sportcentrum moergestel u L Physique gaat open op zondagochtend en hoe... We haole alles uit de kaast! ti norro HAOU AUfj. utr ot Carnavalsmotto 2016 l Spreekuur wijkzuster in het Gerard Horvers Huis £l\ Physique heeft nieuwe apparatuur! r-ï kijk op www.sportschoolphysique.nl Op de hoogte blijven van nieuws uit eigen dorp? 'Moergestel-Nieuws'! Vrienden van St. Jan Moergestel Stichting Vrienden van St. Jan Moergestel Physique heeft de meeste ervaring (30 jaar!) en heeft personeel met de hoogste sportopleiding! ALO - Medical Fitness - Orthopedische revalidatie- CRM cardiovaculair risicomanagement- Diabetes en fit - j Rugrevalidatie - Sportvastencoach - Perfect Pilates - Rehab Overload training. Physique is specialist in Personal Training. Lost elke sportblessure eerst op door de 4 x T methode voordat we gedoceerd gaan trainen! Physique heeft Indoor Bootcamp op maandagavond 18.45 uur Physique heeft flexibele sport- contracten: maand, kwartaal, jaar en strippenkaart! Zo zie je maar weer: meej mekaar ist vur mekaar! En wij zijn ervan overtuigd dat we in het nieuwe jaar ook weer alles uit de kast zullen halen om dat resultaat opnieuw te bereiken. Tot dan! C.V. De Pierewaaiers, C.V De Dorstvlegels, C.V. De Durdraaiers en C.V. De Springveren hartelijk dank voor een fantastische carnaval. Bel voor een persoonlijke afspraak met Jaap en Mieke de Groot tel.: 06 46005373 - 0654911384 MOERGESTELSE KERK weer bij de tijd!!! Ik. Op dinsdag 3 maart is wijkzuster Mirjam Veldhuizen weer, zoals elke eerste dinsdag van de maand, van 15.00 tot 16.00 uur aanwezig in het Gerard Horvers Huis, Kerkstraat 48a in Oisterwijk, tel. 521 0112. Physique is specialist in revalidatie- training voor elke sportblessure met de nieuwste inzichten 2015! Op dinsdagavond bij de afsluiting van carnaval 2015 is het nieuwe motto voor het jaar 2016 bekendgemaakt: ‘We haole alles uit de kaast!’ Dit motto werd uit eindelijk gekozen uit meer dan 60 inzendingen, die tijdens de openingsmiddag in Den Boogaard al waren teruggebracht tot 11 stuks. Maar zoals Henny Huisman ook altijd zegt: er kan er maar een de winnaar zijn. En dat is een camavalsdier bij uitstek, de adjudant van C.V. De Pierewaaiers: Bert van Ganzewinkel. Als Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) gaan wij ervan uit dat dit motto weer uitdaagt en inspireert voor het Pieregeblèr en de optocht, zodat iedereen weer letterlijk en figuurlijk alles uit de kast haalt om er ook in 2016 weer een grandioos carnavalsfeest van te maken. Het SMC kijkt weer terug op een geweldige carnaval. Daarom zeggen wij mede namens De wijkzuster is het aanspreekpunt en con tactpersoon voor ieder die vragen heeft op het gebied van Zorg en Welzijn. U kunt bij haar terecht met kleine en grote vragen. Kunt u bijvoorbeeld wel wat extra ondersteuning gebruiken bij uw huishouden? Of maakt u zich zorgen over iemand? Heeft u vragen over uw gezondheid? Met al deze vragen kunt u bij de wijkzuster terecht tijdens het inloop spreekuur, maar u kunt haar ook telefonisch benaderen of vragen om een huisbezoek. Mirjam komt thuis langs, als u dat wenst. Ze kijkt samen met u naar uw wensen en behoef ten. Wanneer het nodig is, kan ze bijvoorbeeld thuiszorg of hulp van vrijwilligers inschakelen. Maar ze kan ook helpen bij het aanvragen van een zorgindicatie. De wijkzuster is er voor iedereen in Oisterwijk, met of zonder indicatie. Ook mantelzorgers of kinderen van hulpbehoeftige ouders kunnen om advies en informatie vragen. Mirjam is bekend in Oisterwijk en werkt sa men met bewoners, huisartsen, vrijwilligers, welzijnsorganisatie, ouderenbonden en ande ren om de juiste zorg te organiseren. I II i it - ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 FEBRUARI 2015 PAGINA 5 4 Dank zij Uw financiële hulp kan de Moergestelse gemeenschap weer trots opzien naar hun dierbare erfgoed. Onze toren staat er weer strak bij en het goud van wijzers en wijzerplaat straalt weer in het juiste tijdsritme over ons dorp. dankt al haar vrienden en andere gulle gevers voor hun bijdragen aan de restauratie van het leien dak van de kerktoren en de vernieuwing van het torenuurwerk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5