BEZORGER! IslsigS En ’Fusie’ is de winnaar! 12,5 jaar ‘We Gaon Te Veld’ 'Moergestel-Nieuws' zoekt 'n Kom zondag 19 oktober met ons proosten op 10 jaar Desire's Hairstyling!! DE ZONNE BLOEM 3- 1 Met de Zonnebloem naar het Theater Rectificatie expositie ZZ HAIRSTYLING i - Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Tot zondag! Team Desire’s Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Graas nodigen wij al onze klanten uit om op zondas 19 oktober met ons een borreltje te komen drinken i.v.m. ons 10-jarig bestaan. Tussen 14.00 en 17.00 uur bent u van harte welkom in onze salon! De kosten zijn 12,75 pp incl. vervoer en een consumptie. Wilt u meegaan of informatie kunt u bellen naar Joke van Beers tel. 513 2368 of Det Boogaers tel. 513 1775. Zij kunnen u meer vertellen over vertrektijden en vervoer. We zijn met spoed op zoek naar EEN NIEUWE BEZORGER! Liefst 'n jongen-meisje vanaf plm. 13/14 jaar (alleen of met 'n vriendje). Het gaat om het gebied: Raadhuisstraat, Kerkstraat, St. Jansplein, Past, de Louwstraat, Schoolstraat, Postelstraat, Bosstraat, De Scheerman en Papenacker II. Interesse? Stuur 'n mailtje naar: buro76@pianet.nl of bel 513 2268 Ruim 700 deelnemers aan of sympathisanten van Moergestels tweede dorpsquiz, Quispel, waren zaterdag 11 oktober naar "t Draaiboompje” getogen om te horen welk team uiteindelijk had gewonnen. Een overwinning, die niet alleen eeuwige roem zou brengen, maar ook de unieke wisseltrofee. www.desireshairstyling.nl i - i - MTV brengt dvd uit: Naar aanleiding van het ‘koperen’ jubi leum van het succesvolle MTV-pro- gramma ‘We Gaon Te Veld’ heeft men en dvd samengesteld met een selectie uit de eerste periode tussen 2001 en 2008. De tijd waarin het programma nog niet op breedbeeld kon worden uit gezonden. Gedurende ’n tijd van liefst twee uur passeert ’n scala aan onderwerpen: beelden van het Helsbroek, het broekhaantje, het vlechten van manden, ’t kapelleke, ’t Hildsven enz. enz. De dvd kost 15,- euro en is te koop bij Novy van Wezel of te bestellen via: info@moerge- steltv.nl ’n Origineel en leuk cadeautje voor de Sint of Kerst en.u steunt er MTV mee! Doen dus! In tegenstelling tot eerdere berichtgeving is de expositie “Drieluik” in galerie de Verdieping niet tot 26 oktober te zien maar tot en met zondag 19 oktober. Ook het komende weekend kunt u dus nog genieten van de bijzondere combinatie van landschappen van jan Habraken, fotosferen van Ed Mutsaers en abstracten van Hans van Brunschot. U bent weer van harte welkom in Galerie de Verdieping, Industrieweg 16 te Moergestel. DAG VAN DE SENIOREN ALS EEN KUNST EN CURIOSADAG Op vrijdag 10 oktober heeft SVM de Dag van de Senioren ingevuld met een Kunst en Curio- sadag in den Boogaard. Tussen 10.00 en 14.00 uur kon ieder die dat wilde zijn voorwerpen laten beoordelen door twee deskundigen. Ongeveer 85 mensen hebben daarvan gebruik gemaakt, zodat het gezellig druk was. Er was een grote variatie aan schilderijen en voor werpen. Volgens de deskundigen was een tweetal schil derijen van hoge kwaliteit en kregen een waar de toegekend van boven de 1000,- De advie zen om het werk te laten schoonmaken, res taureren of anders in te lijsten werd door een aantal opgevolgd. Het meest bijzondere “voor werp” was een aardewerk schaal met hoge waarde. Uiteraard waren er ook tegenvallers: het is maar een print of het is een leuk voor werp, maar ik kan er geen waarde aan toeken nen. Voor iedereen werd tijd genomen voor een goede beoordeling. In een paar gevallen moesten ook de deskundigen het antwoord schuldig blijven en werd een foto gemaakt van het voorwerp met de mededeling: “U hoort van ons”. Er werd gezellig bijgepraat onder het genot van een kopje koffie. Voor beelden verwijzen we u