L Aan de wandel in Moergestel De Stichting Moergestel Fiets en Wandeldorp organiseert op zondag 17 mei voor de zesde keer een wandelevenement. Wandelaars kunnen zich hiervoor nu al opgeven via amestrum@home.nl. De afstanden waaruit kan worden gekozen zijn 40, 20 en 8 kilometer. QOEF! Frans van Velthoven Nieuwe successen voor topschaatsers van ”De Vennen” Fotoboek Scouting St. Jan Moergestel '3 Elektrotechnisch Bureau Voor al uw druk- en printwerk. www.drukkerij-cyaan.nl Bedevaart Lourdes per bus, trein of vliegtuig Ruymheuvel 15066 EL Moergestel, 06 488 68 588 Oranjestraat IA Middelbeers Tel. 013-5142182 info@drukkerijcyaan.nl iemand aanwezig die u te woord kan staan. mcigimix Schoolstraat 7, 5066 EC Moergestel T. 013 - 513 12 45 E. info@fransvanvelthoven.nl www.fransvanvelthoven.nl SERVICE KWALITEIT FLEXIBILITEIT Miele Desirée Peeters Gediplomeerd Pedicure Kijk voor de diverse mogelijkheden op onze website .08:00 17:45 .09:45 .09:40 (vijfde), weliswaar plaatsing voor het WK, maar bewees tevens dat de toppers terdege rekening met hem moeten houden. Scouting St. Jan 50 jaar! ROEF! HANDBAL Uitslagen: DRGHV-Roef9-5; El Roef-HMC afgelast; Dl Roef-DOS 5-3; Cl Roef-Aristos 23-12;DS Roef-Bergeijk 11-22; HS Roef Mixed up 13-20 Zaterdag 31 januari El 09:15 Mixed up - Roef BI 18:45 HMC-Roef Zondag 1 februari Cl 10:55 Dongen - Roef DS 11:00 HMC-Roef HS 16:15 Dongen - Roef Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Als scoutingvereniging zijn we erg trots op het resultaat, en we hebben Moniek en Ron daarvoor dan ook uitgebreid bedankt op onze nieuwjaarsbijeenkomst begin januari. Whirlpool S Bestellen van het fotoboek kan heel makkelijk door een mail te sturen naar penningmees- ter@scoutingmoergestel.nl, onder vermelding van uw naam, adres, telefoonnr. en het aantal boeken dat u wilt bestellen. En door het betref fende bedrag uiterlijk 21 februari 2015 over te maken op rekening NL 1ORABOO134512200 t.a.v. Scouting St. Jan Moergestel. Let op: een bestelling is pas definitief als de betaling door ons is ontvangen. Na 21 februari gaan wij de bestelde en betaalde fotoboeken laten bijmaken en zullen wij dege nen die een fotoboek hebben besteld nader informeren over wanneer ze kunnen worden opgehaald. Het vertrouwde adres voor: Audio apparatuur Video apparatuur Witgoed Elektrotechnische installaties Domotica Beveiliging Telecom W. Ketelaars Bestratingen b.v. IV. Ketelaars Groenvoorzieningen b.v, Uw partner voor het ontwerpen, begeleiden, uitvoeren en onderhouden van uw project op het gebied van infrastructuur, infiltratievoorzieningen, grondwerk, groenprojecten en daktuinen. Nu kunnen we ons voorstellen dat er nogal wat mensen zijn in Moergestel die interesse hebben in het fotoboek. En het misschien wil len kopen. Dat kan! We hebben als scouting besloten dat we er niets aan hoeven te verdie nen, dus iedereen kan het fotoboek kopen tegen de kostprijs van 45,-. Als u het fotoboek eerst wilt bekijken, dan kan dat natuurlijk ook. Het fotoboek ligt daar voor op elke vrijdag van 19.00-21.00 uur voor iedereen ter inzage in Den Donk. U kunt zon der afspraak binnenlopen, er is altijd wel Lourdes, waar de hemel de aarde raakt Wilt U in 2015 ook met ons mee naar Lour des? De Lourdesgroep Bisdom ‘s-Hertogen- bosch organiseert in samenwerking met de Stichting Organisatie Limburgse Bedevaar ten een bus-/treinreis naar Lourdes. De busreis is van 1 t/m 9 juni 2015 Vertrek vanuit Oisterwijk en Rosmalen (en misschien nog een andere opstapplaats). De reis wordt verzorgd door een reisleidster en 2 medewerkers van de Lourdesgroep. Er gaat ook een pastoraal medewerker mee. De treinreis is van 31 augustus t/m 7 sep tember 2015. De trein vertrekt uit Maastricht. Vanuit Den Bosch gaan we met een touringcar naar het station in Maastricht. De pelgrims die met het vliegtuig gaan kunnen in Lourdes in het zelfde hotel logeren als de bus- en treinreizigers. Het vliegtuig vertrekt vanaf Eindhoven. U bent van harte uitgenodigd voor de Informa tie bijeenkomst. Op deze middag kunt U alles te weten komen over de reizen.U bent welkom op zondag 25 januari in