Kapellekesboom in Heukeiom ft. Vermeer Installatie ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Vakantie 'Moergestel- Nieuws' Vakantie wijkzuster Theaters Oisterwijk Moergestel Kindertheater in Oisterwijk tijdens de zomervakantie Mooie tuinen.nl Jvhg Kindertheater met ’’Grobbedorus” BON Moergestel-Nieuws niet ontvangen? Ook Moergestelse Maria vertegenwoordigd Een eikenboom bij de woonboerderij van Jeanne en Sjef van Erp in Heukeiom e-mail: gerrit-jan.vermeer@live.nl kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! In de weken van de bouwvakantie zal 'Moergestel-Nieuws' niet verschijnen. Dat zijn de weken 31, 32 en 33 ofwel de woensdagen 30 juli, 6 en 13 augustus. Na de vakantie mag u ons op woensdag 20 augustus weer verwachten. ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie De Kapellekesboom maakt onderdeel uit van de kunstmanifestatie Kunst en Bomen 2014. Sinds de eikenboom vol met kapelletjes is gehangen is het een toeristische attractie geworden. Fietsers nemen massaal een kijkje. Het succes lijkt op dat van de Vogelverleiders die in 2012 in een weiland in Heukeiom ston den en landelijke bekendheid genoten. Foto: Paul Spapens. [_Straat t/m 10 regels 5,00 Pr. Beatrixstraat 24 5066 BC Moergestel Tel. (013) 513 2006 Mobiel: 06 53 67 51 67 LOODGIETER- EN VERWARMINGS- WERKZAAMHEDEN - Water - Gas - Sanitair - Riool - Verwarming - Zink Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 EVENEMENTEN IN TILIANDER ZomerOrkest Nederland - Galaconcert Donderdag 31 juli 20.00 uur Entree: 7,50 De theaterbalie is van maandag 14 juli t/m donderdag 21 augustus gesloten. Reserveren kan via de website: www.theatersoisterwijk- moergestel.com. Vrijdag 22 augustus is de theaterbalie weer geopend voor kaartverkoop. alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Weet jij waar jouw grenzen liggen? Be staande Kadastrale grensreconstructie, beduidend goedkoper dan het Kadaster. Tevens Bouwmaatvoering. Jan van Esch 06- ihome.nl Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor Ï8.0Ö-2Ó.3Ó u.?za. 9.00-^5.00 u. Pr. Irene- hangt vol met kleine Mariakapelletjes. De Kapellekesboom staat langs de weg van Berkel-Enschot naar Oisterwijk op de hoek van de straat Heikesspoor. In de kapelletjes staan Mariabeeldjes met bijzondere verhalen. De kapelletjes zijn gemaakt door Sjef van Erp en Sjaak van Herk. Mocht het 'n keer gebeuren dat u Moergestel-Nieuws niet ontvangt, laat het ons dan even weten: buro76@planet.nl In de zomervakantie is er kindertheater in theater De Witte Lelie op het terrein van het Oisterwijkse Natuurtheater. In de periode van 1 juli tot en met 21 augustus worden er in totaal 18 poppen theatervoorstellingen gegeven op elke dinsdag, woensdag en donderdag. Gedurende deze zomer zijn er in het Natuur theater zes verschillende voorstellingen voor de kinderen (en ouders of opa’s en ma’s), lief hebbers van het poppenspel en ander klein theatervermaak: Kris Kras Luuks Poppentheater Theater Eya Popeya Theater Friponne Poppentheater ’t Groene Land Nomadtheater De entree bedraagt 5,00 per persoon, aanvang 15.00 uur. Reserveren is niet nodig. Adres: Theater De Witte Lelie in Natuur-th eater in de Oisterwijkse bossen. Voor meer informatie: www.natuurtheater.nl of www.kris-kras.nl Examenfeestje? Jubileum? Reünie? of zomaar iets te vieren? (evt. met BBQ?) Dat kan in HierNeffe! Voor info: neem vrijblijvend contact op via deveerkes@home.nl Na een oproep werd Sjef van Erp overstelpt met Mariabeeldjes. Hij kreeg er meer dan vijftig aangeboden. De meest bijzondere zijn in de boomkapelletjes geplaatst. De overige beeldjes staan met zijn allen achter een raam van de woonboerderij. In een van de boom kapelletjes staat een Mariabeeld dat normaal gesproken thuis is in Moergestel. Wijkzuster Mirjam Veldhuizen geniet in augus tus van een welverdiende vakantie. Er is in die maand geen spreekuur in het Gerard Horvers Huis. Op dinsdag 2 september kunt u weer met uw vragen bij haar terecht van 15.00 tot 16.00 uur in het Gerard Horvers Huis, Kerkstraat 48a in Oisterwijk, tel. 521 0112. iwmaatvoenng 1278 3101 of geovesch@l Te koop: zonnebank, in goede staat. 20 Euro. (013)513 2276. Te koop: z.g.a.n. briketten BBQ Weber One Touche Deluxe met 2 werkbladen, af- dekhoes. J. Oerlemans 513 2239 06-28 87 56 55. Op dinsdag 5, woensdag 6 en donderdag 7 augustus speelt Desiree Hornikx met haar kindertheater Friponne het spel „Grobbe dorus”. Het spel wordt binnen gespeeld in theater „De Witte Lelie” in Oisterwijk. Een piraat in Oisterwijk! Echt waar! Ook al is er geen zee, er is wel veel water in de bossen van Oisterwijk. Dat is voor Grobbedorus de zeerover reden genoeg om te komen. Op 5,6 en 7 augustus kunnen kinderen van 4-10 jaar komen kijken hoe deze gevaarlijke piraat door kapitein Sanchos overboord gezet wordt. En dan beginnen de avonturen! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 23 JULI 2014 PAGINA 6 1 ■MH 1 Woonplaats Telefoon I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam i Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. ,-~Zy Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. J U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te Q betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 6