OEF! I Audacia- nieuws Bedankt! Ooit een badkuip leeggedronken? Fantastisch jeugdkamp honk- en softbal Roef! Schaatsers van ”De Vennen” nog steeds in topvorm De auteur van het boek, Ad Wolfs Adr.Zn., heeft nog ’n aantal exemplaren beschikbaar voor de verkoop I s.v. - GROEPSACCOMMODATIE DE NIEUWE ERF, DIESSEN - DE REUSELHOEVE, MOERGESTEL - MOONEN ATTRACTIEVERHUUR, WAALWIJK - NOVY VAN WEZEL, MOERGESTEL - SCOUTING ST. JAN MOERGESTEL Roef! HSP (Honkbal, Softbal, Beeball) wil graag de volgende bedrijven en organisaties heel hartelijk bedanken voor de medewerking en het meedenken met het jeugdkamp honk- en softbal op 6-7-8 maart: Boek ’100 Jaar Moergestel in beeld’ 21 x 29,7 cm. Betreft de periode 1900- 2000 met ruim 600 foto’s. Luxe gebonden. ROEF! HANDBAL Uitslagen: Dl MHV - Roef 16-1; Cl HCG - Roef 12-18; BI Avanti - Roef 34-20. Zaterdag 21 maart Dl 10:00 Roef - Helios Cl 10:45 Roef - Tachos BI 11:45 Roef-Desk Zondag 15 maart HS 11:00 Roef - Desk Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Aanmelden Wij verwelkomen u graag als nieuw lid van onze tennisclub. Een aanmeldingsformulier is te vinden op de site www.mtvstokeind.nl onder downloads. 9 leden reden een rit over 500 (le tijd) en 1000 meter (2e tijd): Marco van Duijnhoven 47.78 (PR) en 137.61 Wouter Weber 47.74 (PR) en 1:38.78 (PR); Julian Haans 47.40 (PR) en 1:40.18 (PR); Sanne van Duijnhoven 47.89 (PR) en 1:40.93 (PR); Koen Barten 50.68 en 1:42.07 (PR); Veerle van Hulten 50.38 (PR) en 1:44.22 (PR); Marlijn Weber 50.02 (PR) en 1:46.68 (PR); Loïs op ’t Hoog 50.61 (PR) en 1:47.98 (PR); Thom Botermans 54.23 (PR) en 1:47.31 (PR). Bij de foto: Jochem van Hulten, supertijd op de 3000 meter. Wilt u ’n exemplaar? Dan van tevoren even bellen naar Ad: (013) 513 3156 Dan legt hij het voor u klaar! (Oisterwijkseweg 58a) .09:30 .10:15 .11:15 moehgesth in bevld Bij MTV Stokeind kan dit! De Moergestelse tennisclub is een actieve vereniging, die tal van evenementen organiseert. Hoewel de tennisbanen in de winter ook inten sief bespeeld worden, opent de club in maart ‘het seizoen’ met diverse activiteiten. Voor nieuwe leden is er een leuke aanbieding. En die badkuip? Als je verhit en vol adrenaline van de baan komt, bestel er dan één aan de bar en dompel je onder in de cultuur van de Moergestelse tennisclub. Op dit moment is er geen wacht lijst. U kunt per kwartaal in schrijven en u betaalt naar rato. Mocht u nog vragen hebben over het lidmaatschap van MTV Stok eind, kunt u een e-mail sturen naar ledenadministratie© mtvstokeind.nl Aanmelden voor tennistrainingen: stokeind@tennisschoolgijs.nl Acties: senioren Een nieuw lid ontvangt een consumptiekaart van 20 euro. Ook voor bestaande leden die een nieuw lid aanbrengen geldt dit. Tennisschool Gijs biedt een kennismakingsles aan als 4 nieuwe seniorleden zich hebben aan gemeld. Nieuwe seniorleden ontvangen een uitnodiging van de trainer. aspiranten! junioren Basisschoolleerlingen kunnen 3 keer gratis deelnemen aan de aspiranteninstuifop woens dagmiddag. Als zij daarna besluiten lid te wor den en zich ook inschrijven voor de tennisles, ontvangen zij een gratis racket. Nieuwe jeugdleden ontvangen een consump tiekaart van 5 euro. Audacia-Tongelre 6-1 13-1de alleszeggende doelcijfers uit