ALLROUND MAKELAARDIJ i^# Driebandenmarathon voor Stichting Vrienden van Park Stanislaus ALLROUND MAKELAARDIJ INesifZeest J.VAN DIJK BJW in MOERGESTEL Wij wensen u fijne feestdagen en 'n heel goed Nieuwjaar! Het Gerard Horvers Huis heeft nog plaats voor nieuwe gasten Wij wensen u SFEERVOLLE FEESTDAGEN en een in alle opzichten VOORSPOEDIG 2015! Wij wensen iedereen een gezond en voorspoedig 2015! De club wil het evenement niet alleen orga- Wenst u fijne feestdagen en een goed en gezond 2015 Op 27 en 28 december organiseert biljartvereniging de Klaore een Driebanden marathon. Twee spelers van de Klaore zullen 30 uur lang samen biljarten tegen telkens twee andere uitdagers. Zaterdagmiddag om 12:00 start de eerste wedstrijd en als alles goed gaat zal de laatste bal op zondag om 18:00 gestoten worden. Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 Bouwbedrijf De Brouwer, Jonkers Welten BV RIOLERINGSWERKEN MOERGESTEL 06-23979071 Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar! Frans van der Donk en Christ van den Aker. De vereniging stoeide al een aantal jaren met het idee, maar hadden het nog nooit tot uit voering gebracht. Een paar maanden geleden zijn de koppen bij elkaar gestoken en is de organisatie gestart. Het aantal actieve biljarters in Moergestel loopt de laatste jaren flink terug. Dit heeft verschillende oorzaken, bijvoorbeeld in de Schouw en ’t Stokske staan geen biljart tafels meer en ook de leeftijd van de spelers is relatief hoog waardoor er wel eens uitvallers zijn. De organisatie wil voor een breed publiek de biljartsport in het licht zetten en zo proberen meer mensen enthousiast te maken voor het biljarten. Voor de zondagmiddag is Jean van Erp uitge nodigd om te komen spelen tegen de Klaore. Jean is een Nederlandse topspeler en staat momenteel 6de op de Nederlandse ranking lijst. Jean speelt op het moment gemiddeld 1,35 op de grote tafel. Voor de echte drieban denliefhebber is dat zeker leuk om deze top speler aan het werk te zien. De gehele zondagmiddag en -avond zullen er ook verse pasta’s bereid worden door Salvetties. Ook hiervan gaat de opbrengst in de collecte- pot. ‘s Nachts zal de Klaore dicht zijn voor het publiek, maar zullen de marathonspelers nog steeds hun potjes blijven spelen. Voor wie het niet gelooft, kan meekijken op de live webcam via webcam.deklaore.nl. Tijdens het gehele evenement kunnen er ook lotjes gekocht wor den voor een loterij en de opbrengst gaat weder om in de collectepot. De prijzen van de loterij worden later nog bekend gemaakt. Al deze nevenactiviteiten genereren geld voor in de collectepot. Waarvoor is dan de collec tepot? Toen de club startte met organiseren wilde ze dit graag koppelen aan een lokaal goed doel. Het goede doel dat gekozen is, is de Stichting Vrienden van Park Stanislaus. De stichting heeft als doel de bevordering van het woon- en leefklimaat voor de bewoners van woonzorgcentrum Park Stanislaus door extra voorzieningen in de vorm van projecten of activiteiten te faciliteren, die niet kunnen worden gefinancierd uit de reguliere budgetten. De biljartvereniging vindt dit zo’n mooi doel dat ze zich heeft opgegeven om als eerste een niseren voor het biljarten en de uitdaging, maar heeft daarnaast nog een aantal leuke nevenactiviteiten georganiseerd. Zo zal op zaterdagavond DJ Hamel (Mark Hamelink) muziek gaan draaien die het pu bliek wil horen. Voor elk verzoekje wordt een kleine bijdrage in de collectepot gevraagd. Op zondagochtend wordt er een luxe ontbijt geser veerd. De cateraars krijgen hierbij hulp van niemand minder dan burgemeester Hans Jans sen en pastor Theo te Wierik. Iedereen kan zich aanmelden voor het ontbijt. Voor het ont bijt wordt 17,50 gevraagd en dit bedrag gaat helemaal in de collectepot. Wees er snel bij, want er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. In het Gerard Horvers Huis ligt de nadruk op welzijn, eigen kracht