VAN ALPHEN (e>0EF! Audacia- nieuws Schaatsclub “De Vennen” heeft een Nederlands Kampioen! Actie Selfie Moergestel ’n succes! Prijswinnaars bekend bij Slagerij Ketelaars vrijwilligers gezocht c 5 4r 4 4 Waar u het ook gaat vieren, we willen u heel veel plezier wensenlOx Bridgeclub Moergestel O eigen weekblad: 'Moergestel-Nieuws'! Alles over sport in uw Nog een paar nachtjes slapen, en het is weer carnaval. Bent u goed voorbereid voordat het carnavalsfeest losbarst? Goed gemutst en heeft u er zin in? Wij zorgen er dan voor dat u er geen omkijken naar heeft. Uw auto wordt vakkundig hersteld conform fabrieks- toleranties en u ontvangt 4 jaar F0CWA garantie. Donderdag 5 februari hebben we alweer de vijfde competitieronde afgesloten. Uitslagen A-lijn: 1 Cecile en Herman van Nieuwenhuijze, 2 Sjaak Aarts en Cees van de Schoot, 3 Corry en Ad Schoenmakers B-Lijn: 1 Ludo Claessens en Harrie de Laat, Ria Colsen en Elly Jansen, 3 Margot en Theo Struijcken C-lijn: 1 Petra en Geert Habraken, 2 Marijke Festen en Lisette van den Heuvel, 3 Roos Klessens en Josee Rijnen Districtsviertallen competitie Riel 1 - Moergestel 1 Moergestel 2 - Theseus 11 Moergestel 1 - Riel 2 Riel 1 - Moergestel 2 Voor het eerst in zijn bestaan heeft Schaatsclub “De Vennen” een Nederlands Kampioen. En gelijk een kampioen op het allerhoogste niveau, namelijk bij de heren Senioren. Op zondagavond 1 februari veroverde Daidai Ntab in Tilburg de titel van Nederlands Kampioen Pure Sprint. Thomas van Dijk, het tweede Vennenlid dat aan dit kampioenschap mocht deelnemen, eindigde op de vijfde plaats bij de jongens Junioren-A. Mocht u voorafgaand, tijdens of na het carnaval met de polonaise onverhoopt autoschade oplopen, laat uw feestvreugde dan niet verpesten, maar bel gewoon met Van Alphen Autoschades, telefoon (013) 542 1755 .3-17 .0-20 ..16-4 ..17-3 ROEF! HANDBAL Uitslagen: HR Roef - White demons 16-12; El Roef-Dongen 7-1; Dl Roef - Tremeg 19- 9; Cl Roef - Taxandria 11-14; BI Roef - Taxandria 19-9; DS Roef - H.C.B. 20-12; HS Roef-R.A.C. 15-15 In verband met carnaval zijn er komend week end geen wedstrijden. Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! d> AUTOSCHADES -sinds 1880 - bedanken voor zijn/haar fantastische idee. Bedankt Dat de mensen Moergestel al helemaal naar de carnaval toeleven merken wij ook aan de speciale actie Selfie Moergestel. We vinden het bijzonder leuk dat er al verschillende selfies met ons bord zijn geplaatst op de Facebook pagina Selfie Moergestel. Om u te blijven aan moedigen om uw selfie op Facebook te zetten, geven wij hier het goede voorbeeld (zie bijge voegde foto). U kunt de selfies zien èn plaatsen op de Face book pagina Selfie Moergestel: https://www.facebook.com/selfiemoergestel Uw ’likes’ zijn natuurlijk ook welkom! Na zijn supersnelle openingen in eerdere wed strijden was Daidai Ntab de topfavoriet voor de titel bij de heren Senioren. Deze favorie- tenrol moest echter ook nog waar worden gemaakt. Bij de korte afstanden van de Pure Sprint moet namelijk alles kloppen en kan een misslag bij de start zomaar leiden tot een verlies van enkele tienden van seconden. Daidai stelde de fans op de baan waar hij vele trainingen volgde niet teleur. Met zijn tijden van 9.73,22.74 en 36.27 was hij op respectie velijk de 100, de 300 en de 500 meter de snelste van alle twintig schaatsers die zich voor deel name aan het kampioenschap hadden gekwa lificeerd. Er was dan ook geen ingewikkeld rekenwerk nodig om vast te stellen wie de nieuwe Nederlands Kampioen Pure Sprint was. Samen met Thijsje Oenema, de kampi oene bij de dames Senioren, mocht Daidai de hoogste trede van het erepodium beklimmen. Een leuke bijkomstigheid was dat Daidai met zijn tijden de