naar de uitzen ding van MTV. wisseltrofee en bovendien wisten zij, dat ze tot ver in 2015 de titel “Slimste team van Gèssel” mogen dragen. En daarna werd er tot in de late uurtjes feest gevierd; een echt Gèssels dorpsfeest! MTV Ook deze avond was MTV er weer bij. Via tv en radio hebben zij de quiz- en de feestavond mede gepromoot! We kunnen er trots op zijn, dat wij in Moergestel zo’n prachtige groep vrijwilligers heeft. Wil je een indruk krijgen, hoe de feestavond is verlopen, kijk dan om donderdag, vrijdag of zaterdag naar MTV Dankwoord Het QuiSpelteam willen iedereen bedanken die aan dit dorpsgebeuren heeft meegewerkt, vooral alle deelnemende teams. Samen hebben jullie ervoor gezorgd, dat Moergestel twee ont zettend leuke avonden heeft gehad. En wij het QuiSpelteam: wij beloven jullie, dat we er volgend jaar een nog groter spektakel van zullen maken. Vergeef ons de foutjes; we hebben er weer van geleerd. Wij bedanken de deelnemers, die de enquête zo snel hebben ingevuld. Jullie positieve reac ties geven ons een extra stimulans om het vol gend jaar nog beter te doen. 2015 Reserveer nu alvast vrijdag 2 oktober 2015 voor de Quizavond en zaterdag 10 oktober 2015 voor de feestavond! Informatie Blijf ons volgen op www.quispelmoergestel.nl en op Facebook, enz. Op onze website vind je de uitslag en de ant woorden op de vragen. Op dinsdagmiddag 18 november is er de muzikale voorstelling ‘Diner voor Twee” in D‘n Herd in Bladel. Er spelen bekende arties ten mee o.a. Joke de Kruyff en Ron Brandste- der en een orkest begeleidt de voorstelling. Het is een komisch stuk dus dat wordt een leuke middag. Het is echt voor mensen die niet meer zelf standig naar een theater kunnen gaan. De Zonnebloem heeft de regels enigszins aan gepast. Lenneke c.s. gaan helemaal uit hun dak als blijkt dat ze Quispel 2014 hebben gewonnen. De avond Het Quispelteam had zaterdag na de Quiz avond alles nagekeken en de leden waren de rest van dat weekend dan ook letterlijk en figuurlijk uitgeteld. Moergestel TV had in de loop van de week al door een sfeervolle uitzending van de quiza vond de mensen geprikkeld om toch zeker dit feest niet te willen missen. De website www. quispelmoergestel.nl, had de laatste nieuws gierigen over de drempel getrokken. Natuurlijk had Moergestel Nieuws weer gratis een artikel geplaatst. Heel Moergestel wist, dat deze avond de avond van 2014 zou worden. De avond werd op humoristische wijze aan elkaar gepraat door Hans Antonis. Er was gezorgd voor een meeslepende visuele presentatie en het geheel werd muzikaal opgeluisterd door DJ Stan. Het begin Heel de avond heerste er een enorme spanning. De honderden supporters van QuiSpel werden niet teleurgesteld; geen ellenlange verhalen, maar korte impressies van alle teams zorgden, dat het eerste uur voorbij vloog. Korte anek dotes brachten het publiek op de hand van de presentator. Meewarrig gelach toen bleek, dat slechts drie deelnemers de Geheime Opdracht, een verkeersexamen, met goed gevolg hadden gemaakt als het een officieel examen was ge weest. De zenuwen gierden door de kelen van de leden van de laatste tien teams. De spanning was voelbaar in de volle feestzaal. Teleurgesteld, maar ook met terechte trots ver dwenen de laatste 9 van de schermen. En ja... eindelijk werd het winnende team bekendge maakt: „De winnaar is het team Fusie”. Vol trots ontving het winnende team de felbegeerde ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 15 OKTOBER 2014 PAGINA 5 Uw aanwezigheid is het mooiste cadeau, maar als u 'het' noodzakelijk vindt, dan graag een gesloten envelop waarvan wij de opbrengst doneren aan een goed doel in Moergestel dat we die middag bekend maken...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5