OOK VOOR ONDERHOUD! Oranjecomitë Moergestel 'uUelthouen &Kruijssen Nieuws van het 2e Paasdag 6 april 9e Moergestelse Vlooienmarkt Vertrouwde fysiotherapeutische zorg in een ander jasje Zonnepanelen Bierproefavond vereniging Bierproeven ■J® Gas-Water Zinkwerk Airco TOPFYSIOTHERAPIE Centrale Verwarming Sanitair Dakbedekking Sonman 19, 5066 GJ Moergestel www.velthovenkruijssen.nl Na alle activiteiten van de spelenkermis kun nen de kinderen om 16.30 uur op adem komen tijdens een film in Den Boogaard. Alle andere aanwezigen mogen meezingen bij een optreden in de tent van de Wibra’s. Met DJ Tom Kete laars gaan de voetjes van de vloer totdat we om 21.00 uur deze Koningsdag weer klinkend afsluiten. Volgende week leest u meer over de versier- defietsen-tocht. Het Oranjecomité Moergestel een goed toegankelijke zorg en een scala aan specialismen; •functioneert in een uitgebreid netwerk van medisch en paramedisch specialisten die elkaar makkelijk weten te vinden voor overleg en advies. Aanstaande maandag 2e paas dag organiseert C.V. de Dorst- vlegels voor de negende maal weer een vlooienmarkt op het St. Jansplein. Een markt die in het centrum van Moergestel al niet meer weg te denken is. Het belooft weer zoals u van ons al die jaren gewend bent weer een gezel lige ouderwetse vlooienmarkt te wor den, met alleen tweedehands goede ren. Dus als je op zoek bent naar die oude radio, stripboek, een oud schil derij enz. is dit een kans om je slag te slaan. Gewoon gezellig rondsnuf felen op de markt kan natuurlijk ook. De markt is geopend van 09.00 tot 16.00 uur. De entree van de markt is 1,00. Hebt u interesse om zelf op deze markt te staan, er zijn nog enkele kramen vrij. Kraam huur op onze markt bedraagt slechts 17,50. Voor verdere inlichtingen of een kraam huren kunt u contact opne men met: T. Moorman tel.: 06-20802389 E-mail: a.j.m.moorman@home.nl Ondertussen verzamelen alle kinderen die meedoen met de fietstocht, zich om 11.15 uur bij Basisschool “De Vonder”. We vertrekken daar om 11.30 uur richting het plein met de harmonie voorop. Aangekomen op het plein kunnen de fietsen in de rekken want daar begint om 12.00 uur de spelenkermis. De geplande drumworkshop start om 14.30 uur. Tot die tijd kun je experi menten uitvoeren met Explico Kids of de sur- vivalbaan beklimmen. Alle activiteiten worden opgeluisterd door DJ Koen Barten. Vergeet niet om tegen 13.00 uur te gaan luisteren wie er een prijs gewonnen heeft met zijn of haar versierde fiets. De vereniging Bierproeven gaat haar maandelijkse Bierproefavond in april houden a.s. vrijdag 3 april. Op deze Goede Vrijdag staat een kleine Neder landse Brouwerij centraal. Dit is de Kaapse Brouwers uit Rotterdam. De Kaapse Brouwerij bevindt zich op Katen- drecht. Deze buurt heeft in Rotterdam de bij naam “De Kaap”. De namen van hun bieren zijn veelal vernoemd naar bekende Rotterdam mers van de Kaap. De mannen achter de Kaapse Brouwers zijn Tsjomme Zijlstra en brouwer Daan Kemp. Zijlstra is o.a. ook uitbater van het biercafe Boudewijn. De Kaapse brouwers kiezen voor gedurfde recepten en smaakexperimenten gestoken in een Rotterdams Jasje. Kortom genoeg inspiratie voor een mooie proefavond. Nieuwsgierig? Aansluiten kan!! De bierproefavond begint om 20.15 in Herberg de Veerkes. Er zullen 5 of 6 bieren worden ge- degusteerd. De bijdrage voor deze avond be draagt voor niet-leden 10,50. Nadere infor matie is te verkrijgen bij de Veerkes. Alle activiteiten spelen zich als vanouds af op en rondom ons eigen Sint Jansplein, dat op Koningsdag is omgedoopt tot Oranjeplein. Op de foto staande v.l.n.r.: Nick Brabers, Debby Brok, Peter Swinkels, Heidy Verstijnen en Jeanine de Laat. Gehurkt v.l.n.r.: Toby Dieduksman, Emilie Dieduksman, Miriam van der Sandt en Wendy Dusée. Niet op de foto: Paul Horsten. Om 15.30 uur is het tijd voor ons om alle spon soren te bedanken voor hun gulle bijdragen. Fysiotherapeutisch Centrum Moergestel wordt Topfysiotherapie Moergestel! F9SIOTHERAPEUTISCH ^5* CENTRUM De ontwikkelingen in de zorg vragen om ont wikkelingen binnen de fysiotherapie. Zorgver zekeraars worden steeds machtiger en als klein schalige praktijk ben je geen serieuze gespreks partner