Brief van Theo Raaij makers JVW Feestweek! Wè zut zèn’ weer veel bekeken Amfetaminelab aangetroffen in de Heuvelstraat Pieter-Jan, Raoul, Renée, Willem 5 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl De afgelopen weken ging MTV in z’n donderdagavond-uitzendingen, zoals jaarlijks tijdens de vakantie, weer 20 jaar terug in de tijd. Een van de onder delen die te zien waren was het destijds populaire spelletje ‘Wè zut zèn’. Aan de hand van een niet alledaags voorwerp werd door Dennis Mulders, Ad Nouwens en Jan Burgers een verhaaltje verteld waarvan één van de drie de juiste uitleg had over het getoonde voorwerp. In de daaropvolgende uit zending werd dan de oplossing bekend ge maakt. Vorige week was de uitzending van MTV ech ter in z’n geheel gewijd aan het 50-jarige Bevrijdingsfeest zoals dat in 1994 in ons dorp gevierd werd. In die uitzending was dus niet de oplossing te zien van ‘Wè zut zèn’ zoals dat twee weken eerder werd uitgezonden. Vorige week donderdagochtend is aan de Heuvelstraat een amfetaminelab aange troffen. De politie ging op onderzoek uit na een anonieme tip. Vervolgens werden de Landelijke Faciliteit Ondersteuning Ontmantelen, brandweer en gemeente gewaarschuwd. Er werd een grote hoeveelheid chemicaliën en apparatuur gevonden. Vorig jaar werd in dezelfde loods een hennepkwekerij aangetroffen. Theo Raaijmakers Cochabamba Bolivia En toen kwamen de vragen... De waarheid over het voorwerp in die uitzen ding werd verteld door Jan Burgers. Het betrof een zgn. ‘boomsmetter’. De andere verhaaltjes (Dennis Mulders: hoefkrabber en Ad Nou wens: klompenheul) waren dus niet de juiste. Heel veel groeten ook voor iedereen en de allerbeste wensen! Paars, Anneke, Denise, Dion, Geesje, Hein, Hilke, Jack, Jessica, Koen, Marcel, Maureen, Perry, MOERGESTEL Ieder jaar kunnen we rekenen op belangstelling en steun van vele mensen die we dan ook hartelijk willen bedanken. Net als ieder feestje, ging de JVW Feestweek! veel te snel voorbij. We hebben een fantastische week achter de rug en willen iedereen hartelijk danken voor de tomeloze inzet en het enthousiasme waar door de Jeugdvakantieweek weer geslaagd is. Beste mensen van Moergestel en omstreken, Ook Paars vond het dit jaar weer een feestje. We hopen dat iedereen genoten heeft van de Jeugdvakantieweek en hopen volgend jaar op weer net zoveel enthousiaste kinderen én vrij willigers. Iedereen hartelijk dank en tot ziens bij de Jeugdvakantieweek 2015: van 24 t/m 28 augustus! meedoen, want we hebben de hulp van jullie allemaal hard nodig! Jullie hebben kortgeleden nog een stukje kun nen lezen van het bezoek van Marlou van der Loo en Rein aan ons project hier en ook heb ik vorige maand nog een rondzendbrief ge stuurd via Moergestel Nieuws met de aller laatste informatie, dus jullie zijn weer op de hoogte wat betreft het werk dat wij hier pro beren te doen. Ik kan dat niet allemaal alleen; daar heb ik de hulp van jullie allemaal hard bij nodig. Daarom wens ik iedereen heel veel succes: de M.O.V.