1 JhPe ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES 4 Bomen... en bomen: “Bonsai” Start kaartverkoop Theaters Oisterwijk Moergestel Verwonderen over techniek tijdens de High Tech Ontdekkingsroute De Brabantse Kempen op 5 en 6 juni! HET STARTSCHOT I Mooie tuinen.nl ^vhg Tilburgse 6-mans formatie The Mixx in Den Boogaard BON MEGA XL VLOOIENMARKT ZONDAG 3 mei Tilburg VRIJDAG 15 MEI 19:30 UUR INTILIANDER F H CT.i-iSstW is gratis toegankelijk. 19.30 uur in Theater Tiliander, Spoorlaan 2016. theaters Naam Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Terrein van het Laar, Laarveld-west 5025 Inl. 0416 530 502109.00 -16.301 www.deevenementenlijn.nl 2” kraam €10,- MINI-symposium Het Kempisch Ondernemers Platform orga niseert voor haar leden een MINI-symposium over het “Kempisch Ondernemen” met onder andere gastsprekers Wim van der Leegte en Erik van Loon. Meer informatie over alle activiteiten gedu rende de Dutch Technology Week vindt u op: www.dutchtechnologyweek.nl en www.brabantsekempen.eu en in te investeren. Het evenement is dit jaar breder van opzet. Op 5 juni komt er een speciaal onderwijsprogramma en organiseert het Kempisch Onder- nemersplatform een MINI-symposium. André Kuijpers en “Tube your Business”- battle Speciaal voor 300 leerlingen van de basis scholen organiseert de TU/e Junior in samen werking met Techniekpact On Tour een col legetour met André Kuijpers. Techniekleer- lingen van het Pius X-College en Rythovius College sluiten deze dag de “Tube Your Com- pany”-battle af met een award uitreiking voor het beste techniekbedrijfsfilmpje. Op vrijdag 15 mei om 9.00 uur start bij Theaters Oisterwijk Moergestel de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen. Bezoekers kunnen via de website of telefonisch de bestelling doorgeven. Op vrijdagavond 15 mei wordt^ de nieuwe Wilt u zeker zijn van de beste plekken in het nieuwe seizoen kom dan naar de presenta- tieavond. Na het succes van vorig jaar zal er op 6 juni opnieuw een High Tech Ontdek kingsroute op het Kempisch Bedrijvenpark worden georganiseerd. Nog meer Kempische high tech bedrijven dan vorig jaar zullen hun innovaties aan een breed publiek presenteren. De High Tech Ontdekkingsroute is een onderdeel van de Dutch Technology Week. Een week waarin bedrijven laten zien dat tech- Op zondag 10 mei zal The Mixx een gezel lige muzikale middag verzorgen in de foyer van Den Boogaard. Het motto bij deze 6-mans formatie is vooral gezellig muziek maken. Zes gemotiveerde muzikanten die hun sporen in de muziek ruimschoots hebben verdiend. Ze spelen nu al weer 10 jaar in de huidige samenstelling. The Mixx is te zien op zondag 10 mei in Den Boogaard. Aan vang: 14.00 uur. De middag theaterbrochure gepresenteerd. Op deze fees telijke avond zijn alle relaties, adverteerders, sponsoren én het publiek van theaters Oister wijk Moergestel uitgenodigd. Voor hen is De presentatieavond is op vrijdag 15 mei om er de gelegenheid om de beste stoelen te reser- 1° 'T'' ------ veren voor de voorstellingen in seizoen 2015- 82c Oisterwijk. Deze avond is vrij toegankelijk. Reserveren is gewenst. In Haaren zijn veel mensen bezig met het kweken en verzorgen van bomen. Dit is ons wel bekend. Maar dat er een klein groepje mensen is dat hiervan haar hobby heeft gemaakt zal niet zo bekend zijn en misschien wel helemaal onbekend. Daarom stellen wij ons voor als de Haarense niek firn, uitdagend en kansrijk is om te studeren, in te werken, in te ondernemen Bonsai Vereniging met de naam “Shohin” - - -■ hetgeen betekent ’’klein” omdat we slechts 8 leden tellen en wel 7 heren en 1 dame. De vereniging is opgericht in 1994 en bestaat een foto bij... Alleen moet u deze foto niet inmiddels 20 jaar. Ter