Zondag 18 januari: Open Dag Moergestel TV ’Tweede Jeugd’ speelt ’De Mississippi Roos’ j Aphrodite t 'Moergestel-Nieuws' zoekt 'n i Oisterwijk G» NIERSTICHTING leven gut voor Gellak behandeling k Weekblad voor Moergestel .voor alle senioren voor iedereen .voor iedereen MOV-werkgroep Moergestel I Uw Gemeenten ieuws op www.oisterwijk.nl Beter wachten op de trein, dan wachten op een nier. De vele MTV vrijwilligers willen u ook eens laten zien wat er allemaal achter de schermen den de kinderen na hun gezang met iets lek kers en een bijdrage in de bus. Over belang stelling hadden de koninkjes niet te klagen. Zo was er een reporter van Radio 1 aanwezig, die vanuit Moergestel in Nederland was te beluisteren. Vanaf 18 uur kwamen de konin- gen vanwege het frisse weer samen in Park Stanislaus. Daar stond de chocomel met eier- Aanvangstijden: Donderdag 15 januari om 14.00 uur Vrijdag 16 januari om 20.00 uur Zaterdag 17 januari om 20.00 uur WOENSDAG 14 JANUARI 2015 39e JAARGANG Nr. 1786 We zijn met spoed op zoek naar EEN NIEUWE BEZORGER! Liefst 'n jongen-meisje vanaf plm. 13/14 jaar (alleen of met 'n vriendje). Het gaat om het gebied: Heuvelstraat, Heuveldwarsstraat, Sebregtsedijk, Pijnendijk, Servennenstraat, Molenakkerstraat, Donkhorst, Heizenschedijk tot Reuselhoeve, Broekzijde, Opslag, Zelt, Masperstraat, Klein Locht, Vinkenberg, Aboomsestraat. Interesse? Stuur 'n mailtje naar: buro76@planet.nl of bel 513 2268 «■■MHmMMMMaMMBnWMMKHMMMMMMMMMaaHaMMMMMnHMMMM Driekoningenzingen 2015 Dinsdag 6 januari trokken de kinderen weer zingend door de straten van Moergestel verkleed als de drie Koningen. Vooraf waren de kinderen bijgepraat over het Kerstgebeuren en het bezoek van de drie wijzen aan het Kerstkind in de stal van Bethlehem. En werden alvast sterren en lampionnen in elkaar gezet voor de rondgang. Drie Koningen bij de kerststal. Vertrekpunt op 6 januari om 15 uur was de Kerststal bij Park Stanislaus, vanwaar de kin deren hun route uitstippelden, toegezongen door drie grote koningen van de toneelver eniging Die Naemloose Speelers. Ruim 30 kinderen verdeeld over 10 groepen en voor zien van een collectebus klopten aan bij de huizen. Veel mensen deden open en beloon- gebeurt alvorens de beelden bij u in de huis kamer binnenkomen. Te denken valt aan voorbereidingen voor een onderwerp, loca- tiekeuzes, opnamen, regie, montages, maar ook reclameboodschappen. Gedurende de hele middag zullen er live- opnamen zijn van een van de bekende MTV programma’s. Ook kunt u getuige zijn van een extra lange live-uitzending van MTV radio: de wekelijkse reguliere uitzending (10.00-12.00 uur) wordt speciaal voor deze open dag verlengd tot 16.00 uur. Moergestel TV is al ruim 33 jaar “in beeld” en naast TV is er natuurlijk ook de zondagse live radio-uitzending. Wekelijks probeert MTV een zo aantrekkelijk mogelijk programma in de huiskamers te brengen, waarbij de onderwerpen niet alleen met dorpsgenoten, maar ook vaak in samenwerking met verenigingen en andere organisaties tot stand komen. Het belang van onze lokale omroep en de betrokkenheid van inwoners, bedrijfsleven en verenigingsleven is groot. En dat willen we ook zeker behouden en waar mogelijk nog uitbreiden. Wist u dat onze lokale omroep inmiddels al een bereik heeft van bijna 350.000 inwoners in Midden-Brabant en dat dit aantal op korte termijn nog fors wordt uitgebreid? Daarnaast zijn de uitzendingen van MTV ook via internet en YouTube te zien. Via deze media wordt MTV all over the world gevolgd door vele oud-Moergestelnaren. Met grote regelmaat ontvangen wij berichten uit over zeese gebieden over onze programma’s. Huidverzorgingsinstituut Een korte inhoud Het hoogtepunt van het bevrijdingsfeest was het optreden van een zangeres, die alles had wat een man zich maar kan wensen. Sommi gen waagden een kansje, en, zoals dat meestal gaat, kwam van het een, het ander. Daar wist de Roos handig mee om te gaan waardoor er in het altijd zo rustige en fijne dorp grote beroering ontstond. Zelfs een nota bele kwam erdoor in de problemen, en hij niet alleen. Zeker niet toen de vrouwen erach ter kwamen. koek al te wachten. Omdat alle kinderen hun best hadden gedaan werden de prijzen door het lot bepaald. De opbrengst van de collec tebussen was voor het goede doel, de opvang van zwerfkinderen door pater Theo Raaijma- kers in Bolivia. Dit leverde het mooie resultaat van 550,60 op. Pater Theo zal er heel blij mee zijn. MOV Moergestel dankt de konin gen, allen die de collectebus hebben gespekt, de Vonder en Die Naemloose Speelers voor hun bijdrage, Park Stanislaus voor de gastvrije ontvangst, vrijwilligers en bedrijven die de prijzen beschikbaar hebben gesteld. De eerste prijs is gewonnen door Fenne, Keet, Julot, Job, Loek, Meeke en Lois van de families de Laat, van de Bruggen en Bergman. MTV nodigt u dan ook graag uit voor de Open Dag op zondag 18 januari van 11.30- 16.00 uur, in de MTV studio, Industrieweg 16 (ingang: Galerie De Verdieping) U bent van harte welkom. Toneelclub “De Tweede Jeugd” speelt komend weekend in Den Boogaard “De Mississippi Roos”, een blijspel in 3 bedrijven, geschreven door D.J. Eggengoor. Schrijver Eggengoor weet het aldus samen te vatten: De zonden uit het verleden, zijn de spoken in het heden! Het is een zeer ver makelijk stuk met verrassende wendingen. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 1 s Zie pagina 5 Wis nieuws -4 Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel «O* gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur n/l DE WACHTLIJST (g MOETKORTERI Ga naar nierstichting.nl e Hair Beauty Salon mhmwmwhihwmhmhhmmmmmhmhmhmmwhmmhbmmmmmmmmwm Semi-permanente nagellak 2 tot 3 weken krasvrij Elden £25,- Behandelingsduur 30 min. Keuze uit vele kleuren E15,- Silhouette Hair Beauty Salon ©013-8228022 www.silhouette.co. nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1