Open dag Van Bommel initiatief van WieKentKunst VAN ALPHEN €\15,- saga Aphrodite Muziekvereniging Prinses Juliana sluit seizoen af met Pleinconcert Prij sdoorbraak! Oisterwijk Voetjes van de vloer tijdens JVW Moergestel 2014 Zeldzame kans om wereldberoemde fabriek te bezoeken Uw Gemeenteniewm op www.oisterwijk.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Haar Het vooraanzicht van het bedrijf sinds de grondige renovatie. Foto: Paul Spapens. Op zondag 28 september houdt Schoenfabriek Wed. J.P van Bommel in Moergestel een open dag. Iedereen kan hier aan meedoen. Het is een zeldzame kans om een kijkje te nemen in het bedrijf aan de Oisterwijkseweg. Aan deze schoenfabriek ontleent Moergestel wereldfaam als schoenendorp. De open dag is een initiatief van de Stichting WieKentKunst. In het laatste weekeinde van september orga niseert WieKentKunst het jaarlijkse evenement. Het thema is dit keer ‘Moergestel Schoenendorp’. Eind september lijkt nog ver weg. In verband Bommel als WieKentKunst verwachten veel met de organisatie wordt nu al de inschrijving belangstelling voor de open dag. Dertien jaar voor de open dag opengesteld. Zowel het Van geleden zijn buitenstaanders voor het laatst Huidverzorgingsinstituut GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE AUTOSCHADES sinds 1S80 De directe aanleiding dat een open dag nu weer mogelijk is houdt verband met de gron dige renovatie van het bedrijfspand, zowel van binnen als van buiten. Iedereen die de laatste tijd over de Oisterwijkseweg is geko men zal het niet ontgaan zijn dat het exterieur prachtig is opgeknapt. Van Bommel wil al het nieuwe aan het personeel en de gezinsle den laten zien. Daarom is nu ook een open dag voor buitenstaanders mogelijk. Belangstellenden kunnen zich uitsluitend via het e-mailadres van WieKentKunst op geven: info@wiekentkunst.nl Dinsdag 1 juli vertrok de harmonie, oftewel Muziekvereniging Prinses Ju liana, musicerend naar het Kruysacker- plein. Op een zonovergoten en drukbezocht pleintje verzorgde diverse orkesten van de muziekvereniging haar jaarlijkse afsluiting van het seizoen voor het pu bliek dat ook ruimschoots aanwezig was! De jeugdslagwerkgroep speelde vier stukken. Met vijf slagwerkertjes hebben zij in een paar maanden tijd al veel samen leren spelen. Erg leuk om te zien en te horen! Daarna verzorgde het opstaporkest in samen werking met het opleidingsorkest een aantal muziekstukken die zij eerder dit seizoen speelden in De Efteling. Een heuse polonaise van het jongere publiek was het resultaat. Vervolgens werden door Rianne van den Oe- telaar de muziekdiploma’s uitgereikt. Daniëlle van Zon Pauline Hoefnagels. Inge van de Ven Lars op ’t Hoog Pepijn Theeuwes Janneke op ’t Hoog Tijn Fonken en Jochem Bruurs behaalden beiden hun bouwsteendiploma slagwerk Wij wensen iedereen van harte een super zomer toe en graag tot het volgend seizoen. Een seizoen met al veel op het programma in het najaar! De open dag op zondag 28 september duurt van 11.00 uur tot 17.00 uur. Iedere tien minu ten start een rondleiding waaraan maximaal twintig personen deel kunnen nemen. De tocht door het bedrijf duurt drie kwartier tot een uur. Het gehele bedrijf wordt onder lei ding van een gids bezocht, dus inclusief bij voorbeeld designruimte, stikkerij, montage afdeling en magazijnen. Tijdens de open dag zijn geen mensen aan het werk. Wel staan er overal videoschermen waarop het productie proces is te zien. Het nieuwe museum dat is ingericht met historisch materiaal van Ad (Adr. Zn.) Wolfs maakt deel uit van de tour. Van Bommel wil naar de bezoekers zeer gast vrij zijn door bijvoorbeeld koffie, een appelflap of een worstenbroodje aan te bieden. in de gelegenheid gesteld het bedrijf te bezoe ken. Van Bommel krijgt vrijwel dagelijks aan vragen voor bedrijfsbezoek van particulieren, bedrijven, verenigingen en clubs. Hallo Allemaal. Afgelopen week hebben we een dansje opgenomen in de dansstudio van DC Company in Tilburg. Het dansje staat op onze website www.jvwmoergestel.nl en op onze facebook pagina. We zouden het leuk vinden als jullie (groepsleiding en kinderen) dit alvast gaan oefenen. Samen met Laura Buchner (danseres bij DC Company) gaan we dit elke ochtend oefenen tijdens de JVW feestweek. Het is uiteindelijk de bedoeling dat we op vrijdag 22 augustus na de optocht met iedereen (ongeveer 400 personen) deze dans opvoeren op het St. Jansplein. Wij heb ben er zin in dus schudt die billen maar vast los. Tot ziens en fijne vakantie gewenst na mens het team JVW Moergestel. ....C-diploma klarinet ....A-diploma klarinet De geslaagden van de harmonie. .B - diploma klarinet ...A-diploma slagwerk A-diploma hobo A-diploma dwarsfluit Airen leuws Weekblad voor Moergestel *4 EljfiOGAF.ANTBEDfïUF oe ■H WOENSDAG 9 JULI 2014 39e JAARGANG Nr. 1764 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmeo gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl K Hair Beauty Salon fik /-V -X EJders€40,~ Halflang haar 20,- Lang haar €25,- Föhi U‘n en Stylen 5,- Mohair professional Silhouette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel infoi3silhouetle.co.nl 5 013-8228022 www.silhouette.co.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1