-groep, de sponsors, de vrij willigers en vrijwilligsters, de hele organisatie en natuurlijk ook iedereen die op die dag gaat fietsen en ons op die manier zal gaan helpen met ons werk hier! Bij voorbaat al heel veel dank aan jullie alle maal! Gevonden voorwerpen Ook dit jaar zijn er weer wat spullen blijven liggen. Ben je iets kwijt, dan kun je informeren bij de familie Mallens, Korenstraat 6, tel. 513 3368 06 - 12 60 29 60. Doe dit vóór 15 sep tember, want dan worden de gevonden voor werpen opgeruimd. Foto’s Wil je nog nagenieten, bekijk dan de foto’s op onze site: www.jvwmoergestel.nl. Winnaars Natuurlijk zijn alle kinderen en leiding win naars, maar tijdens de disco werden drie groe pen extra in het zonnetje gezet vanwege hun grandioze inzet. Bij het A-programma werd de “wedstrijd” gewonnen door Fenne Denissen, Lotte De nissen, Emma van Dijck, Floortje van het Erve en Inge op 't Hoog, onder voortreffelijke leiding van Karlijn, Anne en Charlotte (A5). Bij het B-programma werd fanatiek strijd gele verd. Uiteindelijk ging B4 met de eer strijken. Laura en Kim (leiding) en Fleur van Dam, Tygo Denissen, Suus Hazenberg, Robin Hoff mans, Luuk Klomp, Silvie Kokx, Koen Ma rien, Kim Oliemans, en Joep van Ras: proficiat met de overwinning! Leiders Dirk, Werner en Niels wisten Femke Bergman, Liv de Bruin, Floor Kreijveld, Ma delief Schriks, Meeke Smetsers, Fleur Verheij- en, Lieke van de Wouw, Nikki de Zwart, Julie van de Alphen, Susan Berkelmans, Cato Denissen, Pien Denissen, Lara Kreijveld, Am ber Meuwissen en Tom van de Wouw aan te zetten tot grootse prestaties waardoor C02 de prijs binnen kon slepen. Over een paar weken zal de Toer Mee alweer voorbij zijn, dus nog even gauw een stukje schrijven voor Moergestel Nieuws! De mensen van de M.O.V.-groep en vele ande ren zullen het heel druk hebben met alle voor bereidingen en ik weet dat straks op 31 augus tus alles tot in de puntjes zal zijn verzorgd! Het zal zeker weer een mooie tocht worden, want daarin hebben de organisatoren nog nooit gefaald. En er zullen ook zeker weer een heleboel vrijwilligers/-sters zijn, die zich in die dagen zullen inzetten voor het welslagen van de Toermee. Dan blijven er nog maar twee dingen over die moeten meezitten: er moeten veel mensen meedoen en/of sponsoren én het moet een beetje fatsoenlijk weer zijn. Wat dat laatste betreft zullen we toch een beetje afhankelijk zijn van de weergoden en wij zullen hier in elk geval de nodige kaarsjes opsteken, zodat het die zondag een stralende dag moge zijn! Ik hoop dat er heel veel mensen zullen Bedankt voor jullie enthousiasme en belan geloze inzet: De leiding: Maud Berkelmans, Lotte Langeslag, Marijn Mekel AO 1Bram van Ierland, Joep Ketelaars, Tim Verhagen, Juul Vermeer (A02), Janneke van den Boer, Anouk van de Langenberg (A03), Anouk Kreijveld, Iris Kreijveld, Lois Smits (A04), Karlijn Comelis, Anne van Dijck, Charlotte Verkooijen (A05), Gitte van Hoof, Doortje Moes, Kiki Verweij, Lisa van de Schoot (A06), Jeske Embregts, Estelle Romijn, Veerle van Vechel (A07), Marloes op ’t Hoog, Elke van de Lous, Lieneke Sebregts, Helen de Wit (A08), Lois op ’t Hoog, Nienke Lapien (A09), Nienke van Dal, Anne Heefer, Marit van de Loo, Rosalie van Oirschot (AIO), Britt van Gisbergen, Pauline Hoefnagels, Marieke Kluitmans (Al 1), Emma van den Berg, Esmé Horsten, Carmen Vermeer (A12). Nova Hoeckx, Fleur Zijlstra, Merel Zijlstra (B01), Marijn van Esch, Tim van Oirschot (B02), Celine van Balkom, Mickey Beekmans (B03), Laura Oerlemans, Kim Smits (B04), Julia Coomans, Lot van Gestel, Noor Mutsaers (B05), Mirthe van Elderen, Simone Ketelaars, Hanna van Zon (B06), Romy van Griensven, Jamie Klijsen (B07), Sabine van den Boer, Manon Paradé, Ilona Rommelse (B08), Evelien Kolen, Charlotte van de Ven, Inge van de Ven (B09), Maud Beerens, Lisan op ’t Hoog, Pleun op ’t Hoog (B10), Luuk Beele, Bart Hoefnagels (Bil),Marloes Mulders, Jessica Rijnen (B12), Lotte Beerens, Manon de Brouwer, Lieke van de Oetelaar (BI3), Wendy van Lent, Regina Rommelse, Inge Willems (B14). Rob Kogels, Thom Weijtmans (C01), Dirk Burgers, Werner Kastelijn, Niels Ketelaars (C02), Anouk Brekelmans, Claudia van Esch, Marlijn van Esch (C03), Marietta van Esch, Jasmijn Mutsaers, Karlijn Mutsaers (C04), Marit op ’t Hoog, Renate Vermeer (C05), Ben the Erkeland, Minou Klijsen, Mirthe van der Linden (C06), Franscesca de Laat, Renée Lagrand (C07), Brechtje van der Schoot, Dieuwertje van der Schoot (C08), Nina van de Heuvel, Tim van de Ven, Leon op ‘t Hoog (C09), Janita van Oort, Sabine Verbeek, Esmé Wolfs (CIO), Femke Klijsen, Maartje Roosen (Cl 1), Tom Horsten, Daan van Oirschot, Jasper S winkels (Cl2), Boyd Horsten, Hein de Kort, Kyra van de Ven (Cl3), Daniek Brok, Anne van Daelen (Cl4). En natuurlijk alle jongeren die ingevallen heb ben als groepsleiding. Ons onvolprezen Groene Team Addy van Gorp, Corrie Mallens, Wim Boo- gaers, Harriette van Esch, Piet Fonken, Dion van Gorp, Imke op ’t Hoog, Monique op ’t Hoog, Dré Mallens, Toos Mulders, Ron Siteur. De spelleiding en andere vrijwilligers: Thijs Beekman, Nel Blessing, Franky van Boxtel, Sander Brans, Claudia de Bresser, Jan- Hein de Brouwer, Laura Buchner, Doret Cornelissen, Maaike van Dam, Deborah Dijk huizen, Jochem Fonken, Silvie van der Heij den, Ilse van Herck, Hessel van de Heuvel, Paula Hoeven, Arie op’t Hoog, John op ’t Hoog, Jo Hoozemans, Brigitte van den Koe dijk, Maike Konings, Frank Kouwenberg, Nikki de Kort, Pien Kroot, Jan de Laat, Noor tje de Laat, Marlies van der Loo, Ruud Ver hoeven, Astrid van Oort, Dennis van Oort, Claudia Rijnen, Harriette Rijnen, Jos Rijnen, Adri van de San de, Corry Schilders, Yvonne Trommelen, Natascha van de Ven, Lizzy Ver- weijmeren, Dirk Wolfs, Christy van de Wouw. Voor het gebruik van terrein/gebouw/mate- riaal: Den Boogaard, Gemeente Oisterwijk, Judo- vereniging St.-Jan Moergestel, JWM, MTV, Scouting Moergestel, SV Roef!, Audacia, Maria Akkermans, Peter van den Boer, Jan van lersel, Fam. Ketelaars, Tom Ketelaars, Fam. Moor man, Fam. van Oort, Fam. Rijnen. Sponsors: Ook de Moergestelse ondernemers dragen de Jeugdvakantieweek een warm hart toe. Hen willen we graag bedanken voor hun (financiële en/of materiële) bijdrage en voor het feit dat we altijd een beroep op hun kunnen doen. Hartelijk bedankt! Mochten we nog iemand vergeten zijn, dan is dat zeker niet omdat we de hulp niet op prijs hebben gesteld, maar meer door het feit dat iedereen zo bereidwillig, zelfs op het laatste moment, nog wil meehelpen, waardoor de administratie soms niet bij te houden is. 'MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2014 PAGINA 5 fï

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5