Het is zover. RUUD PAN IS Inge van den Boer gaat over tot actie! I fff Aphrodite tW) I I BRILLEN LENZEN Oisterwijk 1 i I I Kinderclub ”De Schaapskooi” Fotoclub “Shoot Oisterwijk” exposeert 1964 2014 A i Uw Gemeenten ietovs op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Op vrijdag 7 en zondag 9 november a.s. spelen Die Naemloose Speelers weer en wel in het bij zonder voor onze jeugd (van ca 4 tot 94!). Ons spe ciale gouden jubileumstuk van dit jaar werd ge schreven door Jan Naaijkens, de bekende Hilva- renbeekse schrijver en cultuurreus. De titel van dit stuk luidt: Nieuwe avonturen van Meneer Prikkebeen Hartstikke welkom allemaal, dan wordt het een feestelijke afsluiting van ons 50-jarig jubi leum! De voorzitter regisseur. De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 graag zien in een van onze prachtige, kleur rijke en spannende uitvoeringen op vrijdag 7 november om 19.00u of zondag 9 novem ber, om 15.00u in Den Boogaard. Komt dat zien! Nog nooit een voorstelling van Die Naem loose Speelers bijgewoond? Dan is het de hoogste tijd om dat NU eens te doen, want het is echt veel leuker en professioneler dan je misschien denkt. Voor de prijs hoef je het niet te laten: 3,50 voor kinderen en 5,00 voor volwassenen. En... niet genoten, geld terug! Voorverkoop bij Novy aan het Rootven, reserveren: 513 2464. ADOPTEER EEN STUKJE FIETSPAD! “Dit fietspad is mede mogelijk gemaakt door.mij”. Voor slechts 2,50 (excl. trans actiekosten) adopteer je 1 meter fietspad en draag je bij aan de veiligheid van fietsers en I speelers Inge wachtte niet af maar ging over tot actie! Kleine Kernen Krant Waarom stopt het fietspad hier...?” Dat vragen de vele scholieren zich af, die dagelijks van Haghorst naar Moergestel fietsen (en weer terug natuurlijk). Kinderen, volwassenen en toeristen vinden het vaak te onveilig om over de rijbaan te fietsen waar auto’s en tracktoren hun rakelings passeren. Gevaarlijke situatie! Tussen Haghorst en Moergestel ligt een vrij- liggend fietspad dat ter hoogte van de gemeen tegrens plotseling ophoudt te bestaan. Fietsers moeten daar samen met het gemotoriseerde verkeer gebruik gaan maken van dezelfde rij baan. En dat levert vaak gevaarlijke situaties op voor zowel het langzaam- als snelverkeer. Inge van den Boer heeft meer dan genoeg van deze gevaarlijke situatie en besloot tot actie over te gaan. Ze vroeg subsidie aan bij ’’Puur voor Jongeren” en kreeg ondersteuning via het project ’’Jongerenvouchers”. Hiermee besloot ze deze crowdfundingcampagne op te zetten om steun te vragen, maar vooral draagvlak te krijgen voor de aanleg van het laatste stuk fietspad van 3.500 meter. Inge van den Boer is 11 jaar en woont in Haghorst. Ze zit in groep 8 van de St. Jozef school uit Haghorst. Haghorst hoort bij de gemeente Hilvarenbeek en heeft plm. 900 inwoners. Inge zit namens deze basisschool in de Kin- derraad van de gemeente Hilvarenbeek. Ze is daar gekozen tot Wethouder van Verkeer en Veiligheid. Voor de inwoners van de gemeenten Hilva renbeek en Oisterwijk is de aanleg van dit ontbrekend stuk fietspad van groot belang. Veilig fietsen doe je tenslotte het liefst op een Fietspad! Omdat het aan te leggen fietspad in de ge meente Oisterwijk ligt, is Inge samen met de burgemeester van Hilvarenbeek op ge sprek geweest bij Wethouder Lemmens van Oisterwijk en heeft ze haar plan uitgelegd. Wethouder Lemmens vindt de campagne een geweldig idee. overig verkeer. Inge zal al deze donaties met jullie namen officieel overhandigen aan de gemeente. Het gaat in totaal om 3500 meter aan te leggen fietspad dus proberen we (3500 x 2,50) 8750,00 