de laatste drie wedstrijden. Negen punten betekent dat we afgelopen zondag officieel tot middenmoter verklaard werden. Maar met zoveel voetballend en aanstormend talent wacht ons nog een mooie dichtnabije toekomst. Boegbeeld van daag was Gijs die driemaal de breedbevleesde doelman passeerde en verder met gijsige pre- ciezie de ballen uitdeelde naar zijn gretige medespelers. Daarnaast lieten Tim, Alex (na een indrukwekkende solo) en een andere Gijs ballen los die doel troffen en ons een klinkend sixpack bezorgden: 6-1. Maar ook Lars moet worden genoemd. Als back was hij overal, maar vooral ook goed in zijn taak. "Hij klopt, hij veegt en hij zuigt was ooit een slogan voor een nieuw type stofzuiger, maar zeker ook op deze larstig te bespelen alleskunner van toe passing. Verder maar goed dat door het goede weer van de laatste dagen de doelpalen al wortel hadden geschoten, want we teisterden ook nog eens tweemaal het houtwerk. Neen, Tongelre was vanmiddag echt geen partij voor ons. Tot slot nog iets over de strakke scheids die aan beide partijen een overigens benutte penaltie schonk, maar die de fysieke benade ring van onze mooie sport door de Tongelre- nezen geen kans gaf en consequent in zijn aanpak bleef. Zwaaier Ralf wil ik vanaf deze plaats sowieso erg bedanken voor zijn inspan ningen als verbindende factor binnen de selec tie, maar ook omdat hij steeds op prima wijze deze lastige taak invult. Uitslagen: Audacia 1-Tongelre 1 6-1; Audacia 2-Riel 2 3-1; Spoord. Boys 3-Audacia 34-1; SVSSS 4-Audacia 4 2-2; Audacia 5-Were Di 9 1-2; Audacia 6-Oirschot V. 8 2-7; Spoord. Boys VR1-Audacia VR1 6-0 Programma zondag 22 maart Acht 1 - Audacia 114:30 SC Olympus 2 - Audacia 212:00 Audacia 3 - Zwaluw VFC 5012:30 Oisterwijk 2 - Audacia 411:00 Beerse Boys 11 - Audacia 513:00 Audacia VRÏ-HMWVRÏ'^ Activiteiten maart: Donderdag 26 maart: Hussel-avond (vanaf 19.00u. senioren) De maandelijkse Husselavond is een ideale gelegenheid voor nieuwe leden om kennis te maken met de tennissport en met mogelijke tennispartners. Vrijdag Tl maart: Jong- Belegen Toernooi De naam zegt het al: ouders, grootouders, ooms en tantes spelen met en tegen de jeugd. Dit gezellige familietoernooi is bij MTV Stokeind altijd drukbezocht. Een ideale gele genheid om op ongedwongen wijze in contact te komen met de leden van de club. Zaterdag 28 maart: Pas Lente toernooi (seni oren) Wederom een toernooi waarbij volop gelegen heid is om contact te maken andere tennis liefhebbers. Spelers van alle niveaus spelen met elkaar tijdens dit husseltoernooi voor vol wassenen. In het weekend van 6-7-8 maart was het Roef! jeugdkamp honk- en softbal. Alweer voor de vierde keer op rij inmid dels. En ook dit jaar was het weer een geweldige ervaring voor alle kinderen die meededen. Maar liefst 65 waren dat er, wat betekent dat bijna alle jeugdleden hebben meegedaan. De organisatie was prima in orde, en ook het weer werkte enorm mee. Want het was droog en, zeker zaterdagmiddag en zondag, zonovergo ten. Op vrijdagavond konden we terecht in verenigingsgebouw Den Donk, dankzij de medewerking van onze scoutingvereniging. Bedankt Scouting St. Jan! Zonder jullie was dit niet mogelijk geweest. Het kampvuur met marshmellows en warme chocolademelk met