QOEF! Judo Cup Brabant Blue Lightning Team rijdt Ramble Rally en steunt Make-A-Wish Nederland Audacia- nieuws Tipi-tent scouting Moergestel staat er weer stoer bij Samen lunchen bij het Gerard Horvers Huis 14:30 Ook voor alle informatie op sportgebied I i Lees het wekelijks in 'Moergestel-Nieuws'! Zaterdag 18 april heeft scouting St. Jan Moergestel weer een tipi-tent opgebouwd op het terrein achter kanoboerderij De Reuselhoeve. Lijkt het je leuk om een keer mee te doen, gewoon om te kijken of het iets voor je is? Dan kan dat. Je kunt gewoon langskomen bij ons clubgebouw Den Donk aan de Bosstraat. Op vrijdagavond om 19.00 uur (Bevers, 5-7 jaar of Scouts, 10-14 jaar). Of op zaterdag om 9.30 uur (Welpen, 7-10 jaar). Tip: doe kleren aan die tegen een stootje kunnen en vies mogen worden. Op 21 april verzorgt het Gerard Horvers Huis, Kerkstraat 48a in Oisterwijk, van 12.00 tot 14.00 uur weer een lunch voor de ouderen van de gemeente Oisterwijk in het kader van het project Samen Lunchen. probeert zo met haar donatie het negatieve om te keren naar iets positiefs. Want wat is er mooier dan een kind te zien genieten!. Een bijdrage leveren kan door contact op te nemen met: teambluelightning@outlook.com Mensvoort en Jaap Boogaers en 4e plaats voor Samé van Mensvoort, Linda Horrevorts en Johan Horrevorts. Alle Judoka’s top gedaan! Kom ook Judoën! Je leert hier bijvoorbeeld hoe je iemand kunt werpen of in een houdgreep kunt houden. De trainings tij den zijn als volgt: voor 5 t/m 10 jaar van 18:30 - 19:30 en voor 10 jaar en ouder van 19:30 - 20:30 op woensdag en donderdag. Harrie Schollen Uitslagen: Audacia 1-Essche Boys 11-0 Programma zondag 26 april Den Dungen 1 - Audacia 1 Audacia 2 vrij Audacia 3 - Boxtel 5 Audacia 4 - Sarto 10 LONGA 4 - Audacia 5 Spoord. Boys 5 - Audacia 6 Audacia VR1 - RKDSV VR1 .12:30 .10:00 .10:00 .11:00 .11:00 ROEF! HANDBAL Uitslagen: El DOS 80 - Roef 9-3 ;D1 RHV - Roef 16-3Cl Tachos - Roef 13-10; DS Apollo - Roef 21-16. Woensdag 22 april DR 20:30 Mixed-up - Roef Donderdag 23 april DS 19:30 Roef - White-Demons Zaterdag 25 april El 10:00 Roef - Elshout09:30 Dl 10:50 Roef-GHV10:20 Cl 10:00 Roef-Taxandria09:30 BI 11:00 Roef-Taxandria 10:30 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Steun voor Make-A-Wish Nederland Teamlid Nicole werkt in een ziekenhuis en ontmoet daar af en toe ook kinderen met een levensbedreigende ziekte. Bij de keuze voor Make-A-Wish Nederland heeft ze dit laatste meegenomen en haar ‘verpleegstershart” laten spreken. Team Blue Lightning vindt het be langrijk iets voor een ander te betekenen en Deze mede voor de scouting ter beschikking gestelde Tipi zal de komende maanden weer met veel plezier worden gebruikt door scouting Moergestel. Natuurlijk voor allerlei leuke en stoere buitenactiviteiten voor de kinderen die lid zijn van de scouting. Wat zoal? Dat is elke keer weer verschillend. Maar het zal ongetwij feld te maken hebben met dingen als water, zand, hout, touwen, bouwen, ‘slopen’, kamp vuur, eten koken, gezellig samen kletsen, Echt scouting dus. En weet je wat het mooie is? Het is niet alleen keileuk, maar zonder dat Gastvrouwen en gastheren gezocht Het Gerard Horvers Huis is dringend op zoek naar vrijwilligers, die als gastvrouw of gastheer het project Samen Lunchen willen doen slagen en/of die willen helpen om het huiskamer project voor kwetsbare ouderen zonder indi catie voor professionele dagopvang toeganke- lijk te maken voor meer mensen. Bent u iemand met het hart op de juiste plaats, kunt u goed met oudere mensen opschieten en zoekt u naar vrijwilligerswerk waarmee u iets voor anderen kunt betekenen: aarzel dan niet en bel ons telefoonnummer 06 22382085. Onze coördinator Anne Marie Schouten geeft u graag meer informatie. Over Make-A-Wish Nederland Ieder kind wil kind zijn. Ook kinderen met een levensbedreigende ziekte. Make-A-Wish Nederland, voorheen Doe Een Wens, bestaat al sinds 1989 en vervult ieder jaar ruim 500 liefste wensen van kinderen en jongeren tussen 3 en 18 jaar met een levensbedreigende ziekte. Kinderen voor wie het leven voor een groot deel bestaat uit angst, zorgen en ziekenhuis behandelingen. Make-A-Wish Nederland haalt deze kinderen uit de zorgen en laat ze door het