de Kelderzaal van de Joannes Parochie in Oisterwijk; ingang Peper straat, achter de kerk. 14.00 uur. Wandelaars onderweg op een van de routes die door wandelliefhebbers van de Stichting Moer gestel fiets- en Wandeldorp zijn uitgezet. Foto: Paul Spapens ment met start en finish in cultureel centrum Den Boogaard, de routes brengen de deelne mers door de fraaie natuur van heel de gemeen te Oisterwijk, de Parel in ’t Groen. Deelname aan de afstanden 20 en 40 kilometer kost 5 euro, de 8 kilometer kost 2 euro. Wie voor 1 mei inschrijft krijgt voor de twee langste afstan den een euro korting. Thomas van Dijk mocht op de Jaap Edenbaan in Amsterdam op zaterdag 17 januari deelne men aan een landelijke kwalificatiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap Pure Sprint. Met zijn tijden 10.57, 25.15 en 39.37 op respectievelijk de 100, 300 en 500 meter behaalde Thomas bij de Junioren-A de derde plaats in het eindklassement over deze drie afstanden. Hiermee heeft hij zich rechtstreeks gekwalificeerd voor deelname aan het NK op de Ireen Wüst Ijsbaan in Tilburg. Hij rekent daarbij op de steun van veel supporters. De wedstrijden op 1 februari beginnen om 13.30 uur met de kampioenschappen voor de cate gorieën Junioren-C en Junioren-B. De Junio ren-A, waaronder Thomas, en Senioren begin nen om 18.00 uur met hun strijd om de titels. De toegang is gratis. Voor zesde keer drie mooie routes door Parel in ‘t Groen Het voor de zesde keer gehouden wandeleve nement groeit gestaag in populariteit. Vorig jaar waren er al ene kleine 300 deelnemers. Zij zijn vooral enthousiast over de routes die dit jaar deels nieuw zijn uitgezet. Op verzoek van veel wandelaars zijn meer bopsaden in het parcours opgenomen. Ook de service, zoals verzorging en ‘bepijling’ scoort goed in de waardering. Het is dan wel een Moergestels wandelevene- Als lid van de profploeg Beslist.nl en de Zuid-Nederlandse selectie schaatsen Daidai Ntab en Thomas van Dijk al enige jaren niet meer in de kleuren van Schaatsclub “De Vennen”. Deze toppers blijven echter trouw lid van de club waarbij ze hun eerste schaatslessen volgden. In het weekend van 17 en 18 januari deden zij weer van zich spreken. Daidai streed op het allerhoogste niveau in Groningen om het Nederlands Sprintkampioenschap en Thomas kwalificeerde zich in Amsterdam voor het Nederlands Kampioenschap Pure Sprint dat op zondag 1 februari in Tilburg zal worden gehouden. Zoals gebruikelijk moesten tijdens het NK Sprint twee ritten over 500 meter en twee ritten over 1000 meter worden gereden. De kracht van Daidai Ntab ligt vooral op de 500 meter. Om tussen de veelal oudere rijders op de 1000 meter mee te kunnen doen voor de prijzen mist de pas van de junioren overgeko men schaatser nog wat kracht. Doordat hij in de twee ritten over 1000 meter met zijn tijden van 1:14.89 en 1:13.21 in de achterhoede ein digde, moest hij genoegen nemen met de acht tiende plaats in het eindklassement over vier afstanden. Op de 500 meter speelde hij echter een serieuze rol in de strijd om de drie tickets die konden worden verdiend voor het Wereldkampioen schap Afstanden. Met 35.76 en 35.82 reed hij respectievelijk de vierde en de zesde tijd en eindigde hij op de zesde plaats in het totaal- klassement over deze twee ritten. Hij miste hiermee, evenals de olympische medaillewin naars Ronald Mulder (vierde) en Jan Smeekens In 2013 bestond onze scoutingvereniging 50 jaar. We hebben dat door het jaar heen uitgebreid gevierd met een heleboel activiteiten. Daarbij zijn natuurlijk ook heel veel foto’s gemaakt. Moniek Jonkers en Ron van Oirschot hebben uit al die foto’s een selectie gemaakt en hebben daar een werkelijk prachtig full colour fotoboek van samengesteld. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 28 JANUARI 2015 PAGINA 7 DRUKKERIJ ■w te er is geen betere AMSUN PHILIPS sense and simplicity SONOS' THE WIRELESS HIFI SYSTEM ^ESPRESSO. IO .- o CU Postbus 103 iVfl 5066 ZJ Moergestel Tel 013-513 1339 Fax 013-513 2790 www.wketelaars.nl info@wketelaars.nl w BOSCH r-BQSEfi

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7