VAN ALPHEN I s Speld van gemeente en vriendenboek voor Theo te Wierik Expositie KiKu Moergestel Aphrodite ighlights AJl-In Oisterwijk 1 Moergestel neemt afscheid van gewaardeerde en geliefde herder De tekst van het danklied voor Theo te Wierik vindt u op pagina 3. Uw Gemeenten/ewm op www.oisterwijk.nl Je mag ook werken exposeren die je niet bij één van onze workshops hebt gemaakt maar thuis of op school. Je kunt je opgeven tot 12 januari. Ons doel is om de jeugd te stimuleren tot meer creativiteit en ze kennis te laten maken met verschillende materialen en hun moge lijkheden. Hopelijk mogen we ook dit jaar weer veel enthousiaste deelnemers verwelkomen. Je kunt ook een kijkje nemen op onze website www.kikumoergestel.nl maar de realiteit is vaak totaal anders. Jij hebt ons zo allemaal laten ervaren wat de essentie is van geloof - en dat is geloven in elkaar, er zijn voor elkaar, samen sterk zijn, er samen een mooie wereld van maken zoals Onze Lieve Heer het heeft bedoeld.’ En na afloop is er veel koffie gedronken en veel gebuurt Linksboven: Theo te Wierik laat het vrien denboek zien aan de kerkbezoekers. Rechtsboven: Felicitaties van burgemeester Hans Janssen nadat hij Theo te Wierik de gemeentespeld had opgespeld. Rechtsmidden: Voorzitter Niels van de ven van het parochiebestuur bedankt Theo te Wierik namens de parochie. Rechtsonder: Paul Spapens overhandigt Theo te Wierik het vriendenboek. Foto’s: Hennie van Schooten en Paul Spapens. Huidverzorgingsinstituut f s r ^Sidiouette. S AUTOSCHADES sinds 1880 ‘Wat de Moergestelnaren vooral bij zal blijven is dat jij weliswaar een katholiek priester bent, maar dat je er was voor de hele gemeen schap. Precies zoals het moet zijn, inderdaad, Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Eerder was pastor Theo te Wierik het vrien denboek overhandigd door Paul Spapens. Mede-initiatiefnemer Jan vriens liet zich ver ontschuldigen omdat hij op vakantie was. Het vriendenboek met tientallen reacties is gemaakt door Louis van den Meijdenberg. In zijn begeleidend woord benadrukte Paul Spapens de grote betekenis die Theo te Wierik voor de parochie en voor Moergestel heeft gehad: GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE FOCWA Na afloop van de zondagmorgenmis op 28 december heeft de Moergestelse parochie en de Moergestelse gemeenschap afscheid genomen van Theo te Wierik. Na afloop van de mis en tijdens het schudden van vele handen reikte burgemeester Hans Janssen de vertrekkende pastor een speld uit waarmee de gemeente Oisterwijk zijn waardering voor Theo te Wierik uitsprak. De burge meester onderstreepte dat met mooi gekozen woorden en een mooie bos bloe men. Zoals vele weten houden we elk jaar een expositie door en voor de jeugd van Moergestel in de leeftijd van 3 t/m 15 jaar in galerie “De Verdieping”. In 2015 zal deze gehouden worden in de weekenden van 27 februari t/m 8 maart. Heb je een kunstwerk gemaakt b.v. een schilderij, tekeningen, vilt werk, beeldje etc. en zou je het leuk vinden om deze tentoon te stellen of wil je meer informatie dan kun je bellen naar Karin Verbakel-Rooth (513 1321). eigenbelang, maar niet-aflatend gericht op het verspreiden van de blijde boodschap, en daar mensen enthousiast voor maken. Je han teert een sterke, klare taal, en daarmee hebt je velen aangesproken en geraakt. Met de verkondiging van goddelijke thema’s en bij beluitleg. Maar ook met thema’s waarin juist het christelijk geloof het verschil kan maken in onze maatschappij.’ Namens de parochie bood Jeanne Ketelaars Theo te Wierik een reis naar Israël aan. Theo te Wierik zelf dankte iedereen en riep de parochianen op op dezelfde manier samen verder te gaan, ook nu hij niet meer de pastor is van Moergestel. In de afscheidsmis verge leek hij de parochie met een familie, de sterk ste eenheid die mensen kennen. De nieuwe parochie noemde hij een nieuwe familie. Hij vroeg de aanwezigen vertrouwen te hebben omdat God altijd met de mensen is. Als voorzitter van de parochie refereerde Niels van de Ven aan de betekenis van de naam Theo om duidelijk te maken hoezeer de vertrekkend pastor in Moergestel wordt gewaardeerd. ‘Jouw naam, Theo, van Theodo ras, betekent; godsgeschenk. Misschien is daar direct alles mee gezegd. Jouw doelen en passie zijn zuiver christelijk, niet vanuit r nieuws Weekblad voor Moergestel 013-8228022 oe NU slechts: WOENSDAG 7 JANUARI 2015 39e JAARGANG Nr. 1785 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 gemeente I Ha ir Beauty Salon Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiferlijk maandag 12.00 uur Wij hebben enkel gediplomeerd personeel in dienst! In samenwerking Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 013-8228022 5066EE Moergestel ^7) www.silhouerte.co.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmea B Onbeperkt aantal folies 7 Alle haarlengtes Wassen Knippen Föhnen Stylen Normaal Aan bieding Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS KAARTJES voor EUROSCOOP! F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1