooraf aanmelden is niet nodig. Meer infor matie: Jeanne Verberk tel. 528 4571. e-mail j.verberk@ziggo.nl (kortingen gelden alleen indien afgehaald in de winkel) gramma enkele bekende nummers voor hun rekening nemen zoals “Summertime” en “F ve Got You Under My Skin”. Ook up tempo nummers als “Café Rio” en “A few good men” komen voorbij. Zorgt u voor mooi weer dan zorgen wij voor de sfeer. Het concert vindt plaats op de kiosk op De Lind. Op het St. Jansplein wordt in het weekend van 20 en 21 juni weer een sporteve nement gehouden. Het gaat om een beachsoccertoemooi gehouden op zaterdag en een beachvolleybaltoernooi gehouden op zondag. Dit jaar worden zij samen in een nieuw jasje gestoken onder de overkoepelende naam Gessels Beach Event, georganiseerd door C.V. De Springveren. of via de facebookpagina Gessels Beach Event. Kosten bedragen voor het Beachsoccer 60,00 per team en voor het Beachvolleybal 50,00 per team. Voor de echte sportievelingen onder ons geldt bij inschrijving van een team op beide dagen het gereduceerde tarief van 100,00. Beide dagen zullen worden afgesloten met een overheerlijke BBQ. Daarnaast zal er op zaterdagavond aansluitend een feestavond worden georganiseerd. Tot 20 en 21 juni! C.V. De Springveren van herkenning voor zowel jong als oud. Het is dan ook echt een aanrader om met de hele familie naar toe te gaan. Dus opa’s, oma’s, papa’s, mama’s, broers, zussen, neven en nich ten... Jullie zijn meer dan welkom op 14 juni, 11.00 uur Den Boogaard. Zaal open 10.45 uur, entree gratis. En voor de trouwe bezoekers van de afgelo pen familieconcerten kunnen de kinderen na het concert verschillende muziekinstru menten uit proberen om zo hun toeterdi- ploma te behalen. Koortje en orkest tijdens de repetitie. Zoals jullie de afgelopen weken heb ben kunnen lezen in Moergestel Nieuws en hebben kunnen zien bij MTV komt het familieconcert nu wel heel dichtbij!!! De unieke samenwerking tussen muziekver eniging Prinses Juliana en kinderkerkkoortje St. Janszangertjes plukt zijn vruchten af. De afzonderlijke en gezamenlijke repetities hebben dan ook zeker tot een mooi resultaat geleid. De musical ‘Kus me, ik ben een prins’ begint nu zijn uiteindelijke vorm aan te nemen. En we mogen trots zijn op deze samenwerking, want het belooft een ware muzikale rondreis te vormen langs allerlei sprookjes. De perso nages van Ali Baba, Alladin en prinses Rozen geur worden allemaal in de val gelokt door de kikker en de heks. Maar gelukkig is er de geest die het sprookje toch goed doet aflopen. Maar... loopt het ook goed af voor de kikker? Wordt hij dan uiteindelijk toch een prins? Door de vele sprookjesfiguren is het een feest Vorig jaar werd al voor de derde keer op rij het Open Gèssels Beachsoccertoemooi met succes georganiseerd door Pelle Wesel, Ruud Smulders en Paul Denissen. Daarnaast orga niseerde C.V. De Springveren de dag erna voor het eerst het Open Gèssels Beachvolleybal toernooi. Mede vanwege het grote succes en het carnavals motto van vorig jaar ‘Meej mekaar ist vur mekaar!’ is besloten om dit jaar alles uit de kast te halen en het toernooi onder één overkoepelende naam en organisatie te houden. Inschrijven kan via info@cvdespringveren.nl Thema: Wat kan de rol van de huisarts zijn bij dementie Gast: Huisarts Dr. Blessing uit Moergestel Deze maand hebben we een van de huisartsen uit Moergestel uitgenodigd. We praten over de rol die de huisarts heeft wanneer dementie in beeld komt. Vaak is het nog niet duidelijk dat er sprake is van dementie, en komt de patiënt, de partner of de kinderen voor het eerst met vragen bij de huisarts. Wanneer een maal duidelijk is dat er sprake is van dementie, blijft de huisarts een belangrijke rol spelen. Uit recente publicatie blijkt dat de persoon met dementie steeds langer thuis blijft. Tijdens het interview komen al deze punten aan bod. Na de pauze gaat de huisarts in op vragen uit het publiek. nen heel veel voor elkaar betekenen, zij her kennen wat de ander meemaakt, en wat dit voor hem of haar betekent. De ondersteuning die de aanwezigen elkaar geven is van zeer grote waarde, en de aanwe zigen gaan dan ook met een voldaan gevoel naar huis. Onze medewerkers staan gedurende de avond voor iedereen klaar, en mocht u vragen hebben, stel ze gerust. Graag heten we u allen van harte welkom! algemene gezondheid. De Stichting Nationale Cholesterol Test bezoekt met haar mobiele priklocaties gemeenten in heel Nederland en nodigt burgers uit voor een gratis test. Op dit moment is het plan om in negen gemeenten in Midden Brabant een pilot te starten met deze ‘prikbus’. De bus staat twee dagen op verschillende locaties in Midden Brabant. KBO-Brabant zoekt vrijwilligers die een aan toonbare medische achtergrond hebben (zoals oud-verpleegkundigen,oud-apotheekassisten- ten, voormalig artsen etc.) en die willen helpen prikken gedurende ca. 2 a 3 dagen. Dat mag uiteraard in de eigen gemeente, maar op alle locaties zijn vrijwilligers nodig. Alle hulp is dus welkom! Op locatie zijn er altijd een hoofd verpleegkundige en twee prikkers van Apo theek Zorg aanwezig. De bus staat in negen gemeenten, verspreid over 28 dagen. De gemeenten zijn: Dongen, Gilze-Rijen, Goirle, Heusden, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Oisterwijk, Tilburg, Waalwijk. U mag uw voorkeur opgeven bij aanmelding. Vrijwilligers kunnen zich melden bij Jan Geerts, tel. 513 1833; e-mail: jan-ine.geerts@hetnet.nl. Wij geven uw aanmelding door aan KBO-Brabant. r<; ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 JUNI 2015 PAGINA 3 ■HMM MARIA AKKERMANS-WOLFS

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 3