Clubkampioenschappen De Vennen H)EF! F ir 4^ Audacia- nieuws Martij n Weber is Zuid- Nederlands schaatskampioen Veertiende Rico Salvettiloop weer een groot succes Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl s.v. .21:00 .09:45 Ook voor alle informatie op sportgebied... 'Moergestel-Nieuws'! Op zondagavond 22 februari is Martijn Weber van Schaatsclub “De Vennen” op de Ireen Wüst Ijsbaan in Tilburg Zuid-Nederlands Kampioen bij de jongens Pupillen-A geworden. Harry Sonnenschein en Jan op ’t Hoog in Eindhoven eindigden in de middenmoot bij het Zuid-Nederlands Kampioenschap voor Senioren en Masters. In het bijprogramma van het Zuid-Nederlands Kampioenschap voor Pupillen reed C-Junior Thom Botermans 54.83 op de 500 meter en voor de eerste 1500 meter uit zijn nog prille schaatscarrière had hij 2:59.26 nodig. Bij de foto: Martijn Weber (midden), op het podium als Zuid-Nederlands Kampioen (foto Henk Haans). .09:30 .09:45 .11:00 .12:00 Dankzij het weer, de vele Moergestelse spon sors, maar vooral dankzij de vele Moergestelse vrijwilligers kon een ieder terugzien op een geslaagd evenement 14:30 12:00 12:00 10:00 11:00 10:00 14:30 Uitslagen: SCI/FLYNTH 1-Audacia 1 0-3; Oirschot V. 3-Audacia 2 3-0; Audacia 3-LSV 2 0-3; JongBrabant 5-Audacia 4 3-0; Jong Brabant 9-Audacia 5 1-0; Audacia 6-SC Olym pus 5 1-2; Audacia VRl-Nederwetten VR1 1- 7. Programma zondag 8 maart Audacia 1 - Woenselse Boys 1 Audacia 2 - Ons Vios 2 Oirschot V. 6 - Audacia 3 Audacia 4 - Spoord. Boys 4 Audacia 5 - EDN'56 3 GSBW 6 - Audacia 6 Acht VR1 - Audacia VR1 Op zaterdag 28 februari vonden de clubkampioenschappen van schaatsclub De Vennen en Ijsclub Tilburg plaats op de Ireen Wüst ijsbaan. Op de 10 km was Hilde Gillisen in 39:04 de snelste en ging Laurie de Bodisko met de lokale eer strijken. Bij de heren wist Colin Bekers de eerste plaats in 31:45 voor zich op te eisen en was Ard van Dal de rapste van ons dorp. Het Zuid-Nederlands Kampioenschap voor Senioren en Masters werd op 21 en 22 februari in Eindhoven gehouden. De Vennenleden Harry Sonnenschein en Jan op ’t Hoog slaag den er helaas niet in om zich te plaatsen voor het rijden van de afsluitende rit over 5000 meter. Op grond van de 500 meter (tijd 46.73), de 3000 meter (5:05.60) en de 1500 meter (2:23.58) werd Harry bij de heren Senioren tiende in het eindklassement. Jan reed op dezelfde afstanden respectievelijk 48.19,5:08.68 en 2:27.89 en dat was goed voor de veertiende plaats bij de heren Masters. Afgelopen zondag werd in ons dorp alweer de veertiende Rico Salvettiloop gehouden. De weersvoorspellingen waren gedurende de hele voorgaande week voor de zondag heel slecht; er werd veel regen verwacht, vermengd met natte sneeuw. De organisatoren waren dan ook somber gestemd. Hoeveel prettiger is het niet om te zien dat de vele lopers onder goede omstandigheden hun ronde(s) kunnen afleggen. Het aantal voor- inschrijvers was al wel flink de 300 gepasseerd, maar men ging ervan uit dat heel wat inschrij vers op de dag zelf, gezien de weersomstan digheden het zouden laten afweten. En com passie werd er vooral gevoeld met de vele Moergestelse vrijwilligers, die o.a. als verkeers- regelaar, parkeerwacht, waterverstrekker, fi- nishmedewerker, enz. enz. de koude en nat tigheid zouden moeten trotseren. Het zijn juist die vele Moergestelse vrijwilligers die het elk jaar weer mogelijk maken dit loopfestijn te doen plaatsvinden. Merel Bertens voorop en bij de Heren Marijn van Esch. Tijdens de prijsuitreiking werden voor de 18de maal de van Dam wisselbokalen uitgereikt door Loet van Dam aan Merel Bertens (jun. Meisjes), Marijn van Esch (jun. Jongens), en Menno Haans (sen. Heren) Zie foto. De uitslagen waren als volgt: op de 5 km was Janny Maas in 19:49 de snelste van alle vrouwelijke deelnemers en was Madelon van de Ven de eerste Moergestelse finisher. Bij de heren ging de eer naar Robin van Riel in 1703 en voltooide Mikel Maas als eerste Moergestel-naar de 5 km. positief ervaren. Daardoor hoefde men op de langere afstanden slechts bij de start en finish het gras van het Roefterrein te betreden. ROEF! HANDBAL Uitslagen: El Taxandria - Roef 8-4Dl Sprint - Roef 9-5 Cl HVM - Roef 23-22; DS Lido - Roef 20-22 HS HVM - Roef 22-29. Donderdag 5 maart DR 21:30 Roef - Elshout Zaterdag 7 maart El 10:00 Roef-HVM Dl 10:45 Roef-Habo’95 Cl 11:30 Roef-Internos BI 12:30 Roef - Witte ster Zondag 8 maart DS 10:30 Roef - United Breda HS 11:40 Roef - Witte ster Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Hoe anders was de werkelijkheid; tijdens de hele loop is geen druppel regen