OEF! JOHN'S Komtoer 2014 gaat niet door Audacia- nieuws Jeugdtennisweek Stokeind 2014 Tweede plek Brabantse kampioenschappen voor Renate Vermeer in MOERGESTEL i '4- Is bridge een uitdaging voor u? s.v. ...als herstoffering perfect moet zijn! Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Uitslagen: Audacia 1-Steensel 1 3-1; SVRees- hof2-Audacia 2 4-1; Audacia 3-SV Reeshof4 2-2; Audacia 4-Hilvaria 3 3-0; Hilvaria 8- Audacia 5 3-0; GSBW 7-Audacia 6 5-1. www.johnsstoffering.nl ROEF! HANDBAL Programma zaterdag 30 augustus: Dl 09:30 GHV D2-RoefDl El 09:55 Elshout El-Roef El Cl 10:00 Taxandria Cl-Roef Cl Zondag 31 augustus DB 11:00 Taxandria DB 1 -Roef DB 1 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Iwan al heel rustig en ook tijdens het losrijden ging het prima. Dit gevoel kon Renate in de ring vasthouden en zo zette ze een keurige proef neer. Hiermee behaalde ze een nette tweede plaats met een score van 214 en 203 punten. Renate gaat zich nu richten op het winter seizoen waar zij met Iwan een klasse hoger zal gaan starten. r.yj De Ladies Komtoer en Jeugd Kom toer, die verreden zouden worden in het weekeinde van 30 en 31 augustus in het centrum van Moergestel, gaan dit jaar niet door. Tot nu toe hadden pas dertien vrouwen zich ingeschreven voor de Ladies Komtoer en waren er eenendertig aanmeldingen voor de Jeugdkomtoer. Daarnaast hadden de organisaties van beide evenementen, Moer gestel Fietsdorp en Stichting Wielerronde Moergestel Oisterwijk (SWMO), moeite om voldoende vrijwilligers te mobiliseren voor de wielerrondes. “Door grote concurrentie van andere wed strijden, die op dezelfde dag worden gehou den, waren er maar weinig inschrijvingen. Daarbij komt dat we de veiligheid tijdens de wedstrijden niet konden garanderen voor deelnemers, toeschouwers en inwoners van Moergestel. Gewoonweg omdat we te weinig vrijwilligers hebben die dit mogelijk zouden kunnen maken. Tot onze grote spijt hebben we daarom helaas moeten besluiten om beide evenementen af te gelasten”, schrijft het bestuur van SWMO in een brief naar haar sponsoren. Met het wegvallen van de Jeugd Komtoer gaat ook de Dikke Banden Race niet door. Bridge is een kaartspel, dat over de gehele wereld als wedstrijdsport wordt beoefent. Men speelt met een vaste partner als paar tegen andere paren een aantal spellen. Ieder paar speelt deze spellen, zodat aan het eind van de zitting berekend kan worden wie deze spellen het beste heeft gespeeld. Bridge is door iedereen op zijn/haar niveau te spelen. Een kaartsport, waarbij het gaat om bieden en spelen. Men kan het altijd blijven doen tot op hoge leeftijd. Bridge is een mooie vrijetijdsbesteding en men leert veel andere mensen kennen. Als U kaarten leuk vindt dan is dit een nieuwe uit daging voor U. Bij voldoende deelname wordt in september 2014 weer gestart met een cursus bridge. Deze cursus wordt gegeven door Theo Colsen en bestaat uit 2 delen van 12 lesavonden. Cursus Deel 1 start in september en Deel 2 in januari. De cursus wordt in principe gegeven op de maandagavond in Den Boogaard van 19.45 uur tot ca 22.45 uur. Het minimaal aantal deel nemers is 12 en het maximum 20. De kosten per deel bedragen 85,00 inch cursusboek. Indien men nog geen lid is van SVM Moer gestel of KBO dan kost de cursus 95,00. In de cursus zal het bieden en afspelen voor de beginnende bridger behandeld worden. De lesavond bestaat uit twee onderdelen. Voor de pauze wordt de theorie behandeld en na de pauze kan deze aan de hand van een aantal voorgestoken spellen geoefend worden. Heeft men de cursus afgesloten dan kan het geleerde in praktijd gebracht worden door thuis of in een club te gaan spelen. Bij Bridgeclub Moergestel kan dit iedere maandagmiddag van 13.30 uur tot ca 