Nieuws van de Dorpsraad Moergestel adopteereenpup.nl MAX MOET NOG VEEL LEREN fe’ ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Vakantie 'Moergestel- Nieuws' IR KNGF GELEIDE HONDEN Uitstapje scootmobielclub Cultuurhistorische stadswandeling Midden-Brabantse Orgelkring BON Redactie 'Moergestel-Nieuws' In de weken van de bouwvakantie zal 'Moergestel-Nieuws' niet verschijnen. Dat zijn de weken 31, 32 en 33 ofwel de woensdagen 30 juli, 6 en 13 augustus. ook mee in te vullen, dat is belangrijk voor ons mooie dorp. In september komen we dan met de eerste conclusies en we zullen dan komen met onze verdere plannen. Voor vragen bel met nummer 535 67 75 (Jan Hosli) of 513 21 20 (Jan Rijnen). Deelname aan onze maandelijkse uitstap blijft voor eigen risico. Wij, als organisatoren, kun nen op generlei wijze aansprakelijk gesteld worden. De kosten bedragen 3,- U hoeft zich van te voren niet aan te melden. U bent van harte welkom! Na de vakantie mag u ons op woensdag 20 augustus weer verwachten. Houdt u hier rekening mee? Zondag 6 juli 2014 is er een stadswandeling door het historische centrum van Oisterwijk. De start is om 10.30 uur bij het Raadhuis op De Lind. De rondleiding duurt ongeveer 2 uur en voert de deelnemers over De Lind, via de Dorpsstraat en Stationsstraat, door de Kerkstraat naar het Kerkplein. Bob Keasber- ry, stadsgids van de Heemkundekring de Kleine Meijerij, geeft in de oude dorpskern uitleg over monumentale panden en markante figuren uit het rijke verleden van Oisterwijk Help hem blindengeleidehond worden. Ga naar Wij vragen wel dat u uw welzorg- en deel- taxipas bij u heeft om ingeval van onverwachte problemen aan uw vervoermiddel hulp kan worden ingeroepen. Het bij zich hebben van een mobiele telefoon is raadzaam. Een groep van hulpverleners, zoals Rode Kruis mede werkers, zijn gedurende het uitstapje aanwezig om met raad en daad te helpen. Het is ónze zorg dat uw boodschap gelezen wordt, en daar zorgen we dan ook voor!!! Moergestel-Nieuws: buro76@planet.nl Het is een tijdje stil geweest rond de Dorpsraad Moergestel. Maar de Dorpsraad wil u toch op de hoogte stellen van nieuwe ontwikkelingen. Ik mag me voorstellen als nieuwe voorzitter. Mijn naam is Hans Denissen, voorheen gemeenteraadslid. De dorpsraad heeft natuurlijk meer leden, dat zijn Bernard Smits, Tino Smetsers, Bas Dinsdag 8 juli maakt de scootmobielclub de 3 kernen haar maandelijkse uitstapje in de omgeving. Ook deze keer is het doel of richting een verrassing. Het grootste doel van het uitstapje genieten van het schoons van onze regio, de Parel van Brabant. Wij verzamelen tussen 13:00 uur en 13:30 op het parkeerterrein van het zwembad “De Leye”. Op het tijdstip van 13:30 uur moeten wij echt vertrekken. Wachten kan niet, wegens tijdgebrek. De meeste deelnemers moeten op uur en tijd thuis zijn wegens hun leefregels. Zij verblijven veelal in zorgtehuizen of anders zins. Daar wordt collectief de maaltijden ver strekt op vastgestelde tijdstippen. Wij hebben daarom afgesproken dat iedereen om 17:00 uur thuis kan zijn. Alle scootmobielberijders van de gemeente Oisterwijk, Moergestel en Heukelom zijn van harte welkom op uitstapje in de zomermaand en. Deelname is geheel gratis. Uitgaven ge maakt, welke behoren tot persoonlijke beste dingen, zoals een drankje of consumptie zijn begrijpelijker wijze voor eigen rekening. Bent u geïnteresseerd in de Dorpsraad dan bent u ook van harte welkom op onze vol gende openbare vergadering op 26 augustus in Den Boogaard om 20.00 uur. Orgelconcert 6 juli 20.00 uur St. Janskerk Goirle Rien Donkersloot speelt werken van Johann Sebastian Bach, Carl Philipp Emanuel Bach, Robert Schumann, Otto Olsson, Max Reger. Rien Donkersloot (1985) studeerde orgel aan het Rotterdams Conservatorium bij Bas de Vroome en Ben van Oosten (cum laude 2008). Tevens behaalde hij het diploma kerkmuziek. Hij volgde orgelcursussen bij Michel Chapuis, Andres Cea Galan, Harald Vogel, Olivier Latry, Zsigmond Szathmary en Thomas Trot ter. Hij won prijzen bij orgelconcoursen in Brielle en Leiden. Wij zijn aan het inventariseren waar er in Moergestel nog behoefte aan is. Dat doen wij via een enquête die we op onze site hebben uitgezet. Ook op facebook kunt u deze enquête vinden. Op 5 juli zullen we bij de Jumbo ‘live’ enquêteren. Ik vraag u om deze enquête en ondersteunOTVfp;^^t#, onze aspi rant-geleidenontï. x Geleidehonden leidt sinds MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 JULI 2014 PAGINA 6 De Reuselhoeve zoekt: horeca-, activiteiten- en keukenmedewerkers. Vooral weekenden, 013-5136031, info@reuselhoeve.nl Uw 'Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J t/m 10 regels 5,00 ’Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Woonplaats Telefoon t/m 6 regels 3,50 I I- I I I--- I I- I I I I I- I I I I I--- I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., -- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Weet jij waar jouw grenzen liggen? Be staande Kadastrale grensreconstructie, beduidend goedkoper dan het Kadaster. Tevens Bouwmaatvoering. Jan van Esch 06- 1278 3101 of geovesch@home.nl Te koop: ledikantje verstelbaar matras etc., box verstelbaar kleed etc., kinder stoel verkleiner. Alles in goede staat en in dezelfde kleur. Tel. 513 2396. O De Vonder in de kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Te huur: 50 en 100 m2 opslagruimte. Te bevragen 513 2248. Gevonden op maandagavond: autosleu tels huissleutel nabij Kloosterlaan. Tegen adv.kosten af te halen. Tel. 513 2100. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor jparaties! Open: rria/ t/m vrij. udL ulumiu jums, ±mv omcwciö, ua» 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- Smits, Herman Schevelier en Aard Mulders. GOEDE DOELEN tëtu t h. I, >n on tut

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 6