QOEF! JOHN S Muzikant en stand-up comedian Anne Jan Toonstra in Tiliander in MOERGESTEL Teamcompetitie judo Oisterwijkse Analiste Holland’s Got Talent treedt op in geboortedorp Brabants cabaret met ‘Nee Gij!’ van Marlon Kicken in Tiliander Eerste voetbalseizoen Audacia VR1 zit erop I I Kaarten voor Topshelf Open bij MTV Stokeind VIDO (vrouwen in de overgang) Bee Ball is cool: kom eens meedoen bij Roef! Wil jij ook komen Judoën bij Judo Vereniging Voor alle informatie en reserveringen voor voorstellingen en optredens in Tiliander en Den Boogaard kunt u kijken op www.tiliander.com of bellen naar 521 7220. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Ook voor alle informatie op sportgebied in het nieuwe seizoen: lees het wekelijks in 'Moergestel-Nieuws'! Zondag 17 mei 2015 vond de voorlaatste ronde van de teamcompetitie plaats. Aan deze competitie nemen 6 teams deel, het team dat aan het einde van de ronde de meeste punten heeft behaald, is de winnaar van de dag. Aan het einde van elke seizoen wordt het beste team van dat seizoen bekend gemaakt. Op 27 mei houden wij inloop tussen 20.00 en 21.00 uur. Iedereen die behoefte heeft om over de over gang te praten of daar vragen over heeft is van harte welkom. Voor informatie 06-49237269 of per mail info@vidotilburg.nl. U kunt ook onze website bekijken www.vido- tilburg.nl. Ons adres is MFA Het Spoor, Schaepmanstraat 36, Tilburg. Kent of bent u iemand die het dameselftal van Audacia wil sponsoren? Het dameselftal is op zoek naar een sponsor dus alle hulp is wel kom! ROEF! HANDBAL Uitslagen: Cl Dongen - Roef 4-20; Dl Roef - RAC 1-9; Cl Roef - RHV 11-6; BIRoef- United Breda 9-9. Woensdag 27 mei DR 20:30 Desk - Roef Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! .als herstoffering perfect moet zijn! www.johnsstoffering.nl Bovendien is de allerlaatste wedstrijd afgesloten met een verlies van 4-2 wat aan het begin een verlies van 1-23 was. Kortom, een mooi einde van het eerste seizoen en daarmee alvast een Wil je zeker zijn van kaarten voor dit gras- toernooi in Rosmalen, dan kun je kaarten bestellen via de site: www.mtvstokeind.nl. Ook niet-leden kunnen kaarten bestellen. Ben jij tussen de vijf en acht jaar? Kom dan eens een balletje slaan bij Roef! Bee Ball (een iets eenvoudigere vorm van honk-/softbal) is een superstoer spel wat in kleine teams gespeeld wordt. Al heel snel leer je ballen vangen en slaan. En je bent lekker in de buitenlucht bezig. Kom op dinsdagavond eens kijken of meedoen bij een training. Je mag vijf keer vrijblijvend mee trainen! Op dinsdag van 18.15 tot 19.15 uur trainen we op de Roef! velden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Annie Hekker; lhekker@home.nl Op donderdag 28 mei is er weer een hussel- avond bij MTV Stokeind. Omdat onze ten nisclub clubpartner van Topshelf Open (8 t/m 14 juni 2015) is, zijn er twee kaarten beschik baar voor de finaledag van het Topshelf Open toernooi in Rosmalen. Deze kaarten worden tijdens de husselavond verloot. Loten zijn voor 2 euro per stuk te koop. Anne Jan is cabaretier, stand-up comedian en muzikant. Hij won het Groninger Studenten Cabaretfestival (jury- en publieksprijs) en Cameretten. Hij is oprichter van het succesvolle stand-up comedy collectief De Hyena’s. Een traktatie van een veelzijdige alleskunner. Een voorstelling met een ziel, die aan het eind van de avond als een te snel uitgetrokken jas binnenstebuiten op het podium ligt. ‘Oi’ van Anne Jan Toonstra is te zien op don derdag 21 mei 2015 in Tiliander. Aanvang: 20.30 uur. Toegang bedraagt 17,00 inch par keren en koffie/thee voor aanvang. St. Jan Moergestel? Iemand leren werpen, in een houdgreep houden op de grond of ben jij zo’n stuntman of -vrouw en wil je leren vallen? Kom dan gerust eens langs bij een van de trai ningen voor jou, de trainingstijden zijn als volgt: voor 5 t/m 10 jaar van 18:30-19:30 en voor 10 jaar en ouder van 19:30-20:30. De trainingen worden gegeven op woensdag en donderdag. Jong en oud iedereen is wel kom! Er