17.00 uur in Den Boogaard. Deze club heeft ook een vaste competitieavond van september t/m april op donderdagavond in dezelfde locatie. Opgave voor 31 augustus bij Theo Colsen, Voorbrugstraat 10, 5066 AE Moergestel (513 3847) of via e-mail riatheocolsen@gmail.com. Voor inlichtingen over deze cursus kunt U terecht bij Theo Colsen. In de laatste week van de schoolvakantie wer den de banen van MTV Stokeind traditiege trouw bezet door de jeugd. Maar liefst 41 fana tieke deelnemers van 9 t/m 17 jaar) stonden aan de start van de jeugdtennisweek. ’s Och tends werden er wedstrijden gespeeld en kreeg de jeugd les van trainers Marnick en Joery. ’s Middags stonden er (sportieve) uitstapjes op het menu. Na intensieve warming up door Jaap de Groot stortten de jeugdige tennissers zich maandag middag op de diverse apparaten in de sport school. De dag erna koersten ze richting Ois terwijk om te strijden tijdens een zeskamp bij De Ontdekking, die in het kader van de maat schappelijke stage werd georganiseerd door Wouter Schellekens, een jeugdlid van de club. Marnick, de nieuwe tennistrainer van MTV Stokeind moest eraan geloven toen hij na een waterspel werd ‘gedoopt’ door zijn pupillen. Hoewel de weergoden niet bijster meewerkten op woensdagmiddag, stapte de jeugd wederom op de fiets om een balletje te slaan op de mid- getgolfbaan. Gelukkig zat op donderdag het weer mee en genoten de sportievelingen van een zonnige dag in de Efteling, gevolgd door een duistere spooktocht en een overnachting bij de Nieuwe Erf in Diessen. Veel geslapen was er echter niet, getuige de vermoeide gezich ten de volgende ochtend. Toch wist de jeugd zich voldoende op te laden voor een alterna tieve Davis Cup. De rackets gingen zelfs even aan de kant: er werd ook enthousiast en niet onverdienstelijk!) getennist met koekenpan nen. De jeugdcommissie kijkt terug op een geslaag de en sportieve tennisweek waarin ook dit jaar bleek dat leeftijd geen enkele rol speelde. Ook voor projectstoffering 25 jaar ervaring Renate met Iwan. In St. Anthonis zijn op zaterdag 16 augustus de Brabantse Kampioenschappen voor pony’s georganiseerd. Renate Vermeer heeft hier met de pony Iwan de tweede plaats behaald binnen de individuele dressuur in de klasse D-B. Iwan is eigendom van de heer van Vught uit Haaren Renate is lid van ponyclub ’t Wit Paardje uit Haghorst en vormt met deze pony pas sinds april een combinatie. Met het opzadelen was Programma zondag 31 augustus: DVS1 - Audacia 115.00 uur Audacia 2 - Uno Animo 312.00 uur Viola 4 - Audacia 310.00 uur GSBW 4 - Audacia 412.00 uur Audacia 5 - Zigo 711.00 uur Audacia 6 - WSJ 410.00 uur ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2014 PAGINA 7 J., U kunt weer terecht, alleen voor fiets- en wandelkaarten tijdens openingstijden van den Boogaard.Let op: tijdens de vakantie, van 14 juli t/m 24 augustus, gewijzigde openingstijden ma-vr. 09.00-17.30u. Wo. 27 aug.: Wandeling Kunst en Bomen o.l.v. een deskundige gids, start om 14.00u. vanaf Den Boogaard. Kosten 3,00 Vr. 29 aug: Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Za 30 aug t/m Zo 7 sept.: Clubkampioenschap- pen voor jeugd en senioren, DD/MD&HD/JD, MTV Stokeind. Zo 31 aug.: Tentoonstelling “Zoektocht naar het verleden” in galerie De Verdieping, 11,00-13.00u. Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Tel. 013-5136009 E-mail: vw-agentschap@denboogaard.nl Het VW-agentschap is verantwoordelijk voor de inhoud van deze Uit-agenda. Voor info: tel. 513 6009. Voor meer info... bel John Smits (013) 513 21 36 Mob. (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL UIT meubel- en autostoffeerderij Moergestel Specialist in leder Van klassiek tot modern

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7