2014 'l De Toer Mee is een prachtige fietstocht in Moergestel en omgeving! Aphrodite QuiSpel JL MVliEK TOE/WR €9 Ferrari ramt ’Anti-Vandalisme-Boom’ Bedankt! Oisterwijk De hele opbrengst is bestemd voor het project straatkinderen in Bolivia van pater Theo Raaijmakers. Weekblad voor Moergestel Inschrijven kan vanaf NU t/m 17 september. ’’meedoen is belangrijker Start: St. Jansplein 11.00 - 13.30 uur. ca. 25 of 40 km. 3,- p.p. of 6,- per gezin. óf u geeft een bedrag als vrije gift. Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Huidverzorgingsinstituut Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen KOM FIETSEN VOOR UW EIGEN PLEZIER EN VOOR HET GOEDE DOEL! WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2014 39e JAARGANG Nr. 1768 i Afstand: Bijdrage: Er zijn twee stempelposten, waarop koffie, soep of broodjes verkrijgbaar zijn. GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 11 september is er een gratis bingo middag in Park Stanislaus voor alle senioren die zich alleen voelen en woon achtig zijn in Moergestel of Park Stanislaus. We beginnen om 14.30 uur met koffie en thee en daarna spelen we de bingo. Rond de klok van 17.00 uur sluiten wij de middag af. Als u gehaald wilt worden, laat het Corry de Jong weten, en als u dan om 14.00 uur klaar staat, dan kunnen we op tijd beginnen. Graag op tijd bellen naar Corry tel. 5133295. Tot donderdagmiddag 11 september 14.30 uur. en op Facebook. En natuurlijk besteden ook Moergestel Nieuws en Moergestel TV de ko mende weken weer uitgebreid aandacht aan Quispel 2014. Veel succes en. dan winnen!” r Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 4 - Dringend beroep De organisatie doet een dringend beroep op alle teams zich binnen de hiervoor aangegeven aanmeldtermijn op te geven. We moeten het aantal deelnemende teams nl. weten in ver band met de hoeveelheid te laten drukken Quispelboeken. Het inschrijfgeld per team bedraagt 10,-. Kinderc^l knippen Zo de vakantie zit er voor de meesten van ons weer op! Tijd om je te bezinnen over de samen stelling van je Quispel-team. Het is immers weer zo 3 oktober en dan zul je samen met een groot deel van onze bevolking weer klaar moeten staan voor de aftrap van de 2de Moergestelse Quis- pelavond. Hopelijk wordt het weer een span nende, maar ook inspannende avond voor de honderden deelnemers. Ook voor de organisatie is het spannendwordt het succes van vorig jaar geëvenaard of overtroffen?! Wanneer? De data zijn al een paar maal gepubliceerd: toch voor de zekerheid nog maar even her halen. Vrijdagavond 3 oktober vanaf 19.00 uur brandt de strijd los en wordt er vier uur lang gezocht, gezucht, gedacht, gerekend; kortom alle geschiedkundige, rekenkundige, wiskundige, taalkundige en weet ik wat voor vaardigheden worden aangesproken om zo veel mogelijk goede antwoorden te kunnen opschrijven. En hou er rekening mee: de organisatoren hebben weer hun uiterste best gedaan om te zorgen, dat de winnaar zich terecht het "slimste” team van ons dorp mag noemen. Wij vertrouwen erop, dat de winnaar van vorig jaar, “De Lookes”, het vuur door de andere teams flink aan de schenen wordt gelegd. Op zaterdag 11 oktober zal heel Moergestel op de afsluitende feestavond in ’t Draaiboom- pje horen welke team er gewonnen heeft. Inschrijven Net als vorig jaar kan een team zich alleen aanmelden via onze website www.quispel- moergestel.nl Daar vind je ook het reglement en kun je zien welke teams zich al aangemeld hebben. Graag wil EHBO-vereniging St. Chris- toffel langs deze weg iedereen bedanken die afgelopen week een bijdrage heeft gegeven aan onze vereniging tijdens de jaarlijkse collecte. Van dit bedrag kunnen wij o.a. nieuw oefen (verband)materiaal aanschaffen, zodat wij weer opleidingen kunnen verzorgen en uiter aard om de kennis van onze huidige leden op peil te houden. U kunt zich nog opgeven voor de nieuwe cursus. Deze cursus start in september, bij voldoende aanmeldingen en zal op de don derdagavond gegeven worden. Opgeven voor de cursus kan telefonisch bij Helma Witlox (513 4233). Opgeven kan ook via onze website www.ehbo- moergestel.nl. Klik op de knop “Bestuur” en u kunt een mailtje sturen naar onze secretaris Helma Witlox. Graag wil het bestuur van de vereniging Moergestel Nieuws bedanken voor het gratis plaatsen van onze artikelen. EHBO-vereniging St. Christoffel Trofee Het winnende team ontvangt natuurlijk de eeuwige roem en de wisseltrofee. De trofee blijft het hele jaar een symbool, dat jullie wijsheid en kennis uitdraagt. De naam van je team wordt erin gegraveerd, zodat ook het nageslacht kan zien wie in 2014 de slimste mensen van Gèssel waren. TT Aan de Herengoedstraat in Moergestel staat sinds kort deze Ferrari tegen een boom. Informatie De Ferrari is een bedrieglijk echt lijkend kunstwerk van Erik Vink uit Den Bosch. Het Blijf ons volgen op www.quispelmoergestel.nl zjjn bi j drage aan Kunst en Bomen 2014. Dit grootste kunstevenement van Nederland duurt nog tot halt oktober. De Ferrari is pas recent geplaatst omdat de maker eerst een opdracht in het buitenland moest voltooien. De boom waartegen de Ferrari is gebotst is de zogeheten ‘Anti-Vandalisme-Boom’. Deze is een paar jaar geleden geplant door de Stichting WieKentKunst als aanklacht tegen vandalisme. De Ferrari vestigt daar op een opvallende manier extra de aandacht op. Het gratis toegankelijk kunstevenement Kunst en Bomen heeft zeer veel te lijden gehad van vernielingen. Foto: Paul Spapens. nieuws /w oe es @T0ER-MEE op zondag 31 augustus 2014 O gemeente Elders €15,- Alle kinderen gratis grabbelen in de grabbelton! Uitgave en redactie: Bum '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiferlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur fl Hair Besaty Salon k Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel infij@silhouette.co.nl 013-8228022 www.silhouette.co.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1