Jubileumconcert 75 jaar Zangvereniging Crescendo samen met harmonie €40 ’’Three Times Two” Het belooft druk te worden bij de 70-jarige herdenking van de bevrijding Vormsel 2015 WINTERTIJD Jubileum- voorstelling Die Naemloose Speelers 1 arfptcn Aphrodite Stichting ’Huifbedrijden De Vosjes’ doet weer mee met de actie ’Hart voor Elkaar’ van Rabobank Hart van Brabant (zie website Rabobank) I I i 1964 Wilt u ons steunen, stem dan op ons! Oisterwijk Haar Kleuren All-In -£j\t fötmioofe wu/ ^peelens Weekblad voor Moergestel Frans de Laat, tel. 06-20072090 U bent van harte welkom a.s. zaterdag om 2014 A Onze vrachtwagen is heel hard aan vervanging toe en dat kost veel geld. Alvast bedankt namens Stg. Huifbedrijden ‘De Vosjes’ Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Zaterdag 20.00 uur in Den Boogaard De officiële jubileumdag van Gemengde Zangvereniging Crescendo was reeds in juni van dit jaar. Maar a.s. zaterdag 25 oktober wordt het jubileumjaar feestelijk afgesloten met een jubileumconcert in Den Boogaard. In de nacht van zaterdag op zondag a.s. gaat de klok 'n uurtje terug... J *4 1 een die muziek een warm hart toedraagt en voor iedereen die dit bijzondere optreden van koor én orkest mee wil maken. Janssen bij het monument twee bevrijdings- tegels zullen onthullen. In het kader van ons 50-jarig jubileum zijn we als toneelvereniging toe aan ons prachtige afsluitende jubileumstuk. Wij nodigen U allen dan ook uit om te komen kijken naar ons toneelstuk voor klein en groot. Noteer alvast in uw agenda: Vrijdag 7 november om 19.00 uur en/of zon dag 9 november om 15.00 uur. Het spektakelstuk dat wij voor U gaan bren gen is geschreven door Jan Naaijkens en heeft als titel: Nieuwe avonturen van Meneer Prik- kebeen. Benieuwd waar Meneer Prikkebeen ons mee naar toe neemt? Dat houden we nog even geheim! Voor nu: noteer alvast de data! Wij verheugen ons op uw komst. Wordt vervolgd. WOENSDAG 22 OKTOBER 2014 39e JAARGANG Nr. 1776 Uitnodiging aan kinderen uit groep 8 Binnenkort starten we in parochie Moergestel met de voorbereidingen voor het Vormsel. In juni 2015 zal de Vormselviering zijn. De basisschool kinderen van groep 8 hebben reeds een uitnodiging ontvangen voor de ouderavond, waarin meer verteld wordt over de voorbereidingen en het Vormsel. Deze ouderavond wordt gehouden op 11 november om 20.00 uur in het parochiecentrum. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 g^iaaagia^^ipjaag^E I Huidverzorgingsinstituut ber. Deze keer is een speciale gast in ons mid den en wel de Britse consul, mr. John Came- ron-Webb, die samen met burgemeester Hans vorige gelegenheden hebben wij ondervonden hoe zo’n weerzien en de daaraan verbonden herinneringen emotioneel kunnen zijn. Het stichtingsbestuur hoopt van ganser harte, dat Moergestel zich in groten getale zal aansluiten bij deze herdenking. En dan niet te vergeten, het bijwonen van het bevrijdingsconcert in Den Boogaard, gratis toegankelijk, waarbij nu al blijkt dat er grote belangstelling voor bestaat. Zit uw kind op een school buiten Moer gestel, maar wil u kind wel graag het vorm sel ontvangen, bent u van harte welkom op deze ouderavond. Om enig zicht te hebben op het aantal deel nemers zou het fijn zijn om vooraf aan te melden door een mail te sturen aan helma- vanheumen@gmail.com Helma zal u dan ook meer informatie sturen, inclusief een inschrijfformulier. Twee muziekverenigingen maken op zondagmiddag 2 november samen Na een openingswoord door Berry Smolders, Het concert is gratis toegankelijk voor ieder- muziek op twee podia in Den Boogaard! Dat is de naam van het concert. Vrij vertaald betekent dit drie keer twee. En waarom dan “Three Times Two”? Twee muziekverenigingen verzorgen op maar liefst twee podia in Den Boogaard een mid dagconcert op zondag twee (2) november aan staande! Koninklijke Vereniging Sociëteit Harmonie Asterius uit Oisterwijk en muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel hebben elkaar twee jaar geleden ontmoet bij de ontvangst van de koning en koningin in Oisterwijk. Hieruit bloeit inmiddels een mooie vriend schap tussen beide verenigingen. En wat is dan mooier dan samen muziek maken? Het belooft een gevarieerd program ma te worden met verrassende elementen. In de loop van de komende weken zullen we een paar tipjes van de sluier oplichten. Houd de media in de gaten. Zondag 2 november! Aan vang 14.00 uur in Den Boogaard. De toegang is gratis, maar een vrije gift, wat u vindt dat het concert waard is, is meer dan welkom. Gemengde Zangvereniging ‘Crescendo’: zaterdag a.s. verzorgen ze hun Jubileumconcert samen met Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’. Het jubilerende gemengd koor ‘Crescendo’ Na de pauze begint de harmonie aan het twee- zal dit concert samen verzorgen met onze de deel van het concert, gevolgd door Crescen- Muziekvereniging Prinses Juliana. Uiteraard do. Het concert wordt afgesloten door weder - zal het programma daarom zeer gevarieerd om ’n muziekstuk van koor samen met het zijn, van licht klassiek en anderstalige melo- orkest, dieën tot algemeen bekende nummers. JLT_J 1 T~» O 1 - voorzitter van Crescendo, zal het concert door het koor worden geopend. Daarna is het de beurt aan de harmonie om ’n paar stukken te spelen, waarna het programma voor de pauze wordt afgesloten door een num mer dat door het koor én de harmonie wordt 20.00 uur in Den Boogaard, gespeeld. Het is altijd prettig te horen, dat een herdenking van de bevrijding - zelfs al is het zeventig jaar geleden - bij zoveel mensen erkenning ondervindt. Op zondag 26 oktober a.s. begint de viering Een andere speciale gelegenheid is, dat een van de bevrijding in de parochiekerk en ver- groep veteranen vanuit Engeland met hun volgens gaat - onder de muzikale begeleiding begeleiders overgestoken zijn om in Tilburg van de Clan Lamont Pipe Band - het gezel- de herdenking van de bevrijding groots te schap naar het monument van generaal Bar- vieren en zij hebben aangekondigd om Moer gestel aan te doen om een eerbetoon te bren gen aan hun voormalig commandant. Bij nieuws ■■■■■MM oe es Ipu-?- 'J- "I I-- L 2.T[e.';a. JJ: :JraJrgJr Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel info@silhouette.co.nl 013-8228022 ©www.silhouette.co.nl gemeente Ncrmadetë, I lal Hang haar 10,- Lang haar 20,- Hair Beauty Salon Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur - hac professional T T Behandeling omvat: t ïj 3-, Wassen Kleuren Knippen Föhnen Stylen

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1