gevallen. Regelmatig kwam zelfs de zon door het wol kendek geprikt en de temperatuur was zeer aangenaam. Wordt er normaal stevig gemop perd als de weersvoorspellers ernaast zitten, alle bij de loop betrokkenen waren zeer ver heugd dat de voorspellingen van de weerkun digen er deze keer flink naast zaten. Toen om 11.00 uur het startschot klonk spoed den meer dan 430 atleten zich naar de finish van hun gekozen afstand. Het gedeeltelijk ver nieuwde parcours werd door velen als zeer Op de 15 km dames won Susan van de Broek in 1:08:59 en hield Susanne van de Berg de Moergestelse eer hoog, zoals dat ook gold voor Maurits Appels in 55:38 en Rien Schilders als snelste Moergestelnaar. SCI - Audacia 0-3 Dat Sport Club Irene uit (St. Michiels) GES TEL een tegenstander is waar Audacia (Moer- GESTEL) zich lekker bij voelt bleek al tijdens de thuiswedstijd in oktober toen met 5-1 werd gewonnen. Op het zonovergoten kunstgras zagen we een uiterst sportieve creatieve wed strijd met mooi combinatievoetbal en passie wat resulteerde in een 0 -2 ruststand door fraai uitgespeelde doelpunten van Gijs Outmaijer en Niek van Weerdenburg. Na de 0-3 door de talentvolle Harm Ketelaars tien minuten na de rust waren de drie punten weliswaar binnen maar de overwinning kreeg toch nog een zwart randje door de rode kaart van Harm die in zijn onbesuisd jeugdig enthousiasme eerder door de leiding in bescherming genomen had moeten worden zeker met de thuiswedstrijd tegen koploper Woenselse Boys a.s. zondag 8 maart in het verschiet. LouisVanDenMeijdenberg Uitslagen: Pup. E-F meisjes le Karlijn Schellekens, 2e Wieke Smits, 3e Silvie Koks Pup. E-F jongens 1 e Jesper van Kessel, 2e Jort van Laarhoven, 3e Fer van Elderen Pup. C-D meisjes le Jente van Laarhoven, 2de Lotte van dam, 3de Joes Veeke Pup. C-D jongens le Teun van der Linden, 2e Koen Wigman, 3e Thomas van Berkel Pup. A-B meisjes le Hilde van Hulten, 2e Annika op ‘t Hoog, 3e Anne Heefer Pup. A-B jongens le Martijn Weber, 2e Bram Faes, 3e Lars van Kessel Jun. meisjes le Merel Bertens, 2e Sanne van Duijnhoven 3e Veerle van Hulten Jun. jongens le Marijn van Esch, 2e Jochem van Hulten, 3e Wouter Weber Sen. B dames le Petra Smit, 2 Vivianne Molenaar, 3 Geisje van de Berg Sen. B heren le Henrie van der Linden, 2e mark Mangnus, 3e Arno van Eijk Sen. A heren le Menno Haans, 2e Bas Beex, 3e Jan op ‘t Hoog Met dank aan alle juryleden en vrijwilligers, die de hele dag voor ons klaarstonden. Marc van Hulten. Het schaatsseizoen loopt langzaam op zijn einde en het voorjaar komt in zicht, dus tijd voor de clubkampioenschappen. Onder grote belangstelling streden 75 leden van De vennen om de vele te behalen bekers en medailles. In de middag gingen 40 pupillen aan start waarvan het voor verschillende de eerste keer was, en dus super spannend. De E,F,C,en D pupillen reden een 100 en 300 meter de A en B een 500 en 300 meter. Karlijn Schellekens won bij de E en F meisjes met een ruime voorsprong maar tussen Wieke en Silvie werd een strijd in tiende seconden gestreden. Bij de E-F jon gens haalde Jesper met overmacht de eerst plek gevolgd door Jort, Fer, en Gijs. Bij de C- D Meisjes werd om de tweede en derde plaats geknokt door Lotte en Joes en bij de jongens moesten Koen, Thomas en Thijs Teun van der Linden voor laten gaan. Hilde van Hulten A-B meisjes reed zich met 20.9 punten los van Annika en Anne. Martijn Weber (zuid Nederlands kampioen) liet bij de Jongens Bram Faes en Lars van Kessel achter zich. Aniek Wigman moest starten bij de recreant junioren en won met ruime voorspong van haar Tilburgse concurrenten. In de Avond kwamen de senioren aan start waarbij de strijd tussen Jan van Hulten en Ramon van Laar met maar 2.485 punten verschil eindigde. Hendrie en Joost trainen veel en dat werd beloond, die mogen naar de senioren A. Petra, Vivianne en Geisje vertegenwoordigde de seni or dames. De senior heren A moesten Menno Haans voor laten gaan gevolgd door Bas Beex en Jan op ’t Hoog. Bij de Junioren Dames ging Bij het Zuid-Nederlands Kampioenschap voor Pupillen moesten de deelnemers een rit over 300 en 500 meter rijden. Martijn Weber reed met 33.74 de tweede tijd op de 300 meter en met 54.29 was hij zelfs de snelste op de 500 meter. In het totaalklassement over de twee afstanden eindigde hij op de eerste plaats voor Nomdo de Heer uit Lage Zwaluwe en Ouren Overheul uit Vught. De 33.74 op de 300 meter was voor Martijn bovendien een verbetering van zijn persoonlijk record. 1 PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 MAART 2015 -<a

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7