op te halen. Met jouw hulp moet het lukken! GEEN FIETSPAD? DAN JE GELD TERUG! Wij gaan ervan uit dat het fietspad, of in elk geval een deel ervan, er komt. Maar mocht het onverhoopt helemaal niet aan gelegd worden dan zijn wij natuurlijk teleur gesteld maar krijg jij je gift gewoon terug gestort. Je kunt doneren op www.geeferom.nl en dan op het project: wij willen een fietspad. Gemeente De gemeente heeft een budget maar moet (soms pijnlijke) keuzes maken hoe dit te besteden. Dit adoptiebedrag is natuurlijk bij lange na niet genoeg om het fietspad aan te leggen. Maar met deze campagne wil Inge aan de bestuurders laten zien dat de inwoners de aanleg van het fietspad een belangrijke zaak vinden. Zó belangrijk zelfs, dat zij de actie met een kleine donatie steunen. De gemeente moeten uiteindelijk de kostbare aanleg bekostigen. Inge hoopt dat de gemeente door jullie massale steun voor de aanleg van dit fietspad kiest. Kindermiddag in het parochiecentrum woensdag 12 november 14.30-16.00 u. Aanstaande woensdag organiseren we weer een catechese-kindermiddag in het parochie centrum. Iedere keer behandelen we een ander thema over het geloof; deze keer staat de persoon Mozes centraal. Alle kinderen vanaf 7 jaar zijn uitgenodigd om gratis deel te nemen. Kom gerust eens een kijkje nemen met uw kind of kleinkind, iedereen is van harte welkom. In het stuk van Jan Naaijkens beleeft hij weer de meest wonderlijke avonturen. Meneer Prikkebeen, een groot verzamelaar van vlin ders en liefhebber van al wat leeft in de natuur, wordt steeds op de huid gezeten door zijn zuster Ursula, die alleen werken belangrijk vindt en dat is nu niet meteen iets voor Prik kebeen. Met hulp van de vlinders weet hij te vluchten, maar verkeert dan enkele malen in groot gevaar. Zo komt hij terecht bij kwaaie piraten, die net op rooftocht geweest zijn, en bij een stel indianen, steeds ook nog achter volgd door zuslief Ursula.Uiteindelijk weet hij toch een heel goede daad te volbrengen, al moet hij daarvoor helemaal naar China. Nou, dat is voor Prikkebeen bepaald geen een-voudig online te boeken reisje, hoor! Ja, en hoe dat dan allemaal precies in elkaar zit en hoe het afloopt, dat laten we jullie Aan de vooravond van hun 10-jarig bestaan exposeert fotoclub “Shoot Oisterwijk”. De opening van de expositie in De Verdieping is op vrijdagavond 7 november 2014 om 20.00 uur. Op zaterdag 8 en zondag 9 november zijn de foto’s te bekijken van 11.00 tot 17.00 uur. Fotoclub Shoot is opgericht in 2005 door enkele fotocursisten van “de Krekul” en inmiddels uitgegroeid tot een hechte club van bijna 20 leden. Met thema avonden, gezamenlijke fototoch- ten en tussentijds bijlerend van vakkundige specialisten is het niveau in de loop van de jaren van de clubleden zodanig gegroeid dat het tijd werd om hun werk tentoon te stellen. U kunt alvast een kijkje nemen op hun fotosite www.shootoisterwijk.nl om het werk van de individuele fotografen te bekijken. Hair Extensions Huidverzorgingsinstituut i V Ui nieuws Weekblad voor Moergestel es WOENSDAG 5 NOVEMBER 2014 39e JAARGANG Nr. 1778 gemeente óe Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterH/k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Silhouette Hair Beauty Salon mfo@silhouette.co.nl www.silhouette.co.nl 0 Vanaf Elders 125, - €60 Per streng vanaf 1,20 Altijd al gedroomd van een weelderige, lange en volle bos baar? Kom nu langs voor een gratis adviesge sp rek! Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Hair Beauty Salon School straat 2a 5066EE Moergestel 013-8228022 O

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1