OEF! Jubileumconcert Budding Sound Big Band Bank en gemeente op zoek naar nieuwe locatie pinkiosk Audacia- nieuws Judo Cup Brabant Clubrecords, marathonzege en promotie iV Moergestel TV info@moergesteltv.nl I Wè Zut Zèn? I w J hr Ir/ 4 .09:45 10:00 uur Uitslagen: WODAN 1-Audacia 11-5; ZIGO 3-Audacia 2 1-3; Audacia 3-TSW Merlijn 4 .09:30 .10:15 .11:00 Zowel de bank als de gemeente hebben uitge sproken vaart te willen maken met het hele proces. Het college steunt wél het voorstel om op zoek te gaan naar een andere locatie en de bank heeft daarmee ingestemd. Beide gaan op zoek naar contactpersonen uit de Moergestelse samenleving om samen met hen locaties te onderzoeken en af te wegen. De Budding Sound Big Band is helemaal klaar voor hun jubileumconcert op zondag 16 november om 1530 uur in Den Boogaard. Het concert wordt gehouden ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan. De 2e ronde van de Judo Cup Brabant vond op zaterdag 7 november plaats in Liempde. Deze dag waren er 10 judoka’s van Judo Vereniging St. Jan Moergestel actief, ze hebben mooi en goed judo laten zien. Iedereen heeft hard gewerkt en daardoor hebben alle 10 de Judoka’s een podium plaats behaald. De resultaten waren als volgt: le plaats voor Martijn van Elderen en de 3e plaatsen voor Huub Nouwens, Linda Horrevorts, Nele van de Loo, Sep Nouwens, Johan Horrevorts, Willem de Ruiter, Roel Theeuwes, Onno van Dal en Samé van Mensvoort. Goed gedaan allemaal op naar de volgende ronde van de Judo Cup Brabant! Wil jij ook eens komen Judoën? Kom dan eens langs, voor kinderen van 5 t/m 10 jaar zijn de trainingen op woensdag en donderdag van 18:30 -19:30 en voor 10 jaar en ouder van 19:30-20:30. Op zaterdagavond 1 november werd in Tilburg de derde wedstrijd van de Zuid-Nederlandse marathoncompetitie gehouden. Na haar over winningen in Eindhoven en Breda was Merel Bertens ook op haar thuisbaan de sterkste in de categorie dames Senioren. Deze keer won zij de wedstrijd over veertig ronden met een ronde voorsprong op de andere deelneemsters. In de wedstrijd voor Masters-2 over eveneens veertig ronden kwam Jan op ’t Hoog als achtste over de finish. Eerder op de avond hadden Martijn Weber en Julian Haans deelgenomen aan jeugdmarathons. Martijn behaalde bij de jongens Pupillen-A een fraaie tweede plaats in de wedstrijd over tien ronden en Julian Haans werd na vijftien ronden zesde bij de jongens Junioren-C. Jochem van Hulten, drie klassen promotie ineens. Hieronder alle in Tilburg gereden tijden: 3 leden reden een rit over 300 (le tijd) en 500 meter (2e tijd): Martijn Weber 35.10 en 59.79 (PR); Lars van Loon 36.68 en 1:00.35; Hilde van Hulten 40.51 (PR) en 1:07.05 (PR). 4 leden reden een rit over 500 (le tijd) en 1000 meter (2e tijd): Merel Bertens 46.90 en 1:32.22 (PR); Julian Haans 48.98 en 1:42.09 (PR); Loïs op ‘t Hoog 53.90 en 1:53.50; Veerle van Hulten 55.42 en 1:58.96. ROEF! HANDBAL Uitslagen: El Dongen-Roef2-6; Dl Tremeg- Roef 5-12; Cl Taxandria-Roef8-8; BI Taxan- dria-Roef 11-10; HS RAC-Roef 31-24. Programma zaterdag 15 november El 10:00 Roef-Taxandria Dl 10:45 Roef-De Sprint Cl 11:30 Roef-HVM 9-1; Audacia 4-Wilhelmina 8 3-4; Tuldania 4- Zondag 16 november Audacia 5 2-2; Jong Brabant 6-Audacia 6 7-0; Audacia VRl-Puspharia VR3 1-3 Programma zondag 16 november: Boxtel 5 - Audacia 3 Sarto 10 - Audacia 4 Audacia 5 - Beerse Boys 11 Het hele terrein is gemaaid, waarbij het maaien onder water erg lastig bleek. Vrijwilligers van Schaatsclub “De Vennen” hebben het gemaaide gras uit de ijsbaan gevist. Laat de winter nu maar komen! In het eerste weekend van november konden voor de wedstrijdschaatsers van “De Vennen” weer de nodige successen worden bijgeschreven. Dai Dai Ntab verbeterde tijdens het Nederlands Kampioenschap afstanden de Clubrecords op de 500 en 1000 meter, Merel Bertens won met overmacht een marathonwed- strijd in Tilburg en Jochem van Hulten promoveerde ineens van de zesde naar de derde klasse. Tijdens de Nederlandse Kampioenschappen Afstanden in Heerenveen werd Dai Dai Ntab zesde op de 500 meter. Met zijn tijden 35.56 en 35.43 verbeterde hij twee keer het Clubre- cord en liet hij in het eindklassement over twee ritten erkende sprinters als Jesper Hospes, Stefan Groothuis en Kjeld Nuis achter zich. Helaas miste hij daarbij op slechts 0.01 seconde kwalificatie voor de wedstrijden om de ISU World Cup in Japan en Zuid-Korea. Met zijn tijd van 1:11.33 op de 1000 meter behaalde Dai Dai de zestiende plaats. Deze tijd was eveneens een verbetering van het Clubrecord van Schaatsclub “De Vennen”. DS 10:30 Roef-Lido HS 11:40 Roef-HVM Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl 12:15 Handbal is altijd