Oranjecomité Moergestel Oranjecomité Moergestel Vdgehd jaar geen Koiwgsdag weer Nieuws van het Burgemeester reikt op Koningsdag voor 15de keer de vrijwilligersprijs uit Slagwerk- ontmoeting Den Boogaard DE ZONNE BLOEM i.v.m. Kortingsdag g$erjjmvïSSê N Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Z.M. Koning Willem Alexander ©RVD Het Orarjecowiité Mcergesftsl REDACTIONEEL ADVERTENTIES Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Het beeld van St. Ermelindis naast de kerk zoals het model stond voor de Vrijwilligersprijs. Burgemeester Hans Janssen reikt op Koningsdag de Moergestelse vrijwilli gersprijs uit. Het is nu voor de vijftiende keer dat een vrijwilliger uit Moergestel dit eerbetoon te beurt valt. De inlevertijden van kopij en adverten ties voor de krant van volgende week zijn aangepast i.v.m. Koningsdag. laar kleuren prinanent lights Advertenties (ook Zoekertjes!) kunnen worden ingeleverd tot zaterdag 25 april 18.00 uur. Evt. later na telefonisch overleg. ’n half uur op en tussentijds is er uiteraard wat ruimte gemaakt om te ‘wisselen’. Onze Moergestelse slagwerkgroep staat onder leuke dag waar iedereen weer volop van heeft leiding van Paul Schepers en opent het con- genoten! eert om 13.00 uur. a.s. Zondag 26 april 13.00 uur dat door de eigenaar 2 dagen in de week 1 TT Alle kopij voor de krant dient bij ons bin nen te zijn a.s. vrijdag 24 april 18.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaatsen in de krant van woensdag 29 april. Dat geldt ook voor de sportteksten uit het weekend! Nog een kleine week en dan is het weer zover! Dan kleurt Moergestel voor iedereen weer rood, wit, blauw en oranje. Hier volgen nog enkele mededelin gen. Vanaf zondag 26 april 18.00 uur zal een autoverbod gelden op het St. Jansplein. We willen alle inwoners van Moergestel dringend verzoeken daar rekening mee te houden en vanaf die tijd niet meer op het plein te parkeren. Bedankt alvast voor de medewerking. J Het is feest dus vanaf zonsopgang mogen de vlaggen uit. [s Tasjes voor de fietstocht met een spelle- tjeskaart en versierspullen zijn verspreid via de basisscholen, peuterspeelzaal Jan- neke en kinderdagverblijf Mokido. De kinderen die geen tasje hebben ontvan gen kunnen deze ophalen bij Heidy Ver- stijnen, Pastoor Janssenstraat 4. Dit geldt natuurlijk ook voor de Moergestelse kin deren die buiten Moergestel op school zitten en voor iedereen die hier in Moer gestel Koningsdag komt vieren op het Oranjeplein. Er zijn ook nog tasjes en spelletjeskaarten te verkrijgen op de dag zelfbij het meetingpoint. heerlijk stuk vlaai. Na een welkomstwoordje en Ulicoten gaat de Senioren-slagwerk- groep van Muziekvereniging Prinses Juliana komende zondag een slagwerk- concert verzorgen. De uitreiking van de vrijwilligersprijs is tegen 16.00 uur op het Sint-Jansplein. De plech tigheid is een samenwerkingsverband tussen het Oranjecomité en WieKentKunst. Onder auspiciën van WieKentKunst kiest een onaf hankelijke jury jaarlijks een vrijwilliger die met deze prijs wordt onderscheiden. De Moergestelse vrijwilligersprijs bestaat uit een bronzen beeldje van reuzin Ermelindis en een bedrag van 250 euro. De drie groepen treden afzonderlijk aan op het grote podium van Den Boogaard. Het concert begint om 13.00 uur en zal tot De tijd vlóóg voorbij en voordat we het wisten omstreeks 15.00 uur duren. Elke groep treedt was het 15.30 uur en moesten we weer richting Moergestel waar we om 16.30 uur arriveerden. Het was zoals voorheen weer een geweldig dag-moergestel.nl en onze Facebook-pagina. We ontmoeten jullie graag aanstaande maan dag op het Oranjeplein! Het Oranjecomité Moergestel Alle kinderen verzamelen om 11.15 uur bij Park Stanislaus, want daar zullen we starten met de fietsoptocht. De bingo vindt dit jaar plaats in de aula van Park Stanislaus en biedt ruimte voor 90 bingospelers. Vol vol. Alle vrijwilligers worden verzocht zich op 27 april eerst te melden bij het mee tingpoint. Iedereen krijgt dan een “hulpje van Oranje”-shirt om aan te trekken. Om 13.00 uur is de prijsuitreiking ver sierde fietstocht. Zorg dat je erbij bent. Om 16.15 uur wordt op het grote podium de vrijwilligersprijs Moergestel uitge reikt. Het volledige programma van Koningsdag is ingevouwen in deze Moergestel-Nieuws. Ook staat het op onze website www.konings wordt op 27 april a.s. 48 jaar. kenende en wiiScHieft wel kwtste Kpninqsdag. Uwe» stern we sterk e» M0e» we deze feestelijkeaat aie aljare» tag era* kleurt te ste-rf. e» uitetedelljk wake» vele ka»0e» Itat werk. Wij rekenen op Juli iel Supergezellige dag in en rondom de ’’Mariahoeve” in Leende De Mariahoeve is een landgoed van 150 hec tare, beschikbaar wordt gesteld voor de Zonne bloem. Op 7 april jl. vertrokken we om 9.30 uur met 32 gasten en 12 vrijwilligers naar Leende. We werden daar ontvangen met koffie en een Samen met slagwerkgroepen uit Made van de beheerder zijn we gaan wandelen. Het is daar een prachtig gebied met diverse vennetjes. Na een heerlijke wandeling was het tijd voor een consumptie en werd er gezel lig gebuurt. Tegen 13.00 uur hebben we geluncht. We hadden gekozen voor een high- tea en iedereen liet het zich goed smaken. Na de lunch ging het buurten vrolijk verder. WOENSDAG 22 APRIL 2015 40e JAARGANG Nr. 1800 06 es Tot 75% goedkoper dan alle andere kapsalons' gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur kll/koar ryzz-sy-zlt rractnlrl rln ÜA Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2* 013-8228022 5066EE Moergestel: Www.silhouette.co.nl 'jffeSiïliouMs. Har Beauty Sak»

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1