a BW Moergestelse team ‘Kan ik iets voor je doen’ reed Tour du ALS 22-23-24 Augustus a.s. grandioos seizoensopeningsweekend bij Audacia Toch nieuw crossbaantje op het Molenveldje? Sp- vF in MOERGESTEL Help Alzheimer overwinnen. Dan hoeft niemand zichzelf te verliezen. c 5 o vrijwilligers gezocht cia.nl Commissie Seizoensopening Audacia 2014 www.alzheimer-nederland.nl Zaterdag 23 augustus Op zaterdag 23 augustus zullen vanaf 12.30 uur 20(samengestelde teams door bedrijven, P.S. wilt u meer informatie omtrent de het seizoensopeningsweekend raadpleeg dan www.audacia.nl voor bijvoorbeeld wed- strijdschema Vriendentoemooi en tijden en indelingen jeugddag. Wij hopen u dan ook tijdens deze dagen te verwelkomen op ons sportpark aan de Molen straat om zodoende het komend voetbalseizoen geweldig in te luiden. Tot vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 augus tus aanstaande! Team: “Kan ik iets voor je doen“: Kirsten, Merel, Paul, Olav en Jan O o CD -r-j Hier stonden wij dan aan de start van Tour du ALS op 30 mei 2014. Het was nog erg vroeg. 05.30 uur in de morgen. 04.00 uur opgestaan, eten, naar de start fietsen, nummer ophalen en in de star- trij gaan staan. Wij hadden ons veel voorgesteld van deze dag. kregen wij ondersteuning van 2 motards en werden wij “afgelost” door een volgauto. Dit gaf ons de mogelijkheid om in eigen tempo de weg naar de top te vervolgen. Boven aan gekomen was het koud en zag je de wolken en het noodweer in rap tempo naderbij komen. Hier kwam de tweede verrassing. Het werd noodweer en de wind nam in alle hevigheid toe. Na enkele valpartijen van motoren en fiet sers besloot de organisatie om iedereen van de berg te halen. Verstandig besluit. Na lange periode van voorbereiding Vanaf 14.00 uur staat er ons dan een grandioze “Hollandse Middag” te wachten in de kantine m.m.v. de bekende DJ’s Tommy en/of DJ Stan waardoor deze middag gegarandeerd een gewel dige afsluiter wordt van dit feestelijke ope ningsweekend. Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen met de bekercompetitie en de volgende wedstrijden staan op het pro gramma: 12.00 uur Audacia 2 - n.n.b. 2 en om 14.30 uur treedt Audacia 1 (o.l.v. hoofdtrainer Frans Tekath) aan tegen Steensel 1 uit Steensel. Een uniek element aan de start van dit sei zoensopeningsweekend vormen de reünie- wedstrijden tussen de helden van diverse Al elftallen uit het verleden tegen o.a. de selectie en het nieuwe 3e. Kortom, bij de start van het nieuwe seizoen herleven oude tijden. Deze wedstrijden vangen aan om 18.45 uur. Deze avond wordt verder opgeluisterd door de zanger/DJ Robert den Brok. Zondag 24 augustus Op zondag 24 augustus is het de beurt aan onze jeugd middels onze “Jeugddag”, die dit jaar mede verzorgd wordt door Voetbalparty! Vanaf 12.30 uur wordt er gestart met de D,E en F jeugd waarna B en C jeugd middels een 7 tegen 7 toernooi de dag zullen vervolgen. Zie programma en indeling website www.auda- Tijdens de derde klim werden wij geïnformeerd over de barre omstandigheden op de top. Direct besloten om de klim af te breken en terug te gaan naar Basecamp. Deze dag gaf ons toch wel een dubbel gevoel. Enerzijds twee keer prima geklommen, ondersteuning verleend waar nodig en veel nieuwe vrienden gemaakt. Anderzijds gingen wij ervoor om 3x de Mont Ventoux te beklimmen. Hier hadden wij voor getraind en zo wilde wij deze dag afsluiten. Afsluiten van een lange periode van trainen, actie voeren voor tour du Als, sponsors zoeken en de bekendheid van de ziekte ALS te ver groten. Nu een tijdje later besef ik dat ik de ziekte ALS nooit helemaal kan afsluiten. Zal altijd aan mij en ook aan de berg Mont Ventoux verbonden zijn. Wat wij slechts kunnen doen is een hoofdstuk aan het boek toevoegen en hopen dat de wetenschap een happy end kan schrijven. Wel willen wij nog iedereen bedanken voor de steun die wij massaal hebben ontvangen tijdens onze strijd tegen ALS. Wij zetten onze strijd voort. Vrijdag 22 zaterdag 23 en zondag 24 augustus a.s. staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal-en muziekactiviteiten. We staan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopeningsweekend. Op vrijdag 22 augustus trappen we af met de volgende wedstrijden voor de lagere senioren: verenigingen, families etc. strijden om de fel begeerde wisseltrofee tijdens het welbekende “Vriendentoemooi Wederom een mooi aan tal deelnemers aan dit welbekende vrienden toemooi! De gehele dag zal de muziek verzorgd worden door DJ Tommy en DJ Stan en ’s