slagroom was voor veel kinderen onvergete lijk... Na het opruimen van de slaapplekken en ont bijt stonden op zaterdagochtend twee grote huifkarren klaar om de hele groep naar Diessen te brengen. Want op zaterdag en zondag ging het kamp verder bij groepsaccomodatie De Nieuwe Erf. Met op zaterdag overdag een inspannende en heel gevarieerde zeskamp. Op zaterdagavond was het bonte avond en spel let j esprogramma. Na een kussengevecht voor de kleinsten van de groep waren er voor de groteren nog enkele avondspellen en natuurlijk warme wafels met slagroom. Op zondag werd het kamp afgesloten met een wifflebaltoer- nooitje. Een wifflebal is een soort honkbal/soft- bal, maar dan van plastic en met gaten erin. De bal is daardoor heel licht en kan minder ver worden weggeslagen. Ideaal om te spelen voor jong en oud. Kortom: het was ook deze keer weer een heel geslaagd jeugdkamp. Mede ook dankzij de medewerking van veel ouders en vrijwilligers: keukenploeg, slaapouders, vegen en opruimen, transport van spullen en materialen, begelei ding bij spellen, bemensing van posten bij de tocht met opdrachten door het dorp. Allemaal niet te organiseren zonder vrijwillige hulp. Mede daardoor kan het Roef! jeugdkamp honk en softbal zijn waarvoor het bedoeld is: een overgetelijke ervaring voor alle kinderen die eraan hebben meegedaan. Het blijft fantastisch om te zien hoe iedereen op zijn eigen manier heeft genoten. En het is geweldig om het honk en softbalseizoen op deze manier te kunnen beginnen. Terwijl de internationale schaatstoppers snakken naar het einde van het seizoen, gaan de leden van Schaatsclub “De Vennen” steeds sneller rijden. Op zondagavond 8 maart verbeterden zij op de Ireen Wüst Ijsbaan in Tilburg maar liefst achttien persoonlijke records en reed Jochem van Hulten een supertijd in zijn allereerste rit over 3000 meter. Van de veertien leden van “De Vennen” die op 8 maart aan de start verschenen, gingen alleen Merel Bertens en Jochem van Hulten zonder een verbeterd persoonlijk record (PR) naar huis. Merel bleef met 46.30 op de 500 meter slechts 0.03 seconde boven haar een week eerder tijdens de clubkampioenschappen gereden PR. Jochem kon geen PR verbeteren aangezien hij nog nooit eerder een rit over 3000 meter had mogen rijden. Omdat hij tij dens de clubkampioenschappen naar de tweede klasse was gepromoveerd, kreeg hij nu de kans om deze afstand te rijden. De pas veertienjarige schaatser bouwde zijn rit echter op als een ervaren 3000 meter rijder. Nadat hij de eerste 200 meter had gereden in 23.3 seconden, legde hij de eerste twee volle ronden af in 37.3 en 38.8 seconden. Waar andere schaatsers daarna meestal een sterk oplopend schema rijden, slaagde Jochem erin om de laatste vijf ronden alle ruim onder de 41 seconden te houden en liet hij de klok stilstaan op een prachtige eind tijd van 5:01.61Hieronder alle andere gereden tijden: Lars van Loon reed 14.04 (PR) op de 100 meter en kwam op de 500 meter helaas ten val. Merel Bertens en Hilde van Hulten reden 2 ritten over 500 meter: Merel 46.30 en 46.43; Hilde 57.90 (PR) en 59.47. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MAART 2015 PAGINA 7 NMH MTV STOKEIND I ><«.>- ’(WMl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7