raak! 11:00 Al meteen vanaf het moment dat de kiosk er stond, ontstond in het hele dorp reuring. De opmerkingen en bijnamen voor het ‘onoog lijke’ bouwwerk waren niet van de lucht en verschillende politieke partijen gingen zich er serieus mee bemoeien. Naar afgelopen week bekend is geworden zijn er door de gemeente Oisterwijk procedurele fouten gemaakt en tonen zij alle begrip voor de ontstane zorgen. Daarnaast komt men er voor uit dat er - buiten de wettelijke publicaties - te weinig is gecommuniceerd. Het juiste verhaal werd verteld door: O Ad Nouwens Bügel voor de schoenindustrie O Hennie van Schooten Strijkijzer voor boorden ('vadermoordenaar') O Jan Burgers Brander voor koehoorn (dierenarts) Naam: 4 leden reden een rit over 500 (le tijd) en 1500 Adres: Inleveren bij Den Boogaard, Novy van Wezel, In den Korenmaaier of bij MTV, Industrieweg 16 of vul de bon in op www.moergesteltv.nl Wodan - Audacia1-5 De grootste voetbalvereniging uit Moergestel tegen de grootste uit Eindhoven/1300 leden). Dat was afgelopen zondag de enige overeen komst tussen de twee ambitieuze clubs. Het was even zoeken voordat uw verslaggever de schitterende voetbaltempel gevonden had. Toen hij vroeg WO (is het) DAN werd hem de weg geduid. Men had met scoren niet kun nen wachten en het was bij zijn aankomst al 0-1. Zondag heeft onze Frans z'n doorontwikkelde concept in optimale uitvoering gezien: stugge verdediging, sierlijk middenveld en beweeg lijke voorhoede. Ze dreven de Germaanse Go denzonen van Wodan tot wanhoop. Wij hadden maar liefst een handvol scoorders: Eric (onna volgbaar!) Koen (doeltreffend genenmateriaal), Chris je (wereldgoal), Jimmy (swingend als altijd) en Gijs (giga-knaleffectbal) Tijdens de langebaanwedstrijd in Tilburg op zondagavond 2 november verbeterden de schaatsers van “De Vennen” acht persoonlijke records (PR’s). Nadat Jochem van Hulten met 49.09 op de 500 meter onder de magische grens van vijftig seconden was gebleven, maakte hij met zijn 2:30.00 op de 1500 meter nog veel meer indruk. Deze tijd was namelijk goed voor promotie ineens van de zesde naar de derde klasse in de categorie jongens Junioren- C. waren "far too much" voor de Woenselnaren. We overleefden zelfs dat "ons hert gewond was" en we speelden onszelf nog driemaal vrij voor de keeper maar anderzijds raakte de tegen stander nog driemaal de lat. Goed van dat engeltje dat Joep er op had gezet. De meege reisde Moergestelnaren gingen uit hun dak. We informeerden de gehele tribune over onze feeststemming met "wij komen niet meer thuis vannacht". Alle gekheid op een stokje: als dit een voorbode is voor het verdere seizoen kun nen we nog flink genieten van onze eigen godenzonen. Ook zagen we veel gretigheid in onze speelwijze en het siert onze trainer dat hij op sluwe wijze onze opborrelende jeugd inpast. ken. Eén oplossing zou kunnen zijn de kiosk in te bouwen in ’n bestaand gebouw. Dat zou echter ’n investering betekenen van ongeveer een ton. Daarvoor wil de bank wel ’n bijdrage van de gemeente, maar het college is niet bereid daarin te investeren. Inmiddels hebben gesprekken plaatsgevonden van vertegenwoordigers van Rabobank en gemeente en de afspraak gemaakt dat de bank mogelijke alternatieve locaties zou onderzoe- De natuurijsbaan nabij de Scheerman is afgelopen week weer winterklaar gemaakt. Zondag 15 30 Tijdens de laatste repetities zijn de laatste puntjes op de I gezet. Zij zullen een programma brengen van jazz, rock, funk en latin, waarbij solisten en zang worden afgewisseld met een stevige orkestsound. Daarbij zullen bekende nummers als Summertime, I’ve Got You Under My Skin en Feeling Good niet ontbreken. De Budding Sound Big Band is verbonden aan Factorium Tilburg en bestaat uit 26 leden die allemaal hun opleiding hebben of hebben gehad bij Factorium afdeling Oisterwijk. De meter (2e tijd): Jochem van Hulten 49.09 (PR) en 2:30.00 (PR promotie); Marco van Duijnhoven 49.50 en 2:30.36; Koen Batten 51.26 (PR) en 2:42.06; J Sanne van Duijnhoven 52.11 en 2:57.09. Big Band staat al 35 jaar onder leiding van zijn stichter, Piet van Campenhout, basgitarist en docent koper. Als gastorkest treedt Border Brass uit België op, onder leiding van Erwin Pallemans. Deze Brassband zal zorgen voor een boeiend contrast. De entree bedraagt 5,- (kinderen t/m 14 jaar gratis). Kaarten verkrijgbaar aan de kassa of bij leden van de Budding Sound Big Band. Site: http://www.buddingsound.nl/. Ook zijn wij te vinden op Facebook. t? jg: W I PAGINA 7 I I I I I I ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 NOVEMBER 2014 If-Tat tovroivi ie novnnnirl hot nyntov ovn Inetin LX—

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7