avonds zal de Belgische Corry Konings, Corry Brusselaers, de feestvreugde nog verder doen verhogen. De prijsuitreiking van het toernooi zal rond de klok van 22.34 uur zijn. Een spectaculaire en mooie bezienswaardig heid zal er om 17.00 uur plaatsvinden want Toon Verschoor en zijn hond Bowie zullen om 17.00 uur een demonstratie geven van het politiehondenprogramma. Dit ter voorberei ding op het nationaal kampioenschap waaraan zij zullen deelnemen. Het team ‘Kan ik iets voor je doen’ met v.l.n.r: Paul, Kirsten, Olav, Jan en Merel. Wat wij nog niet wisten is dat deze dag voor ons twee grote verrassingen in petto had. De start was in de plaats Mazan. Na 20 km. fietsen, een omleiding en een stevige klim begonnen wij aan de klim in Bedoin richting de top. Het ging echt super. Strak tempo en heel ont spannend rijdend kwam de top steeds dich terbij. Het was nog koud op de top. Dus snel windjack aan en heerlijk dalen richting Sault. Klaar voor de tweede klim. In Sault aangeko men vroeg de organisatie aan ons of wij een ALS patient op de fiets willen en kunnen begeleiden. Hier kun je geen nee op zeggen. Vooral als je eigen team “Kan ik iets voor je doen” heet. Dit was de eerste verrassing. Heel veel respect gekregen voor ons nieuw teamlid, die met een snelheid van 3 km per uur op een soort van ligfiets naar boven ging. Zijn doorzettings vermogen en zijn positieve instelling is een voorbeeld voor iedereen. Na 2.5 uur klimmen De noodkreet die Algemeen Belang liet horen over het verwijderen van het crossbaantje, is voor Moergestel Fiets- dorp aanleiding om voor de jeugd in de bres te springen. Doel is om begin augustus alsnog een nieuwe maar wel veilige crossbaan te realiseren. Wethouder Peter Smit van AB heeft in principe de medewerking toegezegd. De betrokken jeugd heeft inmiddels een schets gemaakt. Een en ander zal de komende weken in goed overleg met de gemeente nader worden uitgewerkt. Kortom, het lijkt erop dat nog deze vakantie het fietsplezier terug komt. En dat wil Moergestel Fietsdorp graag ondersteu nen. Namens MF, Peter van de Wbuw en Jan Vriens Vrijdag 22 augustus Selectie Audacia - Oud Audacia Al Anco Gerritsen/ Ruud Heijkants Veld 118.45 uur Audacia 3 - Oud Audacia Al Frans v. Erven/Paul Denissen Veld 218.45 uur Audacia 4 - Nevelo 3 Veld 219.45 uur Audacia 5 - EDN Veld 119.45 uur Audacia 6-VCB Veld 419.45 uur 1 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 JULI 2014 I MH 1 MMMMMMMMHHMMMHM www.contourdetwem.nl Het kantoor aan Blokshekken 3 is heel de zomer te bereiken van 9.00 uur tot 13.00 uur. Het Vrijwilligerssteunpunt en de Af deling Informele Zorg wenst ieder een een heel prettige zomervakantie! Zijn je kinderen en kleinkinderen op vakantie? De vrijwilligers van Klus en Dienst staan voor je klaar voor een praatje, het doen van een boodschap, dagelijks tuinonder houd, een klus of begeleiding naar arts of andere plek. Aarzel niet en neem contact met ons op. Wij helpen je graag! I l U kunt weer terecht, alleen voor fiets- en wandelkaarten tijdens openingstijden van den Boogaard.Let op: tijdens de vakantie, van 14 juli t/m 24 augustus, gewijzigde openingstijden ma-vr. 09.00-17.30u. Wij zijn verhuisd! Nieuw adres: Blokshekken 3 Oisterwijk mail: info.oisterwijk@contourdetwern.nl Vr. 25 juli: weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Zo. 27 juli: Tentoonstelling “Zoektocht naar het verleden” in Galerie de Verdieping van 11.00 tot 13.00 uur. Vr. 1 aug: Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Za.2 en Zo. 3 aug: Dressuur RSV Fevior, Heili genboom. Moergestel Zo. 3 aug: Tentoonstelling “Zoektocht naar het verleden” in galerie De Verdieping van 11.00- 13.00u. Vr. 8 aug; Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Za. 9 t/m Zo. 17 aug: MTV Stokeind open 35+ toernooi:GD,HD en DD, Categorieën 4,5,6,7 en 8 Zo 10 aug: Meet and greet met kunstenaars Vr. 15 aug; Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Ma. 18 t/m vr. 22 aug: Jeugdvakantieweek Ma. 18 t/m vr. 22 aug: Tennisweek ”De ontdek king” MTV Stokeind Vr. 22 aug: Weekmarkt St. Jansplein 13.30u. Vr. 22 aug t/m zo 24 aug: Seizoensopenings weekend 2014-2015 Audacia 013 528 40 80 U kunt bellen van ma. t/m do. van 9.00 tot 17.00 uur UIT alzheimer nederland PAGINA 7 Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Tel. 013-5136009 E-mailvw-agentschap@denboogaard.nl Het WV-agentschap is verantwoordelijk voor de inhoud van deze Uit-agenda. Voor info: tel. 513 6009. I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7