baanrecords op alle drie gereden afstanden verbeterde. Zijn tijd van 22.74 op de 300 meter was bovendien een nieuw per soonlijk record en daarmee ook een verbetering van het clubrecord van Schaatsclub “De Ven nen”. Thomas van Dijk leverde bij de jongens Junio ren-A een spannende strijd om de podium plaatsen. Hij werd vijfde in het eindklassement, maar de verschillen met de nummers drie en vier waren bijzonder klein. Met 10.51 (100 meter), 24.49 (300 meter) en 38.45 (500 meter) reed hij respectievelijk de zevende, vierde en vijfde tijd. Evenals Daidai verbeterde Thomas zijn persoonlijk record op de 300 meter. Bij de foto: Daidai Ntab (midden) na de hul diging van het NK Pure Sprint (foto Henk Haans). Ter ere van het 50-jarig bestaan van Slagerij Ketelaars hebben ze in de maand januari een prijsvraag gehad. Klanten konden raden naar het gezamenlijk gewicht en de gezamenlijke leeftijd van het 11-tallig team. De uitslag: gewicht 870,4 kg en leeftijd 298 jaar. Uit de talrijke inzendingen zijn de volgende winnaars getrokken: Mevr. Riet op ’t Hoog had het gewicht bijna goed geraden. Ze zat er maar 1,6 kg naast. Mevr. Sandra Hoefnagels is als winnaar uit de bus gekomen voor de leeftijd. Beide dames hebben de afgelopen week hun prijs in ontvangst mogen nemen. Een mooie grillplaat van Swiss Daimond. Wij wensen de prijswinnaars veel plezier toe met hun mooie prijs. EMK - Audacia 1-0 In de laatste minuut wist EMK uit Nuenen dan toch nog de overwinning binnen te slepen na wat geping-pong voor de goal van keeper Joep Hoffmans. Behoudens de eerste 10 minuten en heel even na de rust was Audacia niet bij machte om een vuist te maken. Men was te onrustig met als gevolg veel onnodig balverlies en linies die elkaar niet aan vulden waardoor de voorwaart- sen nauwelijks doelkansen kregen en de ver dedigers alleen maar met lange ballen pro beerden het zestienmeter gebied veilig te stel len. Wellicht vanwege de winterstop en het gure koude weer dat de smeerolie de voetbalmachine niet op gang bracht, want dat er voldoende pk’s in het team zitten hebben ze in de eerste competitiehelft menigmaal laten zien. Uitslagen: EMK 1-Audacia 11-0; RKDSV 3- Audacia2 1-0; Audacia3 -Helvoirt3 l-3;Ne- velo 6-Audacia 5 6-5; Audacia 6-SVSOS 4 2- 2; Audacia VR1-Taxandria VR1 0-8. Buurtvereniging ’t Rootven is druk bezig met de voorbereidingen voor d’n Opstoel 2015. En wij zijn niet de enige!!! Nu de Carnaval voor de deur staat, voelen ook de bewoners van Moergestel voelen de spanning toenemen. Dit hebben wij onder andere gemerkt aan het grote aantal reacties op onze prijsvraag van enige weken geleden. Het was de bedoeling om de winnaar van de prijsvraag bekend te maken tijdens de Opstoet. Maar de winnaar bleek een bekende Moergestelnaar, die onbe kend wil blijven. Natuurlijk willen wij de ano nimiteit van de bekende Moergestelnaar res pecteren. Daarom kiezen we er voor om via deze weg de winnaar van onze prijsvraag te '3| ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 11 FEBRUARI 2015 PAGINA 7 Oisterwijk Blokshekken 3 5061 HA Oisterwijk lnfo.oisterwijk@contourdetwem.nl wwwcontou rdetwemnl 013 528 40 80 U kunt bellen van ma. t/m do. van 9.00 tot 17.00 uur Wie speelt er graag een gezelschaps spelletje? Een dame op leeftijd zoekt iemand die met haar een spelletje doet of een blokje om gaat. Gewoon wat extra gezelligheid is meer dan welkom! Team ContourdeTwern zoekt klus! Op 20 en 21 maart 2015 is het weer zo ver; NLdoet, georganiseerd door het Oranje Fonds. Wij zoeken voor vrijdag 20 maart een leuke klus. Heb je deze voor ons, meld dit aan via www.nldoet.nl en ook bij Léonie Aarts! Wie weet komen wij jou dan helpen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7