Een zeer geslaagd handbaltoernooi DEST Belg Tielens sterkste in ATB Cross Moergestel Zondag 22 juni darttoernooi in Moergestel Kioskconcert JVW Feestweek, vier het mee! Geslaagd! Garagesale Moergestel Mooie fiets- en wandeltocht voor spierziekte ALS Laatste kans ophalen prijzen loterij Route G Het grootste jaarlijks terugkerend sporttoernooi van Moergestel Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl In totaal namen zo’n 250 renners deel aan de wedstrijden. “We kunnen terugkijken op een geslaagde wielerdag met een goede belang stelling van de renners en van het publiek”, aldus bestuurslid Hans Cornelis van SWMO. een loterij waarbij je altijd prijs had en de powershot. Hier kon iedereen laten zien hoe hard hij/zij kon gooien en per categorie kon je een wedstrijdbal winnen. Iedereen had het erg naar de zin en de prijswinnaars gingen met een mooie beker naar huis. w Wij willen alle vrijwilligers, scheidsrechters, keuken en barmensen heel hartelijk bedanken, zodat dit weer zo'n geslaagde dag werd. De Belg Jimmy Tielens heeft de ATB Cross in Moergestel in de A-categorie op zijn naam geschreven. Hij reed al vroeg in de wedstrijd weg bij zijn opponenten en hield vervolgens knap stand. Zijn landgenoten Nick de Vries en Vincent Meyvis legden beslag op de tweede en derde plaats. Leon van der Heijden uit Oisterwijk eindigde knap als zevende. Onze voorzitter Harry Reijrink deed de prijsuitreiking. Ook dit jaar mochten we weer 80 teams ver welkomen die vanuit alle delen van Nederland weer naar Moergestel kwamen. Op 10 velden werd er de hele dag gehandbald en er waren ongeveer 1000 sporters aanwezig. Daarbij nog de supporters, dus dat was een gezellige drukte. Het weer werkte erg goed mee, zodat er een relaxte sfeer hing. De teams hebben spannende, leuke, sportieve wedstrijden gespeeld. Buiten de handbalwedstrijden waren er luchtkussens, Op zondag 22 juni organiseert CV de Dorstvlegels in café ’t Centrum een darttoernooi. Het toernooi start om 12.00 uur, inschrijven kan op zondag tot 11.00 uur. Je kunt je nu al inschrijven bij café ’t Centrum of Petra Janssen tel: 06-13957746, het inschrijfgeld voor het toernooi bedraagt slechts 10,00. Ook is er deze middag de mogelijkheid om boulekoning te worden of de beste te zijn met barakken, hier zijn uiteraard mooie prijzen mee te winnen. Tevens zullen er deze middag enkele artiesten optreden om de gezelligheid te verhogen. Tot zondag 22 juni! De organisatie, die in handen was van Stichting Wielerronde Moergestel Oisterwijk (SWMO), kreeg na afloop diverse complimenten over het parcours en de wijze waarop de wedstrijd georganiseerd was. In het kader van de serie kioskconcer- ten zal op zondag 22 juni 2014 om 14.30 uur een swingend concert worden gege ven door de Budding Sound Big Band. Deze Big band bestaat uit 25 musice rende leden die allemaal hun opleiding hebben of hebben gehad bij het Factorium te Oisterwijk. De big band is ontstaan op initiatief van Piet Van Campenhout, leraar koperinstrumenten aan de toenmalige Streekmuziekschool Oister wijk. Hij wilde graag een jazz-ensemble opzet ten voor gevorderden. De big band is volop in ontwikkeling. Het enthousiasme en door zettingsvermogen zorgen ervoor dat de big band blijft groeien. Wij streven er naar het publiek te blijven verrassen en een zo wisselend mogelijk programma te presenteren. Het pro gramma bevat bekende nummers zoals “Fee ling good” “Pick up the pieces”en “Cry me a River” maar ook up tempo nummers als "the lady is a Tramp" en “Love for sale” komen voorbij. De zang wordt door Jeske Paalvast verzorgd, al sinds jaren een vast lid van de Budding Sound Big Band. Dit jaar zal Glenn Fens ook enkele vocale nummers voor zijn rekening nemen. Het concert vindt plaats op de kiosk op De Lind in Oisterwijk. MOERGESTEL Het programma staat, de kinderen zijn aangemeld, de groepen zijn verdeeld, maar.... om de JVW Feestweek goed te laten slagen zijn we nog op zoek naar spelleiding en mensen ter versterking van ons ranjateam. Voor alle activitei ten, behalve de uitstapjes, kunnen we nog