Expositie KiKu (KinderKunst) Moergestel I Moergestelse TV bingo weer van start! €59 J 60 min. FL SI Aphrodite Oisterwijk Hotstone la$ss I 1 Een van de bingotrekkingen in 2011. <2! Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Op alle donderdagen in de maand maart zal via MTV de trekking plaatsvinden van de Moergestelse TV Bingo. Dus op donderdag 5, 12,19 en 26 maart kan iedereen vanaf 19.00 uur weer bingo spelen vanaf de bank in de huiskamer. 2 Vanaf zaterdagochtend zullen de bingoloten ook weer te koop zijn bij de bekende ver kooppunten: Novy van Wezel, Jumbo, In den Korenmaaier en vanaf volgende week maan dag ook weer bij Apotheek Moergestel (aan de Kerkstraat). Doet u ook mee? En geef onze jeugd de kans om van muziek hun hobby te maken! De 16 deelnemers zijn: Wouter Adams, Annika Ar- kesteijn, Fleur Bergman, Merel van Berkel, Fenne Denissen, Meeke Denissen, Tessa Hermans, Marleen van lersel, Tineke Ketelaars, Inge de Kruijf, Myrthe de Kruijf, Meeke de Laat, Jytte Oerlemans, Meike Schrave- rus, Else Smetsers en Meeke Smetsers. Alweer voor de negende keer houden we een expositie van kunstwerken gemaakt door de Moergestelse jeugd. Er zijn 16 deelnemers in de leeftijd van 6 tot 15 jaar die hun kunstzinnige creaties tentoon zullen stellen. Zij laten u versteld staan van hun kleurrijke objecten, zoals schilderijen, creaties gemaakt van stof, bowies etc. l a.s. Zaterdag begint verkoop van loten Donderdag 5 maart eerste uitzending Huidverzorgingsinstituut 5^; OM DE TWEE JAAR De bingo draait dit keer weer voor Muziek vereniging Prinses Juliana die het spel elke twee jaar organiseren. De opbrengst van de bingo wordt gebruikt voor de opleiding van leerlingen en al wat daarbij komt kijken. Daarnaast wil de harmonie in de uitzendingen graag aandacht voor het werven van vooral jeugdige leden. Dat kunnen zowel leerlingen zijn voor blaasinstrumenten als voor slagwerk. Onder de nieuwe leerlingen - die dan tevens lid worden van de vereniging - wordt ‘n heel bijzondere verrassing verloot. VERKOOP A.S. ZATERDAG De verkoop van de loten begint a.s. zaterdag. Vanaf 10.00 uur gaan de leden van de har monie op pad om de loten aan de man te brengen. Loten kosten 1,25 per stuk en daarmee maak je kans op de hoofdprijs van €135,-. Het totale prijzenbedrag is nu ook weer 400,- per uitzending en uiteraard zijn er extra prijzen op de kaartnummers. Op vrijdag 27 februari om 19.00 uur wordt deze voor genodigde geopend door Jan van den Hurk. U bent ook van harte welkom van 28 februari t/m 8 maart op de zaterdag van 13.00-17.00uur en op de zondagen van 11.00- 17.00 uur. Een expositie die u zeker niet mag missen, dus kom een kijkje nemen in galerie “De Verdieping” aan de In dustrieweg 16. KiKu Moergestel is een stichting en heeft als doel kinderen te stimuleren in hun creativiteit. Kortom de jeugd leren omgaan met allerlei materialen waarbij de eigen creativiteit voorop staat. Dit wil de stichting verwezenlijken door het jaarlijks houden van een expositie waar de eigen cre aties tentoon gesteld wor den. Daarnaast zijn er wer ken te zien die ze gemaakt hebben tijdens onze work shops waar ze zich kunnen ontplooien in het leren om gaan met materialen en technieken. Kijk ook eens op onze web site www.kikumoergestel.nl nieuws Weekblad voor Moergestel if3 oe es Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel WOENSDAG 25 FEBRUARI 2015 39e JAARGANG Nr. 1792 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente Beauty Salon Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijlc maandag 12.00 uur O i 1 L J Silhouette Hair Beauty Salon 013-8228022 www.silhouette.co.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1