en eigen keuze. Het is een plaats waar de wensen van de bezoekers centraal staan, een plaats met enthousiaste en gemotiveerde gastvrouwen, waar altijd ruimte is voor een goed gesprek met gelijkgestemden. Als het bovenstaande u aanspreekt, kunt u bellen voor nadere informatie of voor het ma ken van een afspraak voor een persoonlijk gesprek bij u thuis. Het telefoonnummer is 2510112. Olie* en Benzinehandel Het Gerard Horvers Huis is een plek voor ouderen in de gemeente Oisterwijk die nog zelfstandig wonen en het contact met leef tijdsgenoten willen behouden. Ze kunnen er onder het genot van koffie en/of thee een gezel lige ochtend of middag doorbrengen en zich gast voelen in een prettige omgeving. Voor wie ouder wordt hoeft de wereld niet bij de voordeur te eindigen. Er zijn nog zoveel mensen om te leren kennen, zoveel gedeelde interesses om over te praten. vriend te worden van de stichting. Op het moment dat de club startte met organiseren was de stichting nog in de fase van oprichting, maar het bestuur wilde uiteraard dolgraag meewerken aan het evenement. De stichting heeft alles in een stroomversnelling gebracht en is voor de kerst klaar om vrienden te mogen ontvangen. Wil je ook bijdragen aan dit evenement en het goede doel dan kan dit in vele vormen. Je kunt op zaterdagavond plaatjes aan komen vragen. Je kunt je opgeven om een potje mee te biljarten. Misschien heb je liever zin een luxe ontbijt geserveerd door Hans Janssen en Theo te Wierik, of een heerlijke pasta van Salvetties. Of kom gewoon langs en drink een biertje (ook hiervan gaat een deel in de col lectepot) en waag een gokje door deel te nemen aan de loterij. Vele lokale bedrijven hebben het evenement al gesponsord, daarvan kunnen we er uiteraard niet genoeg hebben. Je kunt je tijdens het evenement ook opgeven om vriend te worden van de Stichting Vrien den van Park Stanislaus. Als je zelf nog een leuke actie hebt, laat het de club weten via de Klaore. Als afsluiter van het evenement zullen twee geweldige muzikanten een groots feest maken. Big Bucks Easy money spelen de meest uit eenlopende stijlen op overtuigende manier met slechts twee akoestische gitaren. Ze spelen pop, rock, country, blues, soul en als ze op dreef zijn zelfs disco. Komt allen langs en draag je steentje bij voor de Moergestelse gemeenschap! ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 17 DECEMBER 2014 PAGINA 21 rieter Burgers Toon Coppens L BMB Korvelplein 212 5025 JX Tilburg T 013-5920080 F 013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl - Ontstoppen van uw afvoerleiding - Vervangen van uw riolering - Renovatie - Camera-inspectie Tel (013) 513 3136 - Fax (013) 513 4533 Do.18 dec: Kerstviering senioren SVM in Den Boogaard aanvang 10.30u. Vr. 19 dec: Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Vr. 19 dec: Kerstmusical “Kouwe Kerst” door kin derkoor de St. Janszangertjes in BS de Vonder, 14.00u voor leerlingen en 19.00u. voor iedereen Vr. 19 dec: Moergestel Creatief in Galerie De Verdieping, officiële opening om 20.00u. Vr. 19 dec: het grote Kerstbal 2014, stichting Hanhart voor muziek, in Den Boogaard, 20.00u. Za. 20 dec: 50+ dansen Den Boogaard 20.00u. Vr. 26, Za.27 en Za 3 jan, Zo.28 en Zo. 4 jan: Moergestel Creatief in De Verdieping van 11.00- 17.00u. Zo. 28 dec: Durdraaiers Kwis 14.30u. in ’t Draai- boompje, organisatie CV de Durdraaiers. U kunt weer terecht, alleen voor fiets- en wandel- kaarten tijdens openingstijden van den Boogaard ma- do.09.00-23.00u.vr.09.00-20.30u. Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Tel. 013-5136009 E-mail: vw-agentschap@denboogaard.nl Het WV-agentschap is verantwoordelijk voor de inhoud van deze Uit-agenda. Voor info: tel. 513 6009. De Sonman 4, 5066 GJ Moergestel Tel. 013-504 3170 UIT Duyvekotstraat 6, 5066 BP Moergestel, telefoon (013) 513 4141 lijmen Smits

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 21