heeft een erg grote vooruitgang plaatsge vonden met een totaal van 153 doelpunten tegen, 17 doelpunten voor, een maal gelijkspel, een maal winst in de competitie en een maal winst vriendschappelijk! van persoonlijke monologen, diepgaande poë zie, absurde sketches en liedjes die nét over het randje gaan nemen de meiden je tijdens een bijzondere ontmoeting mee naar werelden waar je stiekem best wel eens een kijkje wil nemen. ‘Van de randgevallen’ van Kots is te zien op vrijdag 22 mei 2015 in Tiliander. Aanvang: 20.30 uur. Toegang bedraagt 10,00). Na zoveel complimenten over zijn muziek en de vraag waarom daar niet veel meer van in zijn voorstelling zit.Geeft de maestro gehoor, op veler verzoek. En hij heeft er zin in! Wordt het raak cabaret met rockende gitaren, dampende elektro of lieflijke pianomuziek? Wijdt Anne Jan uit over zijn muzikale helden? Wie het weet mag het zeggen. Op zaterdag 30 mei is Marlon Kicken met zijn debuutshow ‘Nee Gij!’ te zien in Theater Tiliander. Er zijn veel manieren om naar de wereld te kijken, maar in werkelijkheid zien mensen er vaak maar een. Marlon Kicken laat u in zijn eeerste show ‘Nee Gij!’ vooral genieten van zijn wereld, gevoelens en gedachtes. Zijn eigen visie op de werkelijkheid is lastig maar tege lijkertijd heel simpel. Een show vol humor afgewisseld met sterke poëtische elementen. Marlon brengt veel tegenstrijdige sfeerele menten met gemak bij elkaar. Kernwoorden en associaties die “Nee Gij” als beste beschrij ven zijn: Brabants, pijnlijk, persoonlijk luchtig en relaxt. Boven alles komt sterk naar voren dat deze show eigenlijk op geen enkele manier in een hokje is te plaatsen! ‘Nee Gij!’ van Marlon Kicken is te zien op zaterdag 30 mei 2015 in Theater Tiliander te Oisterwijk. De voorstelling begint om 20.30 uur. de kaartjes zijn 18,- incl. koffie/thee voor aanvang. 25 jaar ervaring Op vrijdag 22 mei treden de dames van Kots op in Theater Tiliander. Kots ont stond in februari 2013 toen Marleen en, de van oorsprong uit Oisterwijk komende, Stephanie samen aan een theateropleiding in Amsterdam studeerden. Ongeveer een jaar later traden ze geregeld op met vijf frivole liederen over liefde, mannen en andere walgelijkheden. In het najaar van 2014 deden ze onverwachts en voor de gein auditie bij het RTL4 televisieprogramma Holland’s Got Talent en schopten ze het tot de finale. De avondvullende voorstelling gaat over de randgevallen van de maatschappij. Variërend De dames van Audacia hebben hun eerste voetbal seizoen erop zitten! Na een moeilijk en onwennig begin zijn alle meiden, trainers en leiders nooit gestopt met lachen en is er een enorme trots bij iedereen. mooi begin voor het tweede seizoen! Ken of ben jij iemand die volgend jaar een keer mee wil komen trainen? Vanaf augustus gaan de trainingen van het tweede seizoen weer van start en is iedereen welkom! Deze keer bestond het team van Judo Vereni ging St. Jan Moergestel uit Guus Roosen, Bart Roosen, Tom Linssen en David van Laerho- ven. Dit top team werd 3e deze keer, jongens namens Judo Vereniging St. Jan Moergestel gefeliciteerd met jullie 3e plaats, super goed gedaan! Ook de coach Marijn van Laerhoven super goed gecoached! ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 20 MEI 2015 ■■MMI Voor meer info... bel John Smits (013) 513 21 36 Mob. (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL UIT meubel- en autostoffeerderij Moergestel Do. 21 mei: Bingo 50+ in Den Boogaard, aan vang 14.00u. Za. 23 mei: Dansen voor 50+ in Den Boogaard, aanvang 20.00u. U kunt weer terecht, alleen voor fiets- en wandelkaarten tijdens openingstijden van den Boogaard rna-do. 09.00-23.00u. vr. 09.00-20.30u. Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Tel. 013-5136009 E-mailvw-agentschap@denboogaard.nl Het WV-agentschap is verantwoordelijk voor de inhoud van deze Uit-agenda. Voor info: tel. 513 6009. Ook voor projectstoffering PAGINA 7 F Specialist in leder Van klassiek tot modern

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7