meer. Om toch wat sterker te staan in onderhandelingen en contractbesprekingen, ontstaan er steeds meer samenwerkingsver banden tussen praktijken fysiotherapie. Ook Fysiotherapeutisch Centrum Moergestel heeft zich nu aangesloten bij een regionaal netwerk, namelijk bij de kwalitatief hoogwaardige Vereniging Topfysiotherapie. De Vereniging Topfysiotherapie® is een selecte groep fysiotherapeuten en fysiotherapie-spe- cialisten -zoals manueel therapeuten, sport- fysiotherapeuten en bekkenfysiotherapeuten. De praktijken van de Vereniging Topfysiothe rapie staan voor kwaliteit en een optimaal behandelresultaat in een zo kort mogelijke tijd. Topfysiotherapie® Moergestel: •werkt samen met nagenoeg alle zorgverze keraars; •hanteert het Keurmerk Topfysiotherapie®. Dit keurmerk staat voor kwaliteit in behan deling, administratie en bedrijfsvoering. •is de patiënt snel en efficiënt van dienst met Nieuwe leden Nick Brabers verzorgt licht en geluid en zoals jullie kunnen zien op de foto, is hij aspirant lid van het comité geworden. Hier zijn wij heel blij mee en we zouden het erg leuk vinden als ons comité verder wordt uitgebreid met jongere mensen. Dus lijkt je dit wel wat, stuur dan een mail naar oranjecomite.moergestel@gmail.com Wat verandert er voor u? Niets! U krijgt nog steeds de zorg die u bij ons gewend bent: laagdrempelige en moderne fysiotherapie van hoge kwaliteit in een vertrouwde omge ving. Zo gaan ook de vakinhoudelijke ontwikke lingen binnen de praktijk gewoon door: Vivi Lafeber volgt op dit moment de opleiding tot kinderbekkentherapeut. Karin Jager wordt steeds meer specialist op het gebied van mus- culoskeletale echografie. Er wordt gewerkt aan een samenwerking met sportschool Physi que. Luuk van den Meijdenberg begint aan zijn laatste jaar van de Masteropleiding tot Manueel Therapeut. Sjefvan den Meijdenberg ontwikkelt zich verder binnen de fysiotherapie bij mensen met niet aangeboren hersenletsel. Het bekende team van Topfysiotherapie Moergestel staat zoals altijd voor u klaar met raad en daad! Zoals eerder vermeld in deze krant, zijn alle voorbereidingen voor ’’onze” Ko ningsdag in volle gang. Een dag die inmiddels behoort tot één van de traditionele feesten die Moergestel rijk is; een dag waarbij meer dan 70 vrijwilligers betrokken zijn èn een dag die niet mogelijk zou zijn zonder onze trouwe sponsoren! Kortom: een dag waarop we trots kunnen zijn! Programma Vorige week hebben we een tipje van de sluier opgelicht; deze week verklappen we weer wat meer. Om 10.00 uur starten we Koningsdag met de Oranjeviering in de kapel van Park Stanislaus. Deze viering wordt om 11.00 uur buiten afge sloten door harmonie “Prinses Juliana”. Aansluitend gaan we gratis bingo spelen met iedereen die daar zin in heeft. De burgemeester opent de bingo! Let op: de bingo vindt dit jaar plaats in de aula van Park Stanislaus. Dit doen wij in de vorm van een hapje en een drankje bij de Oranjebar of op ons gezellige terras. Onze burgemeester is hierbij ook aan wezig en hij reikt om 16.15 uur tevens de Vrijwilligersprijs van Moergestel uit. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 1 APRIL 2015 PAGINA 5 IMSTMlAHOt* 1 2 apr. 9 apr. 3 apr. 4 apr. Kaarten informatie: www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 Volg Tiliander en Den Boogaard op Twitter en op Facebook! H Theatertip: Jesus Christ in Concert (2 apr.) en Cabaretpoel (4 apr.) Te zien in Den Boogaard: 11 apr. Muziekvereniging Prinses Juliana Moergestel Diner (MUZIEK) 12 apr. Sint Gregorius— Gejureerd festival regio de Meierij (MUZIEK) 25 apr. 50+ Dansavond Te zien in Tiliander: St. Hanhart voor Muziek Jesus Christ in Concert [Unplugged] Cabaretpoel (Cabaret) St. Hanhart voor Muziek— Danzing Queen 3 original 80's Sing-a-long Rob Emiel—Da's Sterk (Cabaret) 11 apr. Variété avond voor het goede doel 16 apr. Max van den Burg—Amok (Cabaret) 18|19 apr. De Jong Ghesellen—Rock en Doll 23 apr. Gebroeders Harteveld en Fretz (Cabaret) 30 apr. Vrouwen vs. Mannen—avondvullende duovoorstelling (Cabaret) Tiliander City Filmhuis: 15 april: jeugdfilm—Lang leve de Koningin 4 mei: oorlogsfilm Süskind

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5