RUUD PAN IS Brandweer neemt afscheid van Cees de Laat Wisseling van de wacht hoofdsponsorschap bij Audacia i Aphrodite DE ZONNE BLOEM t BRILLEN LENZEN Oisterwijk Met de Zonnebloem naar het Theater Weekblad voor Moergestel Hoven voor zijn 12,5 jaar trouwe dienst. Corry en Cees de Laat en Gerard Vugts. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Uw Gemeenterneum op www.oisterwijk.nl Wimper Extensions De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Huidverzorgingsinstituut Nieuwe leden Mede door het wegvallen van Cees komen er weer plaatsen vrij bij onze Moergestelse brandweer. Bent u geïnteresseerd schroom niet en neem contact met ons op of kom eens langs op onze oefenavond op maandag. Doe mee - speel mee - help mee: aan het prachtige werk van Theo Raaijmakers! Donderdag 16 oktober om 13.30 uur in Den Boogaard. De koffie staat uiteraard ook klaar! Toen bekend werd dat Op ’t Hoog met ingang van het seizoen 2014/2015 wilde stoppen, was WOENSDAG 8 OKTOBER 2014 39e JAARGANG Nr. 1774 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Wij zullen een enorme actieve, gezellige en fanatieke brandweerman gaan missen aldus teamleider Gerard Vugts. Hij bedankte Cees Afgelopen zaterdag werd onder het genot van een drankje en een lekkere maaltijd afscheid genomen van Cees de Laat. Na 23 jaar trouwe brandweerdienst vond Cees het tijd worden zijn helm aan de wilgen te hangen. Cees die op 1 juli 1991 begon haalde al snel zijn Brandwacht 1 en zijn brandwacht 2e klasse. In 2003 haalde hij ook nog zijn rijks- diploma brandweerchauffeur. Cees was een betrouwbaar chauffeur en stuurde de brand weerauto op een veilige manier overal heen. Ook omdat Cees in Moergestel werkzaam is was hij vaak overdag beschikbaar. Sinds mensenheugenis hebben de selectiespelers van Audacia vol trots de naam ‘Op ’t Hoog Ramen’ op de borst gedragen. Het eerste sponsorcontract dat met Op ’t Hoog is afgesloten dateert nog van vóór de invoering van de euro en gaat van den Heuvel nog voorzitter was van Audacia. Kortom sinds eind vorige eeuw heeft Audacia mogen rekenen op de steun van Op ’t Hoog. Een periode waarin de selectie van Audacia zowel kam pioenschappen als degradaties heeft meegemaakt. het binnen Audacia de uitdaging om te zoeken naar een of meer partijen die het hoofdspon- sorschap met ingang van dit seizoen over wilde nemen. Met vlag en wimpel is de spon sorcommissie in deze opdracht geslaagd! In de loop van het seizoen 2013/2014 gaf Op ’t Hoog aan dat ze het na zo vele jaren als hoofdsponsor van Audacia voor gezien wilde houden en dat ze de kans aan anderen wilden geven om de naamsbekendheid van hun onderneming via Audacia te vergroten. Voor deze beslissing bestaat binnen Audacia het volste begrip en via deze weg wil het bestuur van Audacia de familie Op ’t Hoog dan ook van harte bedanken voor de vele jaren dat Audacia op hun steun heeft mogen rekenen! Van links naar rechts: de voorzitter van Audacia Joep Visser, IVim Ketelaars, Jan-Hein de Brouwer en Marco van Herck. voor zijn geweldige inzet namens de hele groep. Frank Kouwenberg kreeg een medaille opge- o speld door de commandant Arjan van den zelfs terug naarde periode dat Hans zen worden betaald door de SVM. Elke€ 10,- gaat dus ook daadwerkelijk naar pater Theo! Let wel op: deze Superbingo begint die mid dag om 13.30 uur! Zoals de trouwe toeschouwers al hebben kun nen zien, prijken met ingang van het huidige seizoen de namen van W Ketelaars Bestra tingen en Groenvoorzieningen en Café De Brouwer op de kleding van het eerste en twee de elftal van Audacia. Onlangs, op zondag 28 september 2014 heeft de officiële onder tekening van de sponsorcontracten plaatsge vonden. Audacia wil deze twee ondernemin gen bedanken voor haar sponsoring en is er trots op dat wederom de namen van twee op en top Moergestelse bedrijven aan de selectie zijn verbonden. Wilt u de nieuwe outfit van onze selectie zelf een keer komen bekijken, dan bent u van harte welkom aan de Molenstraat bij een van onze thuiswedstrijden. Op dinsdagmiddag 18 november is er de muzikale voorstelling ‘Diner voor Twee” in D' n Herd in Bladel. Er spelen bekende arties ten mee o.a. Joke de Kruyff en Ron Brandste- der en een orkest begeleidt de voorstelling. Het is een komisch stuk dus dat wordt een leuke middag. Het is echt voor mensen die niet meer zelf standig naar een theater kunnen gaan. De Zonnebloem heeft de regels enigszins aan gepast. De kosten zijn 12,75 pp incl. vervoer en een consumptie. Wilt u meegaan of informatie kunt u bellen naar Joke van Beers tel. 513 2368 of Det Boogaers tel. 513 1775. Zij kunnen u meer vertellen over vertrektijden en vervoer. Donderdag 16 oktober voor alle Moergestelnaren:t Superbingo voor pater Theo Raaijmakers! Op donderdag 16 oktober wordt door Senioren Vereniging Moergestel (SVM) in ‘Den Boogaard’ een spectaculaire bingo gespeeld. Joke en Addy, de vaste begeleidsters van de bingo, leiden deze Superbingo die wordt gespeeld over 8 rondes. De kosten bedragen 10,- per persoon maar daar krijgt u wél wat voor terug! Alle Moergestelnaren zijn welkom! We zeggen er nadrukkelijk bij: U hoeft geen lid te zijn van SVM of KBO. Iedereen is wel kom! Jong, oud(er), vrouwen, mannen enz. De prijzen bestaan uit prachtige pakketten die groter zullen zijn dan tijdens onze maan delijkse bingo. Het heet ook niet voor niets ‘Superbingo’, dus we pakken ook wat grootser uit. De opbrengst komt in zijn geheel ten goede aan ‘onze’ pater Theo in Bolivia want de prij- es Silhouette Hair Beauty Salon info@silhouette.co.nl www.silhouette.co.nl One by one 100% echt Siberisch nerts •wimper extensions. gemeente Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel 013-8228022 nieuws e Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiter/ijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur 1.55 Elders €119,- F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1