Jaaroverzicht Die Naemloose Speelers Moergestel Kreatief |T V Het traditionele Nieuwjaars concert van Muziek vereniging Prinses Juliana CENTRUM TANDARTSASSISTENTE voor 16 uur O Zaterdag 10 januari: Die Naemloose Speelers sluiten het jubileumjaar af met een diepe buiging! Door de jaren heen hebben we mogen rekenen op de hulp en sponsoring van velen: directie en medewerkers van Den Boogaard, de Zusters van de Nieuwenhof (opslag decors), familie Roozen (kledingzolder), bouwbedrijf Gebr. Janssen (materialen), klusclub Moergestel (decors), Moergestel Nieuws en MTV (publiciteit), en verder alle Moergestelse bedrijven en particulieren, die incidenteel of vaker om niet hebben bijgedragen aan onze producties. Verder uiteraard alle kinderen en volwassenen die onze voorstellingen zo trouw hebben bezocht! de Stichting Voor en Door Moergestel voor de geweldige opbrengst van hun benefietdiner, waardoor we onze voorstellingen nog jaren optimaal kunnen uitlichten. de Rabobank voor hun bijdrage ten behoeve van onze activiteit voor peuterspeelzaal en scholen; Voor de viering van 50 jaar Naemloose Speelers willen we in het bijzonder danken: Die Naemloosen wensen iedereen hele mooie feestdagen toe en hopen dat het nieuwe jaar U allen een podium biedt voor veel geluk in goede gezondheid. Ed Hurkmans/Galerie de Verdieping voor gebruik van expositieruimte en filmzaal; en Op zaterdag 10 januari houden wij ons traditionele jaarlijkse Nieuwjaarsconcert. kerstdag van 13.00 tot 17.00 uur en op de zon dagen van 11.00 tot 17.00 uur. Tussen alle jaaroverzichten op radio, tv en in de kranten ook eentje van Die Naemloosen: het was per slot van rekening een jubileumjaar, waarop we tevreden en met veel plezier terugkijken. We zijn al een tijd druk aan het repeteren om u een prachtig programma met bijzondere werken te kunnen laten horen. inmiddels op hoge leeftijd - kwam de voor stelling met eigen ogen zien, de hoofdrolspeler van 15 jaar geleden speelde ook nu weer de hoofdrol (en inderdaad: Meneer Prikkebeen wordt nooit ouder!), én we hadden dit jaar een record aantal jonge, enthousiaste spelertjes in ons gezelschap. Met de gedrevenheid van onze leden, al die geweldige jonge talentjes, de gulle gift van Stichting Voor en Door Moergestel, en het niet aflatende enthousiasme van ook dit jaar weer zo’n 175 kinderen in het publiek, kunnen we met trots twee conclusies trekken: de afge lopen 50 jaren zijn zeer de moeite waard geweest én we kunnen nog jaren vooruit! De deelnemers aan Moergestel Kreatief Ruud Pluijms, Wally Wonnink, Ans Scheffers- Wolfs, Gera Roozen, Tiny Romijn, Paul Lemmens, Hanny Huiken, Ria van Gisbergen, Marieke Heijkants, Jan van de Wouw en Corry Denissen: schilderijen; Ton van Elsdingen: foto’s; Hilda van Gisbergen, Betty Nagel en Ineke van de Loo: ruimtelijk werk; Dirk Won nink: speelfilm; Bertus van Berkel: documen taire. Niet op de foto Bertus van Berkel, Tiny Romijn, Ineke van de Loo en Betty Nagel. Wij wensen u alvast hele fijne Feestdagen en graag luiden wij met u op zaterdag 10 januari weer een mooi, gezond en muzikaal 2015 in! Ook dit jaar kan de kunstliefhebber weer genieten van het werk van diverse dorpsgenoten tijdens de traditionele eindejaarsexpositie “Moergestel Kreatief” in galerie de Verdieping. Foto’s, schilderijen, tekeningen, beelden en andere kunstuitingen komen aan bod en trakteren het oog op visuele lekkernijen. Vanuit het comfortabele pluche in bioscoopzaal “19-Toen” kunt u meeliften naar verre oorden middels een reisreportage van Bertus van Berkel tevens een speelfilm van Dirk Won nink. Deze expositie, een must voor de liefhebber van kunst in een bijzondere ambience, wordt op vrijdagavond 19 december om 20.00 uur officieel geopend door Hans van Brunschot. Voorwaar een mooie opmaat naar het Kerstfeest en uiteraard bent u daarbij van harte welkom. De Galerie is verder open op tweede kerstdag, en de weekenden van 27-28 december, 3 - 4 en 11 en 12 januari, op de zaterdagen en tweede En zoals u van ons gewend bent worden er diverse jubilarissen gehuldigd en zal ook de Rien van de Wouw Vrijwilligersprijs uitgereikt worden. Die Naemloose Speelers openden in het voor jaar hun 50-jarig jubileum voor de Moergestelse gemeenschap met een receptie, expositie en filmvoorstelling van speelfilm ’t Waaike. In oktober presenteerden we een gratis impro visatievoorstelling met dieren voor de kinderen van de peuterspeelzaal, De Bienekebolders en de Asielschool. Het jubileumjaar werd afgesloten met twee bijzondere voorstellingen van een prachtig stuk van de bekende Beekse toneelschrijver Jan Naaijkens, getiteld: Nieuwe Avonturen van Meneer Prikkebeen. Deze voorstellingen waren het hoogtepunt van het jaar en heel bij zonder om meerdere redenen: de schrijver - TANDHEELKUNDIG Om half acht gaat de zaal van Den Boogaard open en wordt u warm ontvangen. Het concert begint om acht uur. De entree is zoals gewoonlijk gratis. %>eele£5 F 'Wl F Ti i rI ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 17 DECEMBER 2014 PAGINA 3 Tandheelkundig centrum Moergestel heeft een vacature per 1 februari 2015 voor een baliemedewerker voor de dagen maandag en donderdag. Onze voorkeur gaat uit naar een ervaren baliemedewerker uit de zorg. Wij vragen: Een enthousiaste medewerker Liefst werkervaring als tandarts-baliemedewerker Ervaring met het werken in een team Ervaring met Word, Outlook en website-beheer Wij bieden een salaris volgens de KNMT-arbeidsvoorwaardenregeling. Reacties kunt u sturen voor 1 januari 2015 naar tandarts B. de Haan, Raadhuisstraat 32 D, 5066 AP, Moergestel of mailen naar: b.dehaan(g)tcmoergestel.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 3