Knippen9,001 Waxen Nagels15,001 Facial 30,00 Aphrodite Bizarre diefstal uit kapelletje Oisterwijkseweg Scouting is keileuk! 5,00 [?□□□□-[XL t VAN ALPHEN A UT O S C H A D E Sj Wegens succes verlengd! COUPON Pleinconcert Muziekvereniging Prinses Juliana o^nincj iaanlji&din w'-4» Moergestel-Nieuws van, voor en door Moergestel! Oisterwijk jw/ i x/ Man rukt bord van muur, twee vrouwen ooggetuige rtCW# Uw GemeentenieMws op www.oisterwijk.nl Huidverzorgingsinstituut Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel 013-8228022 info@silhouette.co.nl www.silhouette.co.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Dinsdag 1 juli a.s. op het Kruysackerplein Het opleidingsorkest én de jeugdslag- werkgroep van Muziekvereniging Prin ses Juliana geven op dinsdag 1 juli het jaarlijks pleinconcert. Dit jaar is het de beurt aan het Kruysackerplein in de Kruysackerbuurt. WOENSDAG 25 JUNI 2014 39e JAARGANG Nr. 1762 Het seizoen van de scouting loopt vanaf het einde van de zomervakantie tot het begin van de volgende zomervakantie. In de eerste week van de zomervakantie is er ook nog altijd een keigezellig kamp of kampeerweek- end. Die zijn elk jaar weer heel goed georga niseerd en leuk om mee te maken. Lijkt het je leuk om ook een keer mee te doen? Dat kan altijd. Je hoeft je niet vante- voren aan te melden. Je komt gewoon op vrij dagavond 19.00 uur (bevers, 5-7 jaar en scouts, Ook in Moergestel hebben we een hele leuke en actieve scoutingvereniging. Elke vrijdagavond (bevers en scouts) en zaterdagochtend (welpen) worden er allerlei activiteiten gedaan. Soms binnen, vaak buiten. Maar elke keer weer iets anders. En altijd met voldoende begeleiding van ervaren scoutingmensen. En weet je wat extra leuk is: je kunt zelf ook aangeven wat je graag een keer zou willen doen. En vaak kan dat dan ook! Het pleinconcert is een mooi muzikale afslui ter van het seizoen 2013-2014. Hierna geniet de muziekvereniging van een welverdiende vakantie. Namens de leden en bestuur van Muziekvere niging Prinses Juliana een hele fijne zomer toegewenst! Uit het bekende Moergestels kapelletje langs de weg naar Oisterwijk is zater dagmorgen 21 juni een bizarre diefstal gepleegd. Onder het oog van twee in de kapel aanwezige dames rukte een man een houtsnijbord van de muur en vertrok. Op het houten bord stond de naam en de overlijdensdatum van Carol Schade (1909-1977), de stichter van de kapel. De politie was snel ter plaatste en heeft de zaak in onderzoek. De diefstal gebeurde rond 10.30 uur. Volgens de ooggetuigen maakte de man een verwarde indruk. Hij vertrok met het bord in de rich ting van Oisterwijk. Door de grove manier waarop hij het bord van de muur rukte, ont stond enige schade. Kalkresten werden door beheerder Tonny van Elderen op een hoopje geveegd en afgevoerd. De Moergestelnaar toonde zich ontdaan door de diefstal. De kapel is een van de drukst bezochte van Brabant. Op 8 december 1939 is de kapel in gezegend. De initiatiefnemer was Carol Scha de, een Haarlemse rentenier die in 1938 het nabijgelegen landgoed Hooge Braaken kocht. Een jaar later overleefde hij in de buurt van Brussel een zwaar auto-ongeval. Uit dank baarheid beloofde hij Maria een kapel te bou wen. Na de Tweede Wereldoorlog werd de kapel toegewijd aan O.L. Vrouw van de Vrede. In het verleden is deze populaire kapel her haaldelijk door zeer ernstige vormen van van dalisme getroffen. Meteen bij binnenkomst hing links tegen de muur het gestolen hout snijwerk ter nagedachtenis van de stichter Carol Schade. Silhouette Hair Beauty Salon Bij besteding boven de i €25,-een gratis Cadeau t.w.v. 19,95* 1 POSTCODE SLAGWERKGROEP NAAR OSS Zondag 29 juni gaat onze volwassen Slagwerk- groep ‘buitenshuis’. Die dag vindt een uit- wisselingsconcert plaats met de slagwerkgroep uit Oss. Beide groepen staan onder leiding van Paul Schepers. Het concert vindt plaats in het clubgebouw van Hartog, Beethoven- gaarde 3 te Oss en begint om 10.30 uur. De entree is gratis en u bent van harte welkom! 11-14 jaar) of op zaterdagochtend 9.30 uur (welpen, 8-10 jaar) naar Den Donk aan de Bosstraat. We hebben geen wachtlijsten of zo, je kunt meteen meedoen met het pro gramma van die keer. Het nieuwe scoutings- eizoen begint op vrijdag 29 en zaterdag 30 augustus. Dus zet die datum en tijdstip met een op de kalender en in je agenda, zodat je het niet vergeet. Hopelijk zien we je een keer bij de scouting in Moergestel! Dit concert is voor iedereen toegankelijk en begint om plm. 19.15 uur. Traditiegetrouw worden er tijdens dit concert ook de muziek - diploma’s uitgereikt aan de orkestleden die op examen zijn geweest bij het Factorium. i POSTCODE HUISNR Kapelbeheerder Tonny van Elderen uit Moergestel veegt stof en kalk van de plek waar het bord hing. Foto: Paul Spapens. I a Schoolstraat 5 MOERGESTEL 4 Tel. 013-513 1474 LI nieuws Weekblad voor Moergestel Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@plonet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreporateur voor Interpolis/ Centraal Beheer Achmea gemeente oer S__z Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg, Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Bij inlevering van ingevuili^on en zolang de voorraad strekt, thbmnale besteding is 25,- Akties geldig t/m 31 aug Hair Beauty Salon

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 1