Storing e-mail VAN ALPHEN Wij doen onze Eerste H. Communie Pinksterdienst in het Natuurtheater Disco De Mix verkoopt suikerspinnen F- 4 Oisterwijk MOERGESTEL Weekblad voor Moergestel @[7Di Redactie 'Moergestel-Nieuws' Uw Gemeenten/euws op www.oisterwijk.nl Hebt u in dit tijdsbestek e-mails naar ons verstuurd, dan is de kans groot dat deze niet zijn aangekomen. Hoewel geheel buiten onze schuld bieden wij welgemeende excuses aan als dit onverhoopt gebeurd mocht zijn. De kinderen die hun eerste communie doen, samen op de foto in het Parochiecentrum. De volgende kinderen doen dit jaar hun Eerste H. Communie: Mikki van den Aker, Tygo van den Aker, Fleur van Dam, Iris van Dam, Jesse van der Donk, Beau van Duimen, Sjuul van Ganzenwinkel, Lars Geerts, Tember van Herck, Mara op ’t Hoog, Ann van den Hout, Margriet Hurkmans, Kaat van den Meijdenberg, Luuk Klomp, Silvie Kokx, Svea van Laarhoven, Anna van de Loo, Nele van de Loo, Krijn Oerlemans, Micky Rijnen, Isa Rooijakkers, Rens van der Sande, Nikodem Swidurski, Indy van Tilborg en Belle Verhagen. GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE FOCWfl Bij zeer slecht weer wordt de dienst gehouden in de RK Levenskerk te Oisterwijk (Le Sage ten Broekstraat 2), houd hiervoor de website in de gaten: www.pkn-oisterwijk.nl De oecumenische Pinksterdienst is een sa menwerking tussen de Protestantse Kerk Oisterwijk en De Levenskerk (RK). Voor meer informatie: jeugdwerk@pkn-oisterwijk.nl Zondag 24 mei 2015 wordt er om 11 uur en feestelijke openlucht Pinksterdienst gehouden in het Natuurtheater Oisterwijk (Gemullehoekenweg 147). Het thema van de viering is “de Geest verbindt”. Met elkaar gaan we op zoek naar hoe de Geest wil verbinden en wat ons verbindt... Donderdagmiddag 7 mei tussen circa 14.00 en 15.30 uur is een storing opgetreden op een mailplatform bij KPN. Hierdoor zijn er problemen geweest met het ontvangen van e-mails naar ons e-mailadres: buro76@planet.nl WOENSDAG 13 MEI 2015 40e JAARGANG Nr. 1803 De meivakantie is inmiddels afgelopen. Vinden jullie dat ook zo jammer? Gelukkig biedt de JVW dit jaar uitkomst! Van 24 t/m 28 augustus gaan we Inpakken en wegwe zen’tijdens de JVW 2015. In de feestelijke Eucharistieviering, die zal worden voorgegaan door pastoor Francis De Meyer, zal het thema “Laat je licht stralen” centraal staan. Iedereen is van harte uitge nodigd om deze viering bij te wonen. Op onze paklijst staat onder andere zonnen- brand, zwemkleding, spelletjes en mooi weer. Nu nog genoeg kinderen en leiding om mee op reis te gaan! Inschrijven kan op www.jvwmoergestel.nl Deelname voor kinderen kost dit jaar 22.50. Tot 17 mei kun je nog profiteren van onze ‘vroegboekkorting’, na 17 mei betaal je 45.- voor een midweek Moergestel. Deelname voor (spel)leiding is uiteraard gra tis! Ook verkeersregelaars, EHBO-ers en an dere helpende handjes mogen ‘n weekje met ons mee op reis. Ook zij kunnen zich aan melden via onze website. Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Komt u nooit in een kerk? Geen probleem, iedereen, jong en oud, met of zonder religieuze achtergrond, is van harte welkom! Wij hopen vele mensen te begroeten die zich willen laten inspireren door de geest; in de muziek, de woorden, de natuur en het samenzijn op deze bijzondere plek. Zanggroep Melos en gelegenheidskoor Ani mate zorgen voor de muzikale omlijsting. Voor de kinderen is extra aandacht. Kortom, een viering om naar uit te kijken! Op zondagmiddag 17 mei tijdens Moergestel Fietsdorp worden er suikerspinnen verkocht door Disco De Mix. Dit is een werkgroep van en voor mensen met een beperking. Zij organiseren disco, muziek- en spellet jesavonden. Omdat Jonge ren Werk Moergestel geen subsidie meer krijgt en dus Disco De Mix ook niet, proberen we op deze manier wat geld bij elkaar te krij gen. Dus kom allemaal naar het plein voor een suikerspin die gemaakt en verkocht worden door mensen met een beperking. AUTOSCHADES sinds 1880 “De Geest verbindt” O 013-8228022 Maanden van voorbereiding zijn eraan vooraf gegaan om te komen tot deze bijzondere dag. Eindelijk is het dan zover! Aanstaande zondag 17 mei om 11.00 uur mogen 24 kinderen hun Eerste Heilige Communie ontvangen in onze parochiekerk. AgE nieuws oe es TM. Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Wimpers verven Wenkbrouwen verven Combi (beide verven) Wenkbrouwen epileren Wimper extensions Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmea Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS KAARTJES voor EUROSCOOP! r i van 12,- voor 7,50 van 12,- voor 7,50 van 20,- voor 12,- van€8,- voor €5,- van 90,- voor 55,- Silhouette Hair Beauty Salon www.silhouette.co.nl Silhouette heeft enkel qeritplomccrd en gwerfttkeerd penoneel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1