mensen gebruiken. Heb je tijdens de Jeugdvakantieweek (18 t/m 22 augustus) van 9.00 - 12.00 uur en/of van 13.00 -16.00 uur tijd en zin om er voor de Moergestelse kinderen een feestje van te maken, meld je dan aan via www.jvwmoerge- stel.nl. Geef aan op welk dagdeel je beschikbaar bent en vergeet niet aan te geven naar welk pro gramma je voorkeur uitgaat en bezorg de kin deren een fantastische week. Doe mee aan de JVW Feestweek en ervaar zelf wat een feest de Jeugdvakantieweek is! De 21-jarige Mitchel Smolders, Postelstraat 3a, is op 6 juni jl. cum laude geslaagd aan het University College Roosevelt in Middelburg voor Bachelor of Arts. Van harte gefeliciteerd! Bij de D-categorie was de winst voor Bart Mermans. Hij was te sterk voor Stijn Leys en Daivy Scevenels. Patrick Thaens was de beste bij de E-categorie. Hij bleef Kelly Greefs en Ronny Luyten voor. ROEF!-HANDBAL Uitslag: Dames recr. Desk-Roef 1-15. Door deze mooie overwinning zijn de dames recre anten kampioen geworden. Van harte gefeli citeerd dames! Aandacht voor het volgende: 19 juni: Seizoensafsluiting E-D en B-jeugd, alle ouders zijn hierbij uitgenodigd. Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is mag vrijblijvend mee komen trainen op don derdagavond in de sporthal. Voor meer infor matie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Fietsen en wandelen in de prachtige natuur, met een goed doel voor ogen. Onder de naam ‘Trap ALS de wereld uit’ wordt op zondag 22 juni 2014 in Midden-Brabant een recreatieve fiets- en wandeltocht gehouden. De opbrengst daarvan gaat in zijn geheel naar de Stichting ALS Nederland, en is bestemd voor weten schappelijk onderzoek. ALS is een ernstige spier- en zenuwaandoening, die leidt tot het uitvallen van de spieren. In Nederland zijn er zo’n 1.500 patiënten van uiteenlopende leef tijden. Jaarlijks sterven er 500 patiënten maar komen er ook 500 patiënten bij. Op dit moment is er geen behandeling of medicijn opgewassen tegen deze ongeneeslijke ziekte. De gemiddelde levensverwachting is 3 tot 5 jaar. De fietstocht in Midden-Brabant vindt voor de negende keer plaats. Voor het eerst kan er nu ook, vanuit Tilburg/Riel, gewandeld wor den. Er zijn dit jaar drie startplaatsen: Tilburg: Gasterij De Commanderie, Rielseweg 861,5032 SB Tilburg/Riel. Diessen Restaria De Zwaan, Julianastraat 31, 5087 BA Diessen. Moergestel: Restaurant Croy ’t Stokske, Zandstraat 1, 5066 CA Moergestel. Fietsers kunnen vanuit iedere startplaats kiezen uit drie afstanden: 32, 60 en 110 kilometer. Alle routes zijn uitgepijld. Dat biedt deelne mers onderweg volop gelegenheid rustig te genieten van de mooie, bosrijke omgeving. De 32-kilometer-fietstocht, die bij Gasterij De Commanderie begint, kan tevens als foto-puz- zeltocht gereden worden, met mooie prijzen voor de deelnemers. Vanuit Gasterij De Commanderie wordt een wandeltocht georganiseerd over een lengte van 5 en 10 kilometer. Inschrijven bij de startlocaties is mogelijk tus sen 08.00 uur en 13.00 uur. Deelname kost 7,50 per volwassene en 3,50 per kind (tot 12 jaar). Aan de fiets- en wandeltocht is een loterij gekoppeld met als hoofdprijzen vier ballon- vluchten. Loten zijn te koop bij de startlocaties. Wilt u meer informatie over onze tocht, of heeft u interesse de fietstocht te sponsoren, neem dan contact op met de coördinator van de fietstocht, de heer Bas Cornelissen. Zijn e- mailadres is alsteamtilburgeo@gmail.com U kunt ons ook vinden op facebook: http://www.facebook.com/ALSfietstochttil burgenomstreken of op www.als.nl/tilburg/ Er zijn nog een aantal prijzen niet opgehaald. Het betreft de volgende lotnummers Lotnummerprijs 158cadeaubon van Ligtvoet Shoes 192, 199, 202,664,718, 719,912, 974handdoekjes 602bedovertrek 910knuffelhondje 795 bokaal 293,712knipmes De prijzen zijn af te halen op vertoon van lot op vrijdag 20 juni a.s. tussen 17 en 18 uur op het adres Tilburgseweg 45. Mocht u dan niet kunnen, bel dan 06.53.29.26.35. Dit is de laatste kans om de prijs op te halen. Daarna vervalt het recht daarop! Namens de organisatie Moergestel Fietsdorