GEZOCHT! ï- UEtGöV Hebben de sauwelaars de ’fontein’ stilgelegd...? Nieuwjaarsconcert Muziek vereniging Prinses Juliana "f Carnavals optocht Meej mekaar ist vur mekaar! li Jasper van derAa (25 jaar) en Jan Janssen (Vrijwilligersprijs). ICT-ER VOOR VAKANTIE/bUbAANTJE. Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Vereisten: 15-18jaar Wonende in of in de omgeving van Moergestel Kennis van ICT, webdesign en Social Media Interesse in, en enige kennis van auto’s Velgenexpress is een webshop die zich richt op de verkoop van velgen banden. De verkoop verloopt uitsluitend via het internet. Heb je een proactieve houding, verstand van ICT en webdesign en kom je ons team graag versterken, stuur dan een mailtje naar info@velgenexpress.nl, of bel even naar 013-5130008. Wij zijn op zoek naar een extra kracht die onze website onderhoudt/op orde brengt. In een erg druk bezochte Den Boogaard gaf Muziekvereniging Prinses Juliana haar jaarlijks Nieuwjaarsconcert. Bedenk ook een leuke act onder het motto van 2015: ‘Meej mekaar ist vur mekaar’ Duik met vriend, vriendin, buur, neef of nicht het rommelhok in en kom er pas weer uit als je denkt dat je act belachelijk genoeg is om in Over vier weken en een paar dagen is het weer zover! Op zondag 15 februa ri, vanaf 12.45 uur staat onze bont gekleurde opstoet in de startblokken. Dit is net als afgelopen jaar, waar door je na de optocht ook nog gemak kelijk kunt deelnemen aan de optocht in Oisterwijk. Daarna werden twee zilveren jubilarissen gehuldigd. Danny Haen-van de Loo was de dame van deze twee. Na haar A-, B- en C- diploma Klarinet behaalde zij ook nog eens haar D-diploma en wel met Lof. Danny is behalve musicerend lid ook lid van onze mu- ziekcommissie. Hierin gaat zij met veel bevlo genheid te werk evenals met het organiseren van de zomerconcerten in het kader van leden- Voor vragen of meer informatie kun je terecht bij Toon Moorman, Raamackerstraat 6, tel. 513 3732; Ad Bakkers, Pr. Margrietstraat 15, tel. 513 3923 of e-mail: carnavalsoptochtmoer- gestel@gmail.com Het was een mooi en afwisselend programma. De jeugdslagwerkgroep gaf een geweldige show. Wat zijn we trots op deze jongens! Hierna liet het Opleidingsorkest van zich horen. De leden hadden hard gerepeteerd en dat heeft vruchten afgeworpen! d’n optstoet te vertonen, er staan tenslotte schitterende (geld)prijzen op jullie te wach ten. DE NR. 1 IN ONLINE VELGEN EN BANDEN V.l.n.r.: Danny Haen-van de Loo (25 jaar); Willem Ligtvoet (50 jaar), Sjef Schilders (40 jaar), Foto: Patrick van Vugt werving. Attent en altijd goede zin. Kortom; een lid waar we erg blij mee zijn. BINGO IN DEN BOOGAARD Let op: nieuwe datum!!! Gezellig op donderdagmiddag 22 januari bingo spelen? Dat kan die middag vanaf 14.00 uur in Den Boogaard. We spelen 6 rondes en natuurlijk is er een gratis kopje koffie/thee met iets lekkers erbij. Kom dus gezellig bingoën op donderdagmid dag 22 januari naar Den Boogaard. Joke en Addy heten u van harte welkom! Schrijf je in! Je kunt je vanaf nu inschrijven. Inschrijffor mulieren zijn te verkrijgen op de website www.carnavalmoergestel.nl, bij Novy van Wezel en de onderstaande contactpersonen. Kom luisteren op zaterdag 24 januari in ‘Den Boogaard’! Kaarten verkrijgbaar bij Novy, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo en Den Boogaard. Er wordt in diverse schuren en schuurtjes alweer druk geknutseld aan de meest schitte rende creaties. Zo zie het resultaat van vorig jaar wat de Dorstvlegels met de Prinsen wagen voor elkaar heeft gekregen. Dit jaar gaan ze hard hun best doen om de le plaats te behouden. Wat ze dit jaar er van gaan maken, dat verklappen ze nog niet, dat zie je in d’n opstoet! Natuurlijk kan deze niet vol genoeg zijn, dus als je ook nog wilt deelnemen is dit je kans! Je kunt zelfs t/m woensdag vóór de optocht nog inschrij ven! Jasper van der Aa was de tweede zilveren jubilaris. Als peuter speelde hij al harmonie op het platdak van zijn ouderlijk huis samen met zijn broers. Jarenlang is hij kapelmeester geweest van het straatorkest en bepaalde hij dus wat er werd gespeeld. En nog nooit heeft hij de meiwandeling verzuimd want dat is zijn meest favoriete activiteit van MPJ. Korte tijd heeft hij ook een bestuursfunctie vervuld omdat hij zich verantwoordelijk voelt voor het reilen en zeilen van de club. Verantwoor delijk, vriendelijk; een fijn lid om in de club te mogen hebben. Kinderoptocht: Ook dit jaar kun je vette prijzen winnen! Voor alle deelnemers is er in ieder geval een hele mooie button, een lekkere zak met snoep en een cadeautje! Dus roep al je vrienden en vriendinnen bij elkaar, trek de step, bolderkar en alles wat rijdt uit de garage. Maak er een kleurig geheel van en zorg ervoor dat jullie de eerste plaats op het podium veroveren! Na deze huldigingen gaf de slagwerkgroep een mooi optreden. Iedereen was weer meteen bij de les! Daarna speelde het harmonieorkest een aantal mooie stukken. Toen was het tijd om de Rien van de Wouw Vrijwilligersprijs uit te reiken. Deze keer was de eer aan Jan Janssen. En wie kent hem niet? Elk concert zorgt hij er voor dat het podium en de zaal bijzonder mooi is aangekleed. Dit met medewerking van zijn achterban. En elk keer verzint hij weer wat anders; het ziet er nooit hetzelfde uit. Het afgelopen jaar heeft hij zichzelf overtroffen met de aankleding van het Tapasdiner. En wederom bracht de slagwerkgroep ons weer bij de les met een wel erg spectaculair optreden. Verkleed en werkend met buizen ging de groep aan de slag. Jean-Marc van Herck had hierin ook een bijdrage waardoor het erg bijzonder was. Nog twee jubilarissen te gaan. En wel met Sjef Schilders die maar liefst veertig jaar lid is. Als klein ventje bracht hij prijzen mee van diverse solistenconcoursen. En we mogen hem wel als kartrekker van de slagwerkgroep noe men. Altijd aanwezig en erg betrokken bij deze groep. In het straatorkest is hij de man die rechts vooraan loopt; hij bepaalt dus het tempo en zorgt ervoor dat de rijen achter hem zich veilig musicerend kunnen voortbewegen. Een harmonieman in hart en nieren waarvan we hopen dat hij nog lang bij ons mag blijven. De laatste jubilaris is een gouden. Vijftig jaar lang is Willem Ligtvoet lid van MPJ. Hij orga niseerde de eerste vlooienmarkten, zat in com missie Zwitserlandreis, zette sponsorplan op, is kok tijdens de jaarlijkse jeugdkamp, diverse bestuursfuncties vervuld. Willem is altijd ruim voor de repetitie aanwezig. Gewoon om alvast te kletsen en een sigaretje te roken. Repetities mist hij zelden. Attent en erg sociaal naar alle leden toe; dat is Willem! Kortom; een echt gouden lid! De Muziekvereniging heeft alles kunnen laten horen wat het kan. Voor elk wat wils; jong en oud. We gaan weer een mooi jaar tegemoet. Het volgend concert van ons staat gepland op 11 april. Het Moergestel Diner-concert. U hoort er nog van; maar zet het alvast op uw kalender. o""""'"' ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 JANUARI 2015 PAGINA 5 ■■M VELGENEXPRESS - DE SONMAN 22C, MOERGESTEL INFO@VELGENEXPRESS.NL - 013-5130008

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5