Zondag 3 mei voor de 38e maal Moergestelse Jaarmarkt VAN ALPHEN Moergesteldiner 2015: ’Smakelijk’ feest voor oog en oor! Waxen/Harsen I Oisterwijk De dames van Europrof die er zo’n ‘smakelijk’feest van wisten te maken... Uw GemeentenïeuH's op www.oisterwijk.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE FOCWA len dit jaar weer diverse standwerkers aan wezig zijn om hun verkoopwaar te demon streren. De entree is, zoals altijd, weer geheel gratis. Ook is er dit jaar weer aan de kleintjes gedacht, want op het St. Jansplein staan weer verschil lende attracties opgesteld. Uiteraard kunt u CV de Dors(T)vlegels Organisatie Moergestelse Jaarmarkt www.MoergestelseJaarmarkt.nl AUTOSCHADES Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl uit waarin de gerechten ‘gegoten’ worden. Ook de muziek tijdens het diner wordt aan gepast aan het thema. De harmonie speelde Franse muziek van ‘Une belle histoire’ tot bijvoorbeeld ‘Poupée de cire poupée de son’, het welbekende liedje waarmee France Gall in ’n ver verleden het Eurovisie songfestival wist te winnen. Verderop in het programma betrad vocaal ensemble ‘Lef’ het podium. Vijf dames en twee heren (één ervan is Moergestelnaar Cor- né Fonken) verrasten de gasten of lekker in het gehoor liggende muziek die op het laatst zelfs werd meegezongen... Tijdens het nagerecht kreeg het saxofoon kwartet For 4 Saxes (vier muzikanten die lid zijn van de harmonie) nog de gelegenheid een muzikale duit in het zakje te doen. En zo kwam rond de klok van achten een eind aan dit feestelijke, smakelijke evenement, maar niet nadat alle dames van Europrof op gepaste wijze in de bloemetjes waren gezet! Chapeau aan allen die aan dit feest hebben meegewerkt! Tot volgend jaar! weer lekker genieten en uitrusten op een van de gezellige terrassen die u op de jaarmarkt tegenkomt. De markt begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Tot ziens op de Jaarmarkt op zondag 3 mei. Silhouette Lentetip! 4 O 013-8228022 Ook in 2014 mocht de Moergestelse jaarmarkt zich verheugen op een grote belangstelling. Altijd gezellig en sfeervol! Op zondag 3 mei organiseert C.V. de Dors(T)vlegels voor de 38e maal de Jaar markt in de kom van Moergestel. De Moergestelse Jaarmarkt behoort tot een van de eerste jaarmarkten in de regio. Het is een markt die goed bezocht wordt en waar voor ieder wat te koop is. Dit komt mede door het grote assortiment van verschillende goederen, wat zorgvuldig door de organisatie bekeken wordt. Ook zul- Voor de derde keer in successie zorgde Muziekvereniging Prinses Juliana afge lopen zaterdag voor het Moergesteldiner. Een samengaan van heerlijk dineren en muzikaal entertainment. De grote zaal van Den Boogaard is omgeto verd tot een sfeervol restaurant als om half vier in de namiddag de 100 gasten arriveren. Het thema van de dag, ‘Frankrijk’, laat zich meteen bij binnenkomst al gelden door o.a. het ‘deux-chevauxtje’ dat zich ’n plaatsje in de aankleding heeft verworven. Om 16.00 uur precies worden de gasten wel kom geheten door de voorzitter van ‘Juliana’ en kondigt hij het mini-concertje aan waar mee het diner officieel wordt geopend. Onder de tonen van de ‘Marseillaise’ (het Franse volkslied) komen de dames van Europrof binnen met het eerste gerecht. Twee dames die er de opleiding volgen hebben dan al uitgelegd wat Europrof precies doet en wat de gasten vanmiddag krijgen voorge schoteld. Het diner is namelijk helemaal ver zorgd door leerlingen van Europrof, de hore- ca-opleiding aan de Tilburg-eweg. Uiteindelijk krijgen de gasten ‘n 5-gangen- diner geserveerd in Franse stijl. Elke keer namelijk kiezen de organisatoren, samen met de mensen van Europrof, een bepaald thema nieuws Weekblad voor Moergestel oe WOENSDAG 15 APRIL 2015 40e JAARGANG Nr. 1799 gemeente sbub' 1880 Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@plonet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmea Kin of Lip 5,- Gezicht 15,- Bikinilijn €10,- Armen 15,- Benen €35,- tana. Salon www.silhouette.co.nl Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS KAARTJES voor EUROSCOOP! 3 Hatr Beautv Salon

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1