Zaterdag 24 januari 20.00 uur gUMBIII 2015 in 'Den Boogaard' Gezond leven en sporten met Saludia Het was weer lachen met ’De Tweede Jeugd’ Nationale Scoutingloterij 2014: de winnaars zijn bekend! De prinsen stellen zich voor! Saludia In tien weken 5 kilometer kunnen rennen wordt nu werkelijkheid met de Woolcamps van Saludia! A Nieuws en advertenties:buro76@planet.nl Wil jij gaan afvallen, maar weet je niet hoe? Zeven sauwelaars: Maikel Denissen, Gerard Vugts, Toegangskaarten a 10,- euro (incl. 'n kopje koffie) zijn verkrijgbaar bij Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Den Boogaard. Eric Boogaers, Stef Habraken, Ron van der Sanden, Hans Denissen en Ron Hermus JlsÊLpJ w.us ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 JANUARI 2015 PAGINA 5 ■■■■■■■■■■■BH Samen met ervaren trainster Saskia van der Voort ga jij tien weken lang in groepsverband werken aan je conditie in het buitengebied van Moergestel. Meld je vandaag nog aan voor een gratis en vrijblijvende proefles voor eind januari via www.saludia.nl Meld je nu aan en ontvang de tien weken Woolcamp er gratis bij! Lees meer over het unieke programma via onze website www.saludia.nl Saludia heeft een "op weg naar elke dag gezond" programma gemaakt. Iedereen die gewicht wil verliezen is welkom voor een gratis en vrijblijvend intakegesprek. Persoonlijk trainster Saskia van der Voort gaat met jou mee boodschappen doen en leert je alles over voeding! Je hoeft geen extra producten te kopen of diëten te volgen. vaardig worden bijgebracht. Zo ook dit keer weer! Saludia is het bedrijf van de Moergestelse Saskia van der Voort. “Op weg naar elke dag gezond” is haar motto. SMC presenteert Carnaval 2015 Carnaval 2015 in Moergestel komt er weer aan. Om u alvast een beetje in de stemming te brengen, stellen we als Samenwerkend Moer- gestels Carnaval (SMC) alvast elke week een prins aan u voor. Vandaag is het de beurt aan de prins van de nieuwste carnavalsvereniging in ons dorp. Benieuwd wie het is en wat hem bezield om prins te worden, lees dan snel ver der! Wie bende gij? Ik ben Dirk Wolfs. Waor komde gij vandaon? Ik kom uit Gèssel! Wa doede vur de kost? Ik verdien de kost met werken in de horeca. Van welk clubke zedde gij de prins? Ik ben prins van CV De Springveren. Waor zedde gullie thuis meej carnaval? Mee carnaval zijn wij thuis bij De Veerkes. Hoe denkte gij over de carnaval van tweeduuz- endvèftien? Ik denk dat camaval tweeduuzendvèftien een mooie camaval ga worden. Voor ons en voor iedereen! Wa is het urste wa gij denkt bij 't motto Meej mekaar is 't vur mekaar? Dat als je meej mekaar bent dat je het met z’n allen goed vur mekaar hebt. En dat het een goeie camaval wordt. Wilde verder nog iets kwijt? Ik wens iedereen uit Gèssel alvast een mooie camaval. Alaaf! Een sportprogramma voor de beginnende sporter. De trainingen worden verantwoord opgebouwd en er worden spierversterkende oefeningen gedaan om blessures te voorkomen. “Het leuke aan Woolcamp is dat je geen con ditie nodig hebt om deel te kunnen nemen en na een aantal trainingen zult merken dat je veel fitter bent en bestendiger wordt tegen stress. Het samen trainen in een groep zorgt ervoor dat je gemotiveerd blijft. Ook houd je er leuke contacten aan over”. Saskia is al haar hele leven actief bezig met voeding en sport. Op haar 4de begon ze met hardlopen en later ook met schaatsen. “Ik heb inmiddels veel ervaring op het gebied van sport en voeding en wil deze kennis graag met je delen. Ik wil mensen graag gewicht laten verliezen zonder dat ze er dieten voor nodig hebben of producten moeten kopen. Met het juiste eetpatroon en een dosis motivatie heb je er een