QOEF! 5O0/0 Clubkampioenschappen 2014 MTV Stokeind r Vernieuwde site R-newt is live! Extra uitzending op 9 juli de Zuivelfabriek op MTV LIGTVOET SHOES te F www.bloemengroenstyling.nl Voor meer informatie kijk op de vernieuwde site: www.r-newt.nl De activiteitencommissie wenst iedereen een heerlijke vakantie toe. zich in hun vrije tijd willen ontwikkelen, op zoek willen naar hun talent. R-Newt werkt vanuit vier pijlers: Present werken, Veiligheid in de openbare ruimte, Talentbenadering en Zorg (empowerment). Het jongerenwerk is voortdurend in ontwikkeling, net zoals de jon geren dat zijn. R-Newt vernieuwt en blijft zoe ken naar wat het werk scherper en beter maakt. ROEF1-HANDBAL Donderdag 19 juli werd alweer de laatste trai ning gegeven van het handbalseizoen. Dit was natuurlijk niet zomaar een gewone training. Nee.Deze keer mochten de ouders meedoen. De teams maakte met hun eigen team een ronde langs verschillende onderdelen. Onder andere penalty schieten op Frido, mikken op verschillende hoepels in een doel. Ook moesten de kinderen tegen de ouders skilopen. Nou hier was wel te zien dat de ouders toch wel wat beter konden samenwerken. Slechts drie spelers van het B-team kwamen heelhuids en redelijk snel naar de overkant. Helaas waren de skies nog van ver voor de middeleeuwen dus ze gingen redelijk snel stuk. Gelukkig was er ook nog een touwbrug waar spelers en ouders zondag in de Tiliander op het podium. Zij brachten de voorstelling “I am“. Vanaf donderdag 3 juli kunt u een samenvat ting hiervan zien in het reguliere programma van MTV, maar op woensdag 9 juli kunt u de gehele voorstelling bekijken op MTV. Hoe deden de allerkleinsten het, welke inbreng hadden de meer gevorderden, hoe professioneel zijn de oudste groepen U kunt het 9 juli zien op MTV vanaf 18.00 uur op MTV, kanaal 43. De site van R-Newt, spreek uit: rie nuuwt, het jongerenwerk van Contourdelwem, is ver nieuwd. De site heeft de look and feel van de oude vertrouwde site behouden. De zoekfunc tie is verbeterd en het werkgebied is uitgebreid. R-Newt is niet alleen in Midden-Brabant te vinden, maar ook in Dordrecht, Rotterdam Feijenoord en Krimpen aan den IJssel. Door de verbeterde zoekfunctie komt de bezoeker eerder aan de gewenste informatie. R-Newt is een broedplek van jongeren die elkaar moesten passeren op het dunne koord. Cirque du Soleil was er niets bij. Ook kon iedereen een keer op z’n alle hardst gooien. Het power Shot apparaat kan meten hoeveel km per uur de spelers konden gooien. Bij de vaders gooide Ad Kolen het hardst, hij moest er even in komen maar toen gooide hij toch 71 km per uur. Monique van Daelen won bij de moeders, 56 km per uur. Loekie gooide maar een kilometer per uur minder dan Ad dus dat was echt een hele goede prestatie. Bij de B werd het hardst gegooid door Jennifer met 59 km, Anne 43 en Iris 50 konden het hardst gooien van hun team. Dat beloofd wat voor de toekomst Na deze activiteiten was er tijd om wat te drin ken. Daarna werden de trainers en coaches in het zonnetje gezet. Na de afsluiting werd er nog spontaan een potje gehandbald, onze jeugd tegen de ouders. Hoe dat is afgelopen is onbe kend maar het gaat erom dat het weer een gezellige avond was. Op naar het volgende sei zoen. De winnaars: JE 10: 1.Olivier Verkooijen; 2. Pleun Denis sen; 3/4. Sjors Mies; 3/4. Sam van Ras ME 10-12: l.SenneDenissen; 2. Fee Stevens; 3/4. Pien Verspeek; 3/4. Valerie Verkooijen GD 10-12: 1. Brett Habraken/Senne Denissen; 2. Sjors Mies/Pleun Denissen JE 11-14: 1. Rick van Zon; 2. Jaap van der Schoot; 3/4. Joep Denissen; 3/4. Lodewijk Pauwels ME 11-14: 1. Annabel Verspeek; 2. Inge van Gerven JE 11-17: 1. Jorn van de Aker; 2. Thomas Kluitmans ME 11-17:1. Yanoe van Kerkoerle; 2. Evelien Kolen; 3/4. Lotte Verspeek; 3/4. Lily Swens GD 11-17:1. Wouter Schellekens/Lily Swens; 2. Thomas Kluitmans/Lotte Verspeek GD3:1. Twan Verhoeven/Leontine van Spaen- donck-Struycken; 2. Maarten Doomen/Femke van Abeelen HE5:1Eric Denissen; 2. Rob van der Heijden; GD5:1Jan van Kerkoerle/Lieneke Sebregts- Verhoeven; 2. Rob van der Heijden/Charlotte van Alphen; 3/4. Maarten Doomen/Marleen Willems; 3/4. Dimitry van den Broek/Karin Kouwenberg HE6:1. Ruud Heijkants; 2. John Verkooijen; 3/4. Koen Hendriks; 3/4. Niels van de Loo GD6: 1. Ruud Heijkants/Jessica Verhoeven- Van Boxtel; 2. Koen Hendriks/Lieke Corne lissen; 3/4. Bart Burgers/Kim van der Sande- Nouws; 3/4. Jan Roosen/Noortje Habraken- Denissen HE7:1. Rob van Gerven; 2. Ard Burgers; 3/4. Perry Broers; 3/4. Rene op ’t Hoog DE7:1. Ria Reijrink; 2. Sabine van der Brug- gen-de Laat; 3/4. Désirée Westgeest; 3/4 Caro- lien Geerts GD7: 1. Huub de Cort/Helga de Cort-Swin- kels; 2. Perry Broers/Ingrid van Kerkoerle; 3/4. Dennis Smetsers/Wendy Denissen; 3/4. Henny Boogaers/Riet Schellekens GD8:1John Verhuist/Alette van der Doelen; 2. Ton van Zon/Vicky van Zon; 3/4. Jan van Dijk/Maartje van Dijk; 3/4. Fons Basten/Elke van de Louw. De dansgroepen van “de Zuivelfabriek” uit Moergestel en Udenhout stonden afgelopen ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 JULI 2014 SALE Raadhuisstraat 15 Moergestel T013513 1867 www.ligtvoetshoes.nl Gratis parkeren voor de deur! 1 EST5 IV 1955 kids - women - men PAGINA 7 r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7