vervullen van hun liefste wens weer kind zijn in plaats van patiënt. Dit geeft deze kin deren maar ook het hele gezin kracht en hoop voor de toekomst. Make-A-Wish Nederland kan dit allemaal rea liseren dankzij de inzet van ruim 400 vrijwil ligers. Giften en fondsenwervende acties (geld, maar ook in nature) van bedrijven, clubs, scho len en (sport)verenigingen zijn samen met de structurele steun van donateurs en sponsoren noodzakelijk. Make-A-Wish Nederland ontvangt geen over heidsbijdrage. je het in de gaten hebt leer je er ook nog een heleboel! De 5e ronde van de Judo Cup Brabant vond plaats in sporthal Het Stokeind in Moergestel. Dit is een competitie waar verschillende Judoka’s van Judo Vereniging St. Jan Moerges tel aan meedoen. Deze keer zaterdag 18 april 2015 hebben de Judoka’s goed gejudood, met als resultaat verschillende podium plaatsen. De resultaten zijn namelijk als volgt: 1 e plaats voor Nele van de Loo en Roel Theeuwes, 2e plaats Willem de Ruiter, 3e plaats Djint van Audacia-Essche Boys 1-0 Een erg overzichtelijk wedstrijdverloop was het wel op deze zonnestralen regenende zomer- zondagmiddag. Flink in de tweede helft gingen de fris ingevallen ex-bankzitters aan de haal: de weer op stoom komende Sjosh bood duvel- uit-een-doosje Eric Jans een te benutten kans. En dat deed hij dan ook. Het was verder een wat vlakke wedstrijd waarin we zeker wel terecht aan de winst kwamen zonder dat de toeschouwers het idee hadden dat onze boys tot de bodem hoefden te gaan. Zeker wel moet hier vermeld worden hoe wezenlijk de aan wijzingen van Hanneke zijn: niet alleen voor broer Chris, maar voor allerlei aanwijzingen op beslissende momenten. Al met al stormen we toch weer linkerrijtje in terwijl vandaag onze trainer, zeker in de voorhoede, behoorlijk moest improviseren vandaag en was ook Gijs nog was afwezig ivm ronkend vaderschap. Zeker was het zo dat we gedisciplineerd speel den, keepte Joep weer foutloos en was er veel harmonie en goede teamsporten bij onze man nen, die de in blauwe streepjescode gehulde Esschenaren eigen nauwelijks aan serieus voet ballen toe lieten komen. Het geheel werd strak geleid door 23-jarig jubileum vierende scheids die door zijn strakke pas en inlevend karakter zonder vervelende momenten of gele kaarten de slotstoot floot. Dit door het Maatschappelijk Innovatiefonds Gemeente Oisterwijk (MIGO) ondersteunde project is bedoeld om de sociale contacten van de ouderen te vergroten en voorlichting te geven over het belang van gezonde voeding. Aanmelden voor de lunch is vanwege het beperkte aantal plaatsen wel noodzakelijk. Dit kan via telefoonnummer 06 22382085. Moergestelse Nicole van Antwerpen met vnend Roger. Avonturiers zijn het in hart en nieren en ze zijn tevens helemaal autogek! Roger uit Liempde en zijn vriendin Nicole van Antwerpen uit Moergestel vormen samen het Blue Lightning Team. Zij nemen eind mei deel aan de zogenaamde Ramble Rally. Het is voor hen niet alléén een uitdaging om deze Rally te rijden want dit razendsnelle team gaat nog verder. Ze proberen tevens geld op te halen voor Make-A-Wish Nederland en helpen zo wensen te vervullen van kinderen met een levensbedreigende ziekte. Bestemming onbekend De Ramble Rally is een 5-daagse rally door Europa waarvan niemand het begin- en het eindpunt weet. Dit jaar wordt de rally gehou den van 24 tot en met 29 mei. Het grote avon tuur begint op 23 mei als je per email GPS- coördinaten voor de startlocatie doorkrijgt waar je je zondagavond 24 mei moet melden. Daar krijgt je de briefing en na de overnachting gaat het spektakel van start. Je hebt dus geen flauw benul waar je naar toe gaat of waar je terecht komt. Wat is wel zeker? Dat je over de mooiste wegen van Europa rijdt en dat het vooral draait om autorijden, avontuur en gezel ligheid en niet om snelheid. Om de rally toch een wedstrijdelement mee te geven moeten de teams tijdens de tocht allerlei rijproeven uitvoeren waarmee punten verdient kunnen worden waardoor er een klassement ontstaat. Na afloop van de rally ben je binnen 1 dag weer in Nederland. ”Met bestemming onbekend door Europa” ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 APRIL 2015 PAGINA 7 €- 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7