(^OEF! Kampioenen bij Roef! Audacia- nieuws Ben jij 5 jaar en wil je voetballen? Dat kan bij Audacia! Fraai ’drieluik’ in Galerie De Verdieping 1 Superbingo voor Theo Raaijmakers! Goede reacties op opening bibliotheek in De Vonder Alles over Quispel, Bockspringen, Blaoskapellenfestival, kampioenen etc. leest u natuurlijk in 'Moergestel-Nieuws'! 14.30 uur 12.00 uur 11.00 uur Bram de Bruin, Akim Kaptein en Wout van den Aker. ROEF! HANDBAL Uitslagen: HR Roef-Avanti 22-18; El Roef- Heerle 2-7; Dl Elshout-Roef 2-12; Cl PSV- Roef 11-25; DB HVM-Roef 24-17; HS Bedo- Roef 19-14; DS HVM-ROEF 14-14. Programma donderdag 9 oktober DR 21:00 Elshout-Roef Zaterdag 11 oktober El 09:30 GHV-Roef Dl 10:00 Roef-MHV Cl 10:45 Roef-Elshout DB 11:45 Roef-Elshout Zondag 12 oktober DS 10:30 Roef-Achilles 95 09:45 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! 08:40 .09:30 .10:15 .11:15 Waar Hans van Brunschot na een lange periode van betrekkelijke rust de artistieke draad weer oppakt en zijn emotie, gevoel en beleving weer alle ruimte geeft, verdiept Jan Habraken zich in zijn wijdse landschappen die de kijker uit nodigen om in weg te dromen. Ed Mutsaers (Berkel-Enschot) toont “fotosferen” waarin Ieder jaar melden zich een groot aantal nieuwe leden aan om bij Audacia te komen voetballen. Deze jongens en meisjes vanaf 5 jaar zijn altijd van harte welkom en kunnen soms direct aansluiten bij een wedstrijdteam. Voor de 5- en 6-jarigen hebben we echter een trainingsgroep om te wennen aan 'het spelletje' voetbal en te kijken of ze het leuk vinden. Donderdag 9 oktober vindt de officiële opening plaats met genodigden. Dit alles is tot stand gekomen met de Biblio theek Midden Brabant, De Vonder en de ge meente. De openingstijden zijn maandag, woensdag en vrijdag na school iedere keer 1 uur De openingstijden worden bemand met enkel vrijwilligers, we hebben er momenteel 6 maar we willen er nog graag een paar bij, dan kunnen we om toerbeurt daar zijn. U kunt u aanmelden op school info.devon- der@stgboom.nl of bij mij verhoevengianot- ten@home.nl FC Eindhoven AV - Audacia ...4-2 De wedstrijd in Eindhoven begon furieus met reeds in de tweede minuut een fabelachtige redding van Joep Hoffmans en in de vierde minuut een afgekeurd doelpunt van Audacia. Tien minuten later passeerde Jim van Gestel op snelheid drie a vier tegenstanders met een assist naar Rogier Op 't Hoog die het beheerst afrondde: 0-1. Na een prima genomen corner door Lars van Amersfort wist wederom Rogier met een lage kopbal de 0-2 te scoren. En plotseling viel de 1-2 gevolgd door Bengaals vuur en oerkreten door de F-side van Eind hoven. Vlak voor rust wist de thuisclub gelijk te maken 2-2. Meteen na de hervatting werd Joep verrast door een snoeihard afstandsschot 3-2. En de Eindhoven spits, een tropische parel, straalde van zelfvertrouwen en showde uitda gend hogeschool voetbal, aangemoedigd door de fanatieke aanhang. Toen Rogier tien minuten voor tijd zijn tweede gele kaart kreeg en het team met tien man verder moest scoorde de beste man van het veld na een fabuleuze actie in blessuretijd nog de 4-2. Zoals reeds eerder geschreven is de cultuur omslag de grootste tegenstander van het jonge team. Komende zondag 12 oktober op eigen vertrouwde Moergestelse bodem: Audacia - SCI/Flynth Uitslagen: FC Eindhoven AV 1-Audacia 1 4- 1; Sarto 6-Audacia 2 2-2; Audacia 3-ODC 5 0-2; Ziggo 6-Audacia 44-1; SVSOS 3-Audacia 5 3-2; Audacia 6-Sarto 14 3-4; Audacia VR1- RKWO VR 2 2-6. Programma zondag 12 oktober: Audacia 1 - SCI/Flynth 1 Audacia 2 - Oirschot Vooruit 3 LSV 2 - Audacia 3 Audacia 4 - Jong Brabant 510.00 uur Audacia 5 - Jong Brabant 911.00 uur SC Olympus 5 - Audacia 610.00 uur Nederwetten VR1 - Audacia VR1 ...12.15 uur Op woensdag 18 oktober starten we met proef- trainingen voor deze jongens en meisjes van 5 en 6 jaar. Deze training zal van 18.15 tot 19.15 gegeven worden. Ook de honkbal aspiranten 1 en het softbal pupillen 1 team zijn kampioen geworden. De honkbal aspiranten 1 zijn met dikke voor sprong kampioen geworden. Bij de softbal pupillen is het tot het eind toe spannend geble ven. De laatste wedstrijden thuis moesten gewonnen worden. Na