Trots en dank: de toren is weer bij de tijd! Moergestel kalender Schadenet ACT i Schade i AUTOSCHADE CENTER TILBURG BV Kerstmarkt in Biezenmortel Kerstmusical Kouwe Kerst Stichting “Oh, kom maar eens kijken” maakt weer veel kinderen blij Net daar kom je verder mee! Dit is mogelijk gemaakt dankzij de gulle giften r FOCWA Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen 'n Mooie, handige weekkalender welke ook een uitstekend cadeau-idee is voor Kerst... Nu nog te koop bij: Novy van Wezel Slijterij In den Korenmaaier Jumbo Denissen Apotheek Moergestel Jan Vriens, voorzitter Joe Stieger, secretaris en Mathieu Bruurs, penningmeester te Wierik. Speciale dank gaat uit naar de aannemer die geheel gratis de open dag mee heeft verzorgd. Er zijn nog oude klimhaken en een aantal leien te koop voor 5,- per stuk, te verkrijgen in het parochiecentrum tegen contante beta ling. Namens het bestuur van de Stichting Vrienden van St. Jan, met diverse activiteiten. Aan winterse versna peringen ontbreekt het niet. Het Landpark is zeer sfeervol verlicht. Kortom, er is genoeg te doen voor jong en oud. Op vrijdag 12 december is de kerstmarkt geopend van 16.00-21.00 uur en op zaterdag 13 december van 16.00-21.00 uur. c Moergestel Fietsdorp heeft zich sinds de aller eerste keer dat dit fietsevenement werd geor ganiseerd ingezet voor goede doelen. De moge lijkheden om als ‘goed doel’ samen te werken aan een geslaagd Moergestel Fietsdorp worden binnenkort nader uitgewerkt. Moergestel Fietsdorp 2015 wordt gehouden van woensdag 13 mei tot en met zondag 17 mei. van een aantal instellingen en particulieren in Oisterwijk en Moergestel en dankzij de medewerking van o.a. Novy van Wezel in Moergestel. We zijn uitermate trots op onze gerestaureerde toren en het weer blinkende en lopende uurwerk. We zijn weer bij de tijd en de haan staat opnieuw statig te pronken! Graag willen we alle sponsors en donateurs danken voor de geweldige opbrengst. In totaal leverde de actie ruim 12.000,- op waardoor we met name de restauratie van het uurwerk c.a. hebben kunnen bekostigen. Ook hebben we onze geweldige kerkhofploeg kunnen voor zien van het nodige materieel en kunnen we zorgen voor een feestelijke aankleding van de kerk met kerstmis en de andere feestdagen. MOV Moergestel wil tijdens fietsdorp een Jeugd Toer Mee organiseren Harmonie Juliana als ’goed doel’ partner van Moergestel Fietsdorp Een ‘substantieel deel’ van de netto-opbrengst van Moergestel Fietsdorp gaat in 2015 naar muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel. De harmonie is door de stichting die Moergestel Fietsdorp organiseert uitverkozen tot het goede doel van het evenement volgend jaar. Prinses Juliana levert een nog nader te bepalen inzet en krijgt een deel van de opbrengst als tegenprestatie. satie zelf de handen mee uit de mouwen zou steken. Van de zes organisaties die reageerden waren alleen muziekvereniging Prinses Juliana en MOV Moergestel bereid tot actieve deel name. Ongeveer twee maanden geleden riep Moer gestel Fietsdorp goede doelen in Oisterwijk, Moergestel en Heukelom op zich te melden. De belangrijkste voorwaarde om als goed doel in aanmerking te komen was dat een organi- Op vrijdag 12 december en zaterdag 13 december wordt er een kerstmarkt gehou den op Landpark Assisië in Biezenmortel. Op deze dagen is het prachtige park omgetoverd tot een winters en sfeervol geheel. Op beide dagen is van alles te doen. De Kerst man is uiteraard aanwezig. Er is een huifkar - rentocht, een kerststallenroute met levende kerststallen en een kerstbomenverkoop. Er zijn diverse optredens zoals diverse koren en in het bijzonder het bewonerskoor en er is een kerstsamenzang. De lagere school uit Biezenmortel geeft nog meer sfeer met een lampionnenoptocht op vrijdag om 19.00 uur. Op zaterdag is er om 18.00 uur een ‘zintuig prikkelende kapel viering’. Er zijn leuke spullen te koop bij de kraampjes met hobby- en curiosa-artikelen en er is een kunstmarkt. Ook woonvoorzieningen en acti viteitencentra hebben kerstspullen voor de verkoop. Voor de kinderen is er een kinderhoek Vrijdag 19 december in De Vonder De stichting “Oh, kom maar eens kijken” hoopt dat ze volgend jaar weer veel kinderen die het thuis niet altijd financieel makkelijk hebben, blij kunnen maken. U kunt de stich ting ook steunen door een gift te storten op 1362.66.282 t.n.v. St. “Oh, kom maar eens kij ken” te Oisterwijk. “De Leyezangers”, die ook kerstliederen in hun repertoire hebben, afgewisseld met een kerstverhaal. Het einde van deze middag is om ongeveer 16.00 uur. Toegangskaarten voor deze kerstviering zijn te koop bij de gastvrouwen en -heren in Den Boogaard. U kunt nog terecht tot uiterlijk vrij dag 12 december. Ook kan men zich opgeven bij de receptie van Thebe Park Stanislaus. Via Jacqueline Vis krijgt U dan later de kaarten. Ook hier geldt opgave tot 12 december. KERSTBINGO! Op donderdag 11 december hebben we de jaarlijkse speciale Kerstbingo! Zorg dat u er dit keer óók weer bij bent. We beginnen om 14.00 uur en spelen uiteraard in Den Boogaard. Of u nou lid bent van de Senioren Vereniging Moergestel of niet, dat maakt niet uit, u bent gewoon van harte welkom. We spelen zes ron des en natuurlijk is er een kopje koffie/thee met iets lekkers erbij. En... omdat het de Kerstbingo is, spelen we één extra gratis ronde met mooie prijzen. Dit jaar heeft de Stichting “Oh, kom maar eens kijken” weer 80 kinderen blij gemaakt met het kado dat deze kinderen graag wilden hebben. Op donderdagavond 4 december hebben leden van de stichting diverse adressen bezocht om namens Sinterklaas dozen af te geven zodat ouders binnen het eigen gezin het feest konden gaan vieren. Maar Sint en zijn Pieten zijn ook zelf op pad geweest om kadootjes uit te reiken. Dat Sinterklaas met zijn gevolg kwam, was al een kado op zichzelf en de reacties van kinde ren en hun ouders waren hartverwarmend en vaak ook ontroerend. Voor iedereen die de kerst op een leuke, gezellige en muzikale manier wil inlui den, voert kinderkoor De St. Janszan- gertjes op vrijdag 19 december een leuke kerstmusical op. De St. Janszangertjes zijn vooral bekend van hun optredens tijdens de gezinsdiensten in de kerk, maar dat is niet het enige wat ze doen. Naast het instuderen van leuke, hedendaagse popliedjes heeft het kinderkoor dit jaar de uit daging opgenomen op een heuse kerstmusical op te voeren. De musical heet ‘Kouwe Kerst’ en gaat over een paar kinderen die hun eigen huis niet meer in kunnen. De musical wordt twee keer opgevoerd: om 14.00 uur speciaal voor leerlingen van de basisscholen en om 19.00 uur voor alle ande re belangstellenden. Allebei de voorstellingen vinden plaats in De Vonder. Iedereen is welkom en de toegang is gratis, dus kom genieten van dit muzikale kerstfeest! Ook dragen we ons (financiële) steentje bij aan de pontificale mis op 14 december en het afscheid van onze onvergetelijke pastor Theo Ook met de MOV-groep Moergestel gaat Moergestel Fietsdorp een samenwerkingsver band aan. Deze organisatie wil tijdens het eve nement in mei een speciale ToerMee voor de jeugd organiseren. MOV staat voor Missie, Ontwikkeling en Vrede. In augustus van dit jaar organiseerde MOV Moergestel voor de 34ste keer de sponsorfietstocht Toer Mee. Dit is ene begrip in Moergestel en ommelanden. KERSTBIJEENKOMST 18 DECEMBER Op donderdag 18 december 2014 is de kerst viering voor alle senioren (50+ ers) van Moer gestel in Den Boogaard. De toegangsprijs bedraagt 10,-. Hiervoor bieden wij u koffie/ thee bij aankomst, de Kerstviering met als voorganger pastor Herman van den Broek, een heerlijke lunch en in het middagprogram ma een optreden van “de Leyezangers”. Het programma begint om 10.30 uur met een kopje koffie. Dan de Kerstviering met Pastor Herman van den Broek en Cantate Domino verzorgt de samenzang. Om 12.15 uur volgt de lunch in de foyer, onder de kerstboom. Hierna kunt u genieten van het zeemanskoor 5 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 DECEMBER 2014 PAGINA 5 RMMM n Bumper reparatie Cosmetisch autoschadeherstel Autoschadeherstel voor alle merken cd co c CD SchadeNet ACT Boogschutterstraat 18, Tilburg Openingstijden: Ma. t/m vr. 08.00-18.00 uur I Za. 08.00-12.00 uur O Meer informatie of het maken van een afspraak: Tel. 013- 535 37 32 E-mail act@schadenet.nl www.schadenetact.nl Polijsten Dashboard- en interieurreparatie Bijspuiten (spotrepair) Gratis vervangend vervoer O co

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5