Oranjecomité Moergestel Lorraine wint de derde MT V-tele visiebingo Loop je de Nijmeegse Vierdaagse 2015? XXX Zomertijd! i?' i Nieuws van het Paas-rikconcours vrijdagavond 27 maart Aphrodite I -Anti-Stress Massage Oisterwijk Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Feest bij Olivier Wooninitiatief: Doe mee aan de sponsoractie van Brouwer); 1355 (kistje met glas en 3 flesjes Reuzenbier); 1602 (waardebon 10,- Slagerij Ketelaars), 0797 (2 kaarten voor een voor- halen. Live in de uitzending kreeg Olivier de hoofd prijs overhandigd door Daniëlle van Zon die de balle tjes had getrok ken. deelnemen aan de Vierdaagse van Nij megen. Gemotiveerd bereiden deze wandelaars uit Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Haaren, Helvoirt, Esch en Biezenmortel zich voor op deze uitdaging. Rode Kruis Oisterwijk-Haa- ren wil hen betrekken bij een te organiseren sponsoractie die tot doel heeft geld bijeen te brengen voor het opnieuw realiseren van een vakantieweek voor chronisch zieke en gehan- In de nacht van zaterdag 28 op zondag 29 maart gaat de klok ’n uur vooruit (van 02.00 naar 03.00 uur) en begint de zomertijd! De blije winnares Lorraine (midden) wordt vergezeld door Mémelle (links) en Hanneke. Wat ’n feest was het aan het eind van de derde uitzending van de MTV-bingo van de harmonie afgelopen donderdag, ’n Dolenthousiaste afvaardiging van Olivier Wooninitiatief uit de Raadhuisstraat kwam er de eerste prijs ophalen, want het was letterlijk bingo voor Olivier. Teamleidster Mémelle zat die avond samen met Lorraine en Hanneke vol spanning te kijken naar Moergestel TV. Zouden de bingokaarten die ze bij de harmonie gekocht hadden goed voor een prijsje zijn? Lorraine moest al heel snel nog maar 1 getal, studio gebeld en ze waren de eerste! De drie En ja hoor, bingo! Uiteraard werd meteen de geluksvogels mochten de hoofdprijs op komen Op vrijdagavond 27 maart start om 19:30 uur, het traditionele Paasrikconcours bij het Gilde St. Sebastiaan en Barbara. Dit jaar is gekozen om het prijzenpakket te veranderen naar vleesprijzen. Iedereen is van harte welkom op dit open rikconcours. Ervaren of onervaren is geen probleem voor deelname het is altijd gezellig. Mocht je niet kunnen rikken, dan ben je welkom aan de jokertafel. Met plezier nodigen wij jullie dan ook en voor de deelname aan het Paasrikconcours op vrijdagavond 27 maart in het Gildehuis “t Stokske” in de Zandstraat 1 te Moergestel. Lorraine nam zelf de prijs in ont vangst met een mooie bos bloe men erbij. Ze ver telde dat het geld naar Olivier ging, maar de bloemen hield Lorraine zelf! Het geld zal goed worden besteed: iets leuks voor alle bewoners. Iedereen die er in de studio bij was - en getui ge de reacties ook veel kijkers en meespelers thuis voor de buis - vonden het bijzonder leuk dat de hoofdprijs dit keer bij Olivier terecht kwam. Huidverzorgingsinstituut Kids. Uiteraard is ook aan de volwassenen van Moergestel gedacht in de vorm van een hapje, een drankje en muziek. Later op de middag bedanken wij, samen met onze burgemeester, onze sponsoren met een hapje en een drankje bij de Oranjebar of op ons gezellige terras. Aan het eind van de middag reikt onze bur gemeester tussen 16.15 en 16.30 uur de vrij- willigersprijs van Moergestel uit. Tenslotte kunnen de kinderen in de namiddag genieten van een film in Den Boogaard, ter wijl hun ouders en iedereen die nog aanwezig is, allemaal meezingen en de voetjes van de vloer gaan tijdens een optreden van de Wi- bra’s. DJ’s Tom Ketelaars en Nick Brabers verzorgen licht en geluid. Halverwege de avond sluiten we deze natio nale feestdag samen klinkend weer af. Alle activiteiten spelen zich als vanouds af Ook dit jaar zijn we alweer druk bezig met alle voorbereidingen voor Koningsdag. Alle ideeën krijgen vorm waardoor we kunnen zeggen