leven lang plezier van en is het risico op het jojo effect aanzienlijk kleiner”. Drie succesvolle uitvoeringen mag toneelgroep ‘De Tweede Jeugd’ weer bij schrijven in haar geschiedenisboeken. Donderdag puilde de zaal werkelijk uit en ook vrijdag en zaterdag zat de zaal helemaal vol met mensen die op ’n paar uurtjes zorgeloos plezier uit waren. Het is eigenlijk ongelooflijk wat ’n schrijver als Eggengoor telkens weer aan verwikkelingen weet te creëren en wendingen aan een toneel stuk weet te geven. Dit keer was het de Missis sippi Roos die mannenharten op hol deed slaan met alle gevolgen vandien. Op donderdagavond 22 januari en zaterdag ochtend 24 januari zijn er proeflessen in Moergestel waar je gratis aan kunt deelne men. Meld je aan via: www.saludia.nl Het gaf de spelers weer de mogelijkheid er lustig mee om te gaan en er ook zelf van te genieten. Typetjes worden neergezet die gedu rende het stuk steeds zichzelf blijven en dat is ’n verdienste die door regisseuse Wilna Schut Zij en haar spelers mogen trots zijn op wat ze ons het afgelopen weekend weer hebben gebo den. ’n Gezellige middag of avond waarbij je het gevoel hebt er eens even lekker tussenuit te zijn geweest. Dankjwel! lezen en kun je zelf ook bekijken wat gezond voor je is. “Het programma is geschikt voor iedereen die gewicht wil verliezen”. ^erkend eSfels Ca: Ook in 2014 was er weer de jaarlijkse Nationale Scoutingloterij. Tussen april en oktober gingen veel scouting groepen in Nederland op pad om de loten te verkopen. Van de opbrengst is 60% voor de verkopende scouting groep en 40% voor Scouting Nederland. Ook scoutinggroep St. Jan Moergestel deed hier natuurlijk aan mee. Op zaterdag 27 september trokken scouting- leden door heel Moergestel om loten te ver kopen. Met zijn allen hebben we 622 loten verkocht, de opbrengst hiervan voor onze scoutinggroep bedroeg maar liefst 933,-. Hiermee kunnen wij weer leuke programma’s draaien voor de jeugd die lid is van onze scou- tingvereniging. Iedereen die een lot van ons heeft gekocht: heel hartelijk bedankt Inmiddels is ook de trekking van de Nationale Scoutingloterij 2014 geweest en zijn er weer prachtige prijzen verdeeld onder de verkochte loten. Waaronder Philips Home Cinema-sys- tems, Philips flatscreen tv’s en Icd-tv’s, gps’en, Leatherman tools, led-zaklampen, Walibi Holland dagkaarten, rugzakken, verschillende soorten zakmessen en natuurlijk de hoofdprijs: een Fiat Panda t.w.v. 9.825,-! Op de volgende lotnummers zijn prijzen geval len: 423746,374948,148735,202942,434732, 249739,379320 en op alle lotnummers die ein digen op: 98855, 93620, 22590, 4935, 4267, 0520, 223, 797, 146. Ook in Moergestel zijn enkele mooie prijzen gevallen. Op de achter zijde van uw lot staat precies hoe te handelen als u een prijs heeft gewonnen. De loten zijn geldig tot één jaar na de trekking. Nadere informatie is ook te verkrijgen via 0900- 2025046 of via www.scoutingloterij.nl. Wij feliciteren alle prijswinnaars in Moergestel van harte met hun prijs. En voor iedereen die niet bij de gelukkig prijswinnaars hoorde: ook dit jaar is er weer een Nationale Scoutingloterij. Wij hopen dat u ons dan weer een steuntje in de rug wilt geven door een lot te kopen van één van onze loten verkopers. Collecteteam van Scouting St. Jan Moergestel Hiervoor heeft ze twee programma’s geschre ven. Een programma voor mensen die gewicht wil len verliezen. Dit programma is zonder diëten en je hoeft er ook geen producten voor te kopen. Het unieke aan haar programma is dat zij met de deelnemer ook boodschappen gaat doen in het dorp. Hierdoor leer je etiketten

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5