Zondag 14 december voor tweede maal Kerstmarkt in Moergestel VAN ALPHEN AUTOSCHADES^ 4 Kerstactie Audacia Kerstkrant 'Moergestel- Nieuws' volgende week... i Laatste H. Mis van zelfstandige Moergestelse parochie Stichting Cumbo presenteert zich a.s. zondag op de Kerstmarkt Aphrodite Oisterwijk i Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl zich weer uitleven op het traditionele boom- stam-zagen. Ook zal er een arrenslee aanwezig zijn waarin iedereen een gratis ritje kan maken. Dus meer dan genoeg redenen om de kerst markt te bezoeken. Voor meer info over markt en kramen kunt u terecht op www.moergestelsejaarmarkt.nl Van harte welkom dus: a.s. zondag op het St. Jans-Kerstplein tussen 13.00 en 19.00 uur! Organisatie Kerstmarkt Moergestel CV de Dors( T)vlegels GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE FOCWfi Gel of Acryl Nagels Full Set Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Zondag 14 december om 11.00 uur op MTV U heeft de afgelopen tijd hier al veel van gehoord en gelezen: binnenkort fuseert ‘n aantal parochies, waaronder die van Moergestel, tot één grote paro chie. Op zondag 14 december is er een speciale viering in onze parochiekerk, waar de laatste H. Mis van de zelfstandige Moergestelse paro chie wordt opgedragen. Om iedereen in de gelegenheid te stellen deze H. Mis te volgen, zendt MTV deze live uit. Vanaf 11.00 uur kunt u op het vertrouwde kanaal van uw lokale omroep de H. Mis dus ook thuis bijwonen. Meer informatie is te vinden op de MTV- site: www.moergesteltv.nl Stichting Cumbo (zeg koembo) staat voor Culturele Uitjes voor Mensen met een Beperking in Oisterwijk, maar heeft haar zetel in Moergestel. Graag hadden we de plaatsnaam ‘Moergestel’ in de naam verweven, maar dat spreekt zo moei lijk uit en we wonen tenslotte in de gemeente Oisterwijk. Speciaal voor deze gelegenheid maakte Ineke meer dan 100 kerstmannen van klei. Elke kerstman is uniek. As. Zondag zijn ze te koop op de Kerstmarkt. Uiteraard kunt u ook vriend worden van Cumbo. De Stichting heeft al zijn officiële status, maar helaas nog geen banknummer. Wel kunt u ons al bereiken via meedoen@cumbo.nl. Vanaf de kerst is de website in de lucht. Op zondag 14 december organiseert CV de Dors(T)vlegels van 13.00 uur tot 19.00 uur voor de tweede keer een Kerstmarkt op het St. Jansplein. Het plein wordt opgefleurd met een twintigtal kramen en tentjes, die sfeervol verlicht zijn, en waar u gezellig kunt snuffelen. Dit alles zal weer aangekleed zijn in Charles hoek ingericht. De ouderen onder ons kunnen Dickens-stijl, dus het belooft zeker een geze- lige kerstmarkt te worden. Ook zullen er Kerstverhalen voorgelezen worden en er zal kerstmuziek te horen zijn om de gezellige sfeer rond deze tijd weer te geven. Op de Kerstmarkt is tevens een plekje voor zien waar u een hapje en een drankje kunt nuttigen. Er is uiteraard gezorgd voor winterse versnaperingen zoals: warme chocomelk, broodjes worst en erwtensoep, dus ook aan de inwendige mens is ruim gedacht. Voor de jongeren is op de markt een spellen- Huidverzorgingsinstituut Beste inwoners van Moergestel, Op zaterdag 13 december 2014 komen de jeugdspelers van voetbalclub Audacia weer bij u aan de deur in verband met de jaarlijkse kerstactie. Dit cadeau kunt u kopen voor 3,50 en U sponsort hiermee de club Audacia. Wij proberen de kosten van het cadeau zo laag mogelijk te houden zodat er meer over blijft voor de club. Wij danken de vrijwilligers die helpen met inpakken. Wij hopen dat u ervan zult genieten. Activiteitencommissie Audacia De stichting is een initiatief van Ineke van de Loo en haar kinderen Jeroen en Saskia. Samen met haar man maakten zij al vaker uitstapjes met mensen met een beperking. Zoals bij het 40 jarig huwelijk van Kees en Ineke. Het overlijden van Kees inspireerde hen deze goede traditie verder vorm te geven met het oprichten van de stichting Cumbo. Het startkapitaal komt dan ook van giften en donaties bij het overlijden van Kees. St. Cumbo presenteert zich met een prachtige foto van het noorderlicht, gemaakt door Kees, bij -25 gr. C. onder nul, tijdens zijn vakantie in Lapland. 7 T nieuws Weekblad voor Moergestel raasuHBHHHHHHI ■MHHHMHHHMI BH oe es KS Wêaens enorme drukte is een afspraak maken gewenst Volgende week mag u onze kerstkrant verwachten. Dat is tevens de laatste krant van dit jaar, want op de woensdagen 24 en 31 december verschijnen we niet. Mogen we inzenders van teksten verzoeken om tijdig aan te leveren? a.s. Zaterdag 13 december 12.00 uur willen we alles binnen hebben voor wat betreft geschreven teksten. Dus ook sportberichten niet later aanleveren! Advertenties mogen zoals normaal worden aangeleverd tot maandag 15 december 12.00 uur. WOENSDAG 10 DECEMBER 2014 39e JAARGANG Nr. 1783 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Silhouette I Iair& Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel 013-8228022 www.silhouctte.co.1 tnfo@silhouetteaioj gemeente Beautytip voor de kerstdagen Prachtige lange nagels! Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur 1 1 1 sinds 1880 Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegoranf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmea Riders €65,- Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS KAARTJES voor EUROSCOOP! D, andti op de kentnuirkt S f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1