dat het wederom een spetterend feest belooft te worden, net als voorgaande jaren. Hierbij alvast een tipje van de sluier. Deze Koningsdag start met een Oranjeviering in de kapel van Park Stanislaus, gevolgd door de bingo voor alle senioren van Moergestel. Basisschool “De Vonder” is dit jaar het start punt van de versierde fietstocht. Rond het middaguur start voor zowel de jonge als de wat oudere jeugd van Moergestel de spelenkermis waar van alles te beleven zal zijn. Zo is er een survivalbaan van 40 meter lang, een springkussen en een tractorbaan. Verder kun je deelnemen aan een drumwork shop of experimenten uitvoeren met Explico De opzet van de sponsoractie Om de vakantieweek voor de hierboven ge noemde doelgroep mogelijk te maken moet er geld bijeengebracht worden. Daarom zoekt het Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren sponsors. Gezien de belangrijke rol die het Rode Kruis vervult bij de Nijmeegse Vier daagse (o.a. EHBO, verzorging voetblaren) heeft de afdeling logischerwijs de vierdaagse a wandelaars uit haar werkgebied op het oog. Enkele weken geleden werden zij in dit blad al tot deelname opgeroepen en dat leverde al de eerste aanmeldingen op. Een flink aantal meedoeners is wel gewenst. Want het afhuren van de Rode Kruis vakantiebungalow kost het bestuur van de afdeling Oisterwijk-Haaren al gauw zo’n 2500,- Het zou geweldig zijn een of meerdere weken over deze speciale accommodatie te kunnen beschikken. Dus zoekt de organisatie van de sponsoractie nog meer wandelaars die zich willen laten spon soren door familieleden, vrienden, buren, kennissen enz. voor hun wandelprestatie in het licht van het te realiseren vakantieproject. De deelnemers hoeven geen tijdrovende en energie vergende zoektochten naar sponsors te doen. Veel wandelaars met een klein spon sorbedrag leveren misschien wel meer op dan weinig wandelaars met een grotere bijdrage. Ook wandelaars die nog wachten op een bewijs van inschrijving voor de vierdaagse kunnen zich toch alvast voor de actie aan melden. Hoe jij je kunt opgeven voor de actie Bel of mail Rode Kruis medewerker Herman Donders: tel: 523 4520 of e-mail: hfjdon ders@home.nl Voor degenen die zich hebben opgegeven wordt een informatiebijeenkomst georgani seerd op 22 april a.s. in het Rode Kruisge bouw, Blokshekken 6, Oisterwijk. Aanvang: 20.00 uur. Daarover t.z.t. meer. op en rondom ons eigen Sint Jansplein. We houden jullie de komende weken op de hoogte van wat er allemaal gaat gebeuren. Het Oranjecomité Moergestel dicapte inwoners van haar werkgebied. Wan delaars die in samenhang met hun vierdaag- se-prestatie aan deze sponsoractie willen mee doen steunen een prachtig doel. Hebt u voor de komende - laatste! - uitzen ding, morgen donderdag 26 maart, nog geen bingoloten? Snel dan even naar Jumbo, Novy, Slijterij In den Korenmaaier of Apo theek Moergestel (Kerkstraat) en doe mee: MTV/harmoniebingo om 19.00 uur. Extra prijzen, getrokken door Lars Op ‘t Hoog, zijn er voor de lotnummers 0601 (te goedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Rode Kruis Oisterwijk-Haaren In juli van dit jaar zullen weer veel spor- xtievelingen uit het werkgebied van de stelling in Den Boogaard) en 0158 (waardebon afdeling Rode Kruis Oisterwijk-Haaren 15,- Café-Cafetaria Epi). Deze prijzen plus de geldprijzen twee t/m tien zijn op dinsdag af te halen van 19.30- 20.00 uur in ‘Den Boogaard’. Weekblad voor Moergestel Danielle van Zon '4 60 mm. 49,- oe es H I Uitgave en redactie: Burn '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (OJ 3) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel WOENSDAG 25 MAART 2015 40e JAARGANG Nr. 1796 gemeente 013-8228022 www.silhouette.co.nl nieuws - Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 uur 30 min.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1