I Frans Becx neemt na 38 jaar afscheid van zijn tuinmachines VAN ALPHEN e Esther en Frans Mallens winnen tweede MTV-bingo! Aphrodite Kleurspoeling JAARGANG BECX W Oisterwijk 3 feestelijke dagei J TUINMACHINES Uw Gemeenterneuws op www.oisterwijk.nl In het weekend van 27,28 en 29 maart Huidverzorgingsinstituut GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE FOCWA ‘Becx Tuinmachines’ groeide uit zijn jasje en Frans was blij dat hij kon gaan bouwen aan de Industrieweg. Twintig jaar was het bedrijf daar gevestigd. Toch werd ook dat pand te klein en daarom verhuisde Becx 10 jaar gele den naar De Sonman 35. “In de Heuvelstraat was er niet veel ruimte, dus verkochten en repareerden we voorna melijk kleinere tuinmachines. Aan de In- 0605 (waardebon 10,- Slagerij Ketelaars), 1562 (2 kaarten voor een voorstelling in Den Boogaard) en 1395 (waardebon 15,- Café- Cafetaria Epi). “Frans Becx gaat genieten van zijn welverdiende pensioen!” kopt de flyer bij de entree. Na 38 jaar neemt Frans afscheid van de florerende zaak in tuinmachines, die hij eigenhandig opbouwde. AUTOSCHA D E S Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Frans startte zijn carrière als automonteur, later werd hij monteur van tuinmachines. Achtendertig jaar geleden begon hij bij zijn woning aan de Heuvelstraat een bedrijfje. Het eerste jaar werkte hij nog halve dagen bij zijn oude werkgever, maar al snel begon Frans’ bedrijf te groeien. “Acht jaar lang heb ik gewerkt aan huis, maar ik kwam erachter dat op deze manier werk en privé moeilijk te scheiden zijn. Je bent nooit vrij: ’s morgens rammelde de telefoon al om 8.00 uur en ’s Bij binnenkomst is het zoeken naar een plaats om even rustig te praten over zijn afscheid. “Ik heb geen kantoor meer, dat heb ik al afge geven.” De 69-jarige Frans ging officieel op 1 januari met pensioen, maar wikkelt nog wat zaken af. Schoonzoon Erwin Hommen is inmiddels 30 jaar in dienst en staat nu aan het roer. Samen met de nieuwe bedrijfsleider, Arjen van der Linden, geeft hij leiding aan ‘Becx Tuinmachines’. V.l.n.r.: Arjen van der Linden, Erwin Hommen en de afscheidnemende Frans Becx. avonds laat kwam het regelmatig voor dat iemand nog even een ketting van een motor- zaag kwam laten slijpen. Die klant plofte daarna nog even bij ons op de bank om tele visie te kijken en een bak koffie te drinken. Gelukkig had mijn vrouw Mien ook hart voor de zaak en ze heeft daar nooit een punt van gemaakt.” Na enig nadenken begint Frans smakelijk te vertellen over die drukke begin periode. “Op vakantie gaan, viel ook niet mee: toen de auto eindelijk was gepakt en het gezin klaarstond om naar Sporthuis Cen trum te gaan, konden we niet weg, omdat de hele oprit volstond met auto’s van klanten! Pas uren later konden we vertrekken.” Deze prijzen plus de geldprijzen twee t/m tien zijn op dinsdag af te halen van 19.00- 19.30 uur in ‘Den Boogaard’. Daar zijn ook loten te koop voor de volgende trekking! Danny heeft zojuist de bloemen overhandigd aan Esther en Frans Mallens. Donderdag 12 maart vond de tweede trekking plaats van de MTV Bingo samen met Muziekvereniging Prinses Juliana. De winnende getallen werden dit keer uit de bingomachine gehaald door Danny Haen-van de Loo. Danny, al ruim 25 jaar lid van de harmonie, deed dat met veel plezier en zichtbaar enthousiasme. Tijdens de uitzending waren ook beelden te zien die MTV maakte tijdens de twee weken geleden gehouden workshops voor slagwerk, die plaatsvonden op basisschool De Vonder. Aan de workshops namen zo’n 135 kinderen deel. Zij hebben ook het aanbod gekregen voor een eerste gratis proefles door instructeur Paul Schepers van Beat It Slagwerkopleidin- gen. Tijdens deze proefles nemen ze plaats achter een écht drumstel! Even aanmelden via: secretaris@julianamoergestel.nl Winnaars van de bingo werden dit keer Esther en Frans Mallens. Zij mochten uit handen van Danny in de studio de eerste prijs op komen halen, vergezeld van een prachtig boe ket bloemen. Hebt u voor de komende uitzending, mor gen donderdag 19 maart, nog geen bingo- loten? Snel dan even naar Jumbo, Novy, Slijterij In den Korenmaaier of Apotheek Moergestel (Kerkstraat) en doe mee: MTV bingo voor de harmonie om 19.00 uur. Extra prijzen, getrokken door Judith Fonken, zijn er voor de lotnummers 0615 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer); dustrieweg hadden wij meer mogelijkheden 0748 (kistje met glas en 3 flesjes Reuzenbier); en konden wij een totaalpakket aan machines bieden voor zowel particulieren als bedrijven. In die periode werkten wij voornamelijk in de regio Midden Brabant. Het huidige pand aan de De Sonman biedt nog meer perspec tieven.” Hier hebben wij een groot assorti ment aan handgereedschappen van de beste kwaliteit en een groot assortiment meststof fen.” Lees verder op pagina 3 rechtsboven arfpxn hair Professiona* Lu'iu maj^vs Weekblad voor Moergestel 1 Kom langs in Moergestel en... De Sonman 35. 5066 GJ Moergestel 013 5131140 Meer informatie7 Zie onze website oe es Door Mariken van Kuppeveld WOENSDAG 18 MAART 2015 40e JAARGANG Nr. 1795 Ga met een frisse haarkleur 'Tiet voorjaar in! Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Frans Becx gaat genieten van zijn welverdiende pensioen! Om dat te vieren geven we één weekend lang flinke korting op alle overjarige modellen1 schud Frans de hand bezoek de vernieuwde showroom bekijk demonstraties van tuinmachines spring op het springkussen win leuke prijzen txj de diverse activiteiten - voor jong en oud gemeente Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmeo Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS KAARTJES voor EUROSCOOP! 013-8228022 www.silhouette.co.nl Al r- Becx Tuinmachines B een service, reparatie. en aanverwante artil I^Kricht op verMJ 40 Slechts Alle haarlengtes^

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1