twee zinderende wedstrijden kwamen de teams van Roef! als winnaar uit de bus. De kampioenen werden in het zonnetje gezet en hierna volgde een ritje door Moergestel met de huifkar. Wij willen de aspiranten en pupillen van harte feliciteren. De trainers en coaches natuurlijk ook van harte gefeliciteerd met het behalen van dit mooie resultaat. Bart bedankt voor het rondrijden met de huif kar. Aanmelden voor deze (gratis) proeftrainingen kan bij Paul Denissen (pauldenissenl03@hot- mail.com). Vermeld hierbij de naam en geboor tedatum van uw zoon of dochter. Mocht uw zoon of dochter daadwerkelijk lid willen worden van Audacia, dan kan dat door het aanmeldformulier in te vullen op de website www.audacia.nl Woensdagmorgen om 9.00 uur ging de bibliotheek open voor de kinderen. Een nicht van Koningin Maxima kwam hem openen. De kasten op 3 leerpleinen waren ingepakt en op haar tijdsein mochten ze het papier eraf scheuren. 3 weken hebben vrijwilligers met Jente de lees coördinator van De Vonder alle boeken voorzien van een barcode en geregi streerd in het systeem van Schoolwise. De kinderen die nog geen pasje hebben krijgen allemaal gratis een pasje ook de kinderen van de Bieneke Bolders, met daarachter op een code van Schoolwise waar ze zelf op de com puter van te voren al een boek uit kunnen zoeken. De Vonder is de eerste school die de boeken ook uitleent. Galerie de Verdieping, aan de Industrieweg 16, toont van 4 oktober tot en met 26 oktober abstracte werken in acryl van Hans van Brunschot, portretten, dieren en landschappen in olieverf van Jan Habraken en fotosferen van Ed Mutsaers. Door de gedurfde maar geslaagde combinatie van drie geheel verschillende stijlen is uw bezoek aan deze tentoonstelling zeker de moeite waard. hij schildert met fotografie, verschillende ele menten in een nieuwe ruimte samenbrengt en elk beeld zijn eigen bijzondere verhaal ver telt. De expositie is te bezoeken tot en met 19 okto ber op de zaterdagen van 13.00 tot 17.00 uur en op de zondagen van 11.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag 27 september werd het team van honkbal aspiranten 2 van onze honk- en soft- balvereniging, na een ongelooflijk spannende competitie, kampioen. Op de laatste speeldag konden nog drie teams kampioen worden. Door hun laatste thuiswedstrijd overtuigend te winnen met 9-6 van Gemert, waren het de jongens van Roef, die uiteindelijk de medailles en (kinder)champagne in ontvangst mochten nemen. Na 18 wedstrijden hadden ze één punt meer dan Twins (Oosterhout) en Stags (Etten Leur). Van harte proficiat jongens, een kei- goede prestatie van jullie. De trotse kampioenen zijn (foto): Van links naar rechts, staand: Johan van Cuyck (coach), Tom Janssen, Stijn Pijnenburg, Marijn van de Poel. Knielend: Nils van Cuyck, Menno Lapien, Lucas Erkeland, Marijn van Laerho- ven, Yoran Mulder, Giel van Knegsel. Liggend: Stijn van Gorp, Amir Elfeky. Niet op de foto: Pk, ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 8 OKTOBER 2014 PAGINA 7 ■■■Ml Op donderdag 16 oktober wordt door Senioren Vereniging Moergestel (SVM) in 'Den Boogaard' een spectaculaire bingo gespeeld. Joke en Addy, de vaste begeleidsters van de bingo, leiden deze Superbingo die wordt gespeeld over 8 rondes. De kosten bedragen 10,- per persoon maar daar krijgt u wél wat voor terug! De prijzen bestaan uit prachtige pakketten die groter zullen zijn dan normaal. Het heet ook niet voor niets 'Superbingo', dus we pakken ook wat grootser uit. De opbrengst komt in zijn geheel ten goede aan 'onze' pater Theo in Bolivia want de prij zen worden betaald door de SVM. Elke 10,- gaat dus ook daadwerkelijk naar pater Theo! Let wel op: deze Superbingo begint die middag om 13.30 uur! Doe mee - speel mee - help mee: aan het prachtige werk van Theo Raaijmakers! Donderdag 16 oktober om 13.30 uur in Den Boogaard. De koffie staat uiteraard ook klaar! Kunt u deze middag niet komen, maar wilt u wel bijdragen voor het werk van Theo, dan kunt u een bedrag overmaken naar rekening NL38 RABO 0134532260 t.n.v. SVM met de vermelding 'Pater Theo'. ■■■■■■MHnMMHHHnMMMHBMHHHMM

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7