Sin w De Durdraaiers Kwis "l - '4^* VRIJ OP NAAM Sinterklaas en de Kerstman zijn er dit jaar v.a. Vrij Op Naam Vrijdag 28 november tot maar liefst 24 december!!! 28 NOVEMBER 17.30-19.00 UUR /M komt toch ook kijken? Moergestel 50+ behartigt uw belangen Adventconcert in de Protestantse Kerk in Oisterwijk Meer weten over Vrij Op Naam Vrijdag? Bel Allround Makelaardij of mail ons. l= Kerckackerstraat 10 - Moergestel De Dagmaet 2 Moergestel De Werft 20 Moergestel Oirschotseweg 26 - Moergestel I :J‘ Op afspraak Vooskerbos 38 - Moergestel Heuvelstraat 12a - Moergestel D'n Duyp 25 Moergestel Op afspraak Op afspraak Op afspraak Krijtenbogtstraat 3 - Moergestel Seniorenvereniging Kijkavond 28 november van 17.30-19.00 Kijkavond 28 november van 17.30-19.00 Korvelplein 212, 5025 JX Tilburg Tel. (013) 5920080 www.allroundmakelaardij.nl f tikeonsop www.hrr’book.com .illroundnwkelaarrfif ALLROUND MAKEI AARDIJ Molenakkerstraat 10 - Moergestel Nieuw evenement op 28 december a.s. Hou jij ook zo van gezelligheid en spelletjes rond kerst en nieuw? Denk je dat jouw kennis van allerlei ditjes en datjes veel beter is dan die van anderen? Let dan goed op! Want op zondag 28 december a.s. organiseert CV De Durdraaiers een nieuw spannend evenement in ’t Draaiboompje in Moergestel: De Dur draaiers Kwis! Kijkavond 28 november van 17.30-19.00 GEEF ELKAAR DE HAND Vrijdagmiddag 12 december 2014 verrassings- middag in Park Stanislaus. We beginnen om 14.30 uur met koffie/thee met wat lekkers. De rest blijft een verrassing! Woont u niet in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Na afloop eten we met z’n allen en rond de klok van 18.00 uur sluiten we de middag af. Omdat er wat geregeld moet worden, vragen wij u om zich op te geven bij de receptie van Park Stanislaus voor 9 december. Let op: alleen gasten die zich opgeven kunnen aan deze mid dag deelnemen. Wilt u worden gehaald, graag een telefoontje naar Corry. Tel. 513 3295. Als u dan om 14.00 uur klaar wilt staan, dan kunnen we op tijd beginnen. Tot vrijdag 12 december. Jacqueline, Corry, Corry, Gina en Ricky Met het blazen op de midwinterhoorn zal zon dagmiddag 30 november a.s. het adventconcert worden geopend. Dit instrument kondigt het midwinterfeest aan dat over enkele weken wordt gevierd. De ommekeer in de natuur gaat weer beginnen. Nieuw leven gaat weer gestalte krijgen, ook al door het feest van de christelijke kerken “het Kerstfeest”; de geboor te van een goddelijk kind. Het muziekprogramma staat in het teken van het culturele erfgoed uit de Brabantse Kempen en Meierij. De Elckerlyc-speellieden brengen weer een grote verscheidenheid aan muziek, liederen en gedichten. Zij begeleiden zichzelf op een groot aantal muziekinstrumenten, zoals doe delzak, harmonica, fluit, hobo, klarinet, cello en gitaar. De speellieden vragen na afloop een vrijwillige bijdrage. Het concert begint om 14.30 uur in de Pro testantse kerk aan de Kerkstraat 64 in Oister wijk. Wat houdt het in? Weet je wat een pub-kwis is? Ken je spelletjes van tv zoals ‘Ik hou van Holland’ en ‘Triviant’? Zoiets is het, maar dan anders! Je geeft je op met een team. Dat mag bestaan uit minimaal 4 en maximaal 6 personen. Er kunnen maxi maal 10 teams meedoen, dus vol is vol! Waar gaat het om? Het gaat vooral om de gezelligheid. Maar uiter aard valt er ook wat te winnen. Wat? Naast de wisseltrofeer, een gezellig etentje voor het hele team bij ’t Draaiboompje (ter waarde van 100 euro). En natuurlijk de eeuwige roem, ten minste voor een jaar! Aanmelden? Als je wilt meedoen, moet je een mail sturen naar kwis@de-durdraaiers.nl. Geef daarin aan hoe je team heet, wie de team-captain is en wie de andere teamleden zijn. De kwis begint ’s middags om 14.30 uur. Zorg dus dat je rond 14.00 uur aanwezig bent. De prijsuitreiking is rond 19.30 uur met aansluitend een ouder wets gezellige feestavond. Heb je tussendoor honger, dan kan je voor 10 euro per persoon eten wat de pot schaft. Dan zorgen wij voor een lekker lopend buffet. Kortom: Aarzel niet en geef jouw team op voor de eerste editie van De Durdraaiers Kwis op zondag 28 december a.s. in ’t Draaiboompje. Gegaran deerd gezellig! Kijkavond 28 november van 17.30-19.00 Eysenbrond 37 - Moergestel Op afspraak Twijfel je nog oen beetje over do aankoop van je nieuwe thuis? Hik jo aan legen do koslon koper? Op 28 november, van 17:30 tot 19:00 uur en daarna tot 24 december 2014 spelen onze verkopers Sinterklaas en Kerstman, Zij nomen k.k. voor hun rekening vanal de Vrij Op Naam Vrijdag tol 24 december a.s. Zo wordt het een wel heel erg aantrekkelijke dag om oen huis te kopen. Allround Makelaardij heel je van harte welkom In een van de woningen die je hier ziet. Kom kijken en overtuig jezelf: je gaat verhuizen! Natuurlijk heeft Vrij Op Naam Vrijdag oen paar spelregels. Dit zijn ze: Vrij Op Naam Vrijdag geldt alleen voor biedingen lof en met 24 december 2014. De verkoper kiest de notaris. De verkoper draagt de kosten van do akte van levering en do overdrachtsbelasting. Dit betekent 600 Euro en 2% van de koopsom. 't Vunderke 15 - Moergestel Pr. Beatrixstraat 24 - Moergestel VERKOCHT! Op afspraak Raamackerstraat 15 - Moergestel Op afspraak VERKOCHT! Op afspraak MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 NOVEMBER 2014 PAGINA 5 VRIJDAG F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5