8 iP) Aan de slag op De Vonder! Wilfred Genee I Klazien Oerlemans wint eerste MT V-harmoniebingo f Aphrodite JAARGANG i i mn» nsions Oisterwijk imper Weekblad voor Moergestel IMHIÏIMW I Uw Gemeenten/euws op www.oisterwijk.nl Extra prijzen, getrokken door Koen Basten, zijn er voor de lotnummers 1335 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer); 1100 (kistje met glas en 3 flesjes Reuzenbier); 0406 (waardebon 10,- Slagerij Ketelaars), 1422 (2 kaarten voor een voorstelling in Den Boogaard) en 1012 (waardebon 15,- Café- Cafetaria Epi). Deze prijzen plus de geldprijzen twee t/m tien zijn op dinsdag af te halen van 19.00- 19.30 uur in ‘Den Boogaard’. Wedden dat het lekker is! Met die woor den begon de weddenschap tussen Voetbal International coryfeeën Johan Derksen en Wilfred Genee. De laatste wist zeker dat hij minimaal 50 voetbalclubs bereid zou vinden om in de kan tine een gezond assortiment te gaan voeren naast de vaak ‘vettere hap’. Derksen dacht dat dit zeker niet zou gaan lukken en zo ont stond een inspirerende weddenschap onder de naam ‘Vullen of Voeden’. WOENSDAG 11 MAART 2015 40e JAARGANG Nr. 1794 aam naw U doet a.s. donderdag toch ook weer mee met de MTV Bingo? Kaarten zijn nog verkrijgbaar bij Novy, In den Korenmaaier, Jumbo en Apotheek Moergestel (Kerkstraat). Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 morgen, donderdag 12 maart, worden die uitgezonden tijdens de Bingo uitzending. Kijken dus. En denk je dan.... ”hee, dat is leuk” of.... ”heee, dat was gaaf afgelopen vrijdag”.... meld je dan aan voor een gratis proefles. Kom gewoon eens kijken op maandagmiddag om 15.45 uur in Den Boogaard. De jeugdslag- werkgroep is dan bezig. Of stuur een mailtje naar secretaris@julianamoergestel.nl Doen hoor! Audacia sloot zich bij dit initiatief aan en ging met verschillende gezonde gerechten aan de slag. Sinds begin dit jaar kun je in de kantine van Audacia gezonde, maar vooral lekkere dranken en gerechten kopen als een smoothie, een broodje gezond en de topper ‘Het Balletje Breed’. Een gehaktbal gemaakt van 100% rundvlees en bereid in de Airfryer, zodat het broodje gehaktbal op een super smakelijke manier en met een minimum aan calorieën kan worden gegeten. Aanstaande zaterdag zal de kantine van Au dacia in het teken staan van dit vernieuwde en gezonde assortiment. Ter plekke kun je dan zien hoe onder andere de ‘Hatttrick’ (groene smoothie) en de ‘Dribbel’ (rode smoothie) vers worden bereid en zullen deze je als proeverijtjes aan de jeugdteams en ove rige bezoekers worden aangeboden. Vanaf 11.00 uur zal dit zelfs plaatsvinden onder het toeziend oog van niemand minder dan Wilfred Genee zelf! Hij komt dan eigen handig een kijkje nemen hoe Audacia met het nieuwe initiatief omgaat en de gerech ten, samengesteld door top chef-kok Robert Kranenborg, bereidt. Uiteraard zal hij deze ook even proeven. Tot slot heeft hij nog een kleine verrassing voor één van de jeugdteams in petto. Kortom: we nodigen iedereen graag uit om aanstaande zaterdag 14 maart samen met Wilfred Genee van het gezonde assortiment in de kantine van Audacia te komen smullen. Klazien krijgt de bloemen overhandigd door Willem Ligtvoet. Voor Klazien was het niet de eerste keer dat ze naar de studio kwam. Zij mocht, maar dat is al ’n tijd geleden, eerder al eens de eerste prijs op komen halen die toen bestemd was voor haar moeder, ’n Paar jaar later lukte het Klazien wel zelf eens de tweede prijs van de bingo binnen te halen. Hebt u voor de komende uitzending, morgen donderdag 12 maart, nog geen bingoloten? Snel dan even naar Jumbo, Novy, Slijterij In den Korenmaaier of Apotheek Moergestel (Kerkstraat) en doe mee: MTV bingo voor de harmonie om 19.00 uur. Afgelopen donderdag, 5 maart, was de eerste MTV bingo-uitzending uit de reeks van vier. De verkoop van de loten (en dus de opbrengst) is dit keer weer bestemd voor Muziekvereniging Prinses Juliana, ofwel: de harmonie. Zij orga niseert deze bingo tweejaarlijks om het broodnodige geld bijeen te brengen voor jeugdopleiding en anders kosten binnen de vereniging. Iedereen in de studio (en de presentator niet in het minst!) was uiteraard weer verrast door de winnaar. Klazien Oerlemans uit de Kerckac- kerstraat bleek aan het langste eind te trekken en mocht de hoofdprijs in de studio op komen halen. Ze kreeg die, samen met een prachtig boeket, uitgereikt door Willem Ligtvoet. Willem, al 50 jaar lid van de harmonie, mocht deze eerste uitzending de balletjes trekken. Afgelopen vrijdag was het een drukte van belang op basisschool De Vonder. De groepen vier en vijf van basisschool Bienekebolders en De Vonder gingen samen aan de slag in de gymzaal. Zij woonden namelijk een echt slagwerk workshop bij. Het opleidingsinstituut Beat It geeft al een aantal jaren les aan de slagwerkers van mu ziekvereniging Prinses Juliana. Beat It ver zorgde deze workshop op school en het was merkbaar dat zij dit vaker hebben gedaan. Na een stukje “theorie”, uitleg over verschil lende instrumenten en een stukje overhoring (hebben ze wel goed opgelet?) mochten de kinderen letterlijk zelf aan de slag. Een boel herrie en nog veel meer lol! MTV heeft hier opnames van gemaakt en - - - me vs s *4 oe es Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel One by one 100% echt Siberisch nerts ’wimper extensions. nimitiM' Silhouette heeft enkel gediplomeerd en gecertificeerd personeel gemeente 40 Uitgave en redactie: Buro ‘76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur All-in prijs €55,- Elders €119,- jj Hm&awulySaloa Silhouette Hair Beauty Salon 013-8228022 www.silhouette.co.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1