gelegenheid hiervan hebben we een tentoonstelling georganiseerd en laten we zien wat onze hobby voorstelt. Bonsai betekent “Boom in pot” en is ontstaan aan het keizerlijk hof in China omstreeks 1000 voor Christus. De Japanners hebben de ’’kunst” geperfectioneerd en ook betekenis gegeven aan stijlen en rituelen die hierbij komen kijken. Het voert te ver om in detail over deze hobby in te gaan en daarom nodigen wij u uit om nader hiermee kennis te maken op onze presentatie die gehouden wordt op zaterdag 2 mei 2015 bij Groencentrum J. van de Wiel, Oisterwijkseweg 1, Haaren. Geopend vanaf 9.00 uur tot 17.00 uur. Om 11.00 uur zal de opening verricht worden door de burgemeester van Haaren, mevrouw Jeannette Zwijnenburg van der Vliet. Gedurende deze dag worden onze bonsai door de fotoclub van de KBO Haaren op een zo mooi mogelijke en natuurlijke wijze gefoto grafeerd. Tevens is er steeds een presentatie van het stileren en verzorgen van bonsai. Daarnaast worden er ook demonstraties gege ven in het vormen van bomen. Met een kopje koffie of thee kunt U hiervan genieten. High Tech Ontdekkingsroute De toegang is gratis en wij hopen dan ook Tijdens de High Tech Ontdekkingsroute op dat u aan onze tentoonstelling een bezoekje zaterdag 6 juni laten Kempische bedrijven brengt. op een laagdrempelige manier zien dat tech niek erg leuk is en welke innovatieve pro ducten in deze regio zoal bedacht en gepro duceerd worden. Deelnemende bedrijven zijn onder andere: Bruns, Berlingr, ATD Machi nery, Diffutherm, KSE, Wagenbouw Hapert, Vencomatic Group en MS Schippers en Pro- work. De toegang voor dit publieksevenement is gratis! De High Tech Ontdekkingsroute bestaat uit diverse Hotspots in de Brainport regio. De Kempische Hotspot wordt georganiseerd in Hapert op het Kempisch Bedrijvenpark, tegenover het nieuwe pand van ATD Machi nery (Smaragdweg 30, Hapert). Het is een initiatief van het Kempisch Bedrijvenpark, het Kempisch Ondernemers Platform en het Huis van De Brabantse Kempen. Pieter Derks, Boyhood en Gerard van Maasakkers Zoals afgelopen theaterseizoenen is ook dit keer een mooie mix gevonden tussen lokaal talent en nationale artiesten. Niemand minder dan Pieter Derks, Gerard van Maasakkers en I Ernst Bobbie zullen komend seizoen naast I de lokale toneel- en muziekverenigingen te vinden zijn in Theaters Oisterwijk Moer gestel. Behalve theater is er dit seizoen voor de vierde I maal een mooi filmprogramma samengesteld. I Films als The Grand Budapest Hotel, Mees Kees op Kamp en Boyhood zullen komend seizoen op groot scherm in Tiliander City Filmhuis te zien zijn. 7 jT WA V.Z MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 APRIL 2015 PAGINA 6 MHBHHNWMi OISTERWIJK a t/m I Onderstaand gedeelte ook invullen. *Straat Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Computerservice Moergestel Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 IT IS OUR BUSINESS Voor al uw computerproblemen Reparatie - Onderhoud - Verkoop Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Het is leuk als u een artikel instuurt voor publicatie in Moergestel-Nieuws en u doet er - maken met een telefoon, want die kunnen we niet gebruiken! Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag al leen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. www.stapdezomer.in Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tek 513 3489. Restauratie van antieke en eigentijdse meubelen. Charles van den Breekel, Scnee- persdijk 70, Oisterwijk, 013-5284329 of 06- 10 80 21 78. I KOMOANHftfRDt kosten, bq 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864 in de bus stoppen... regels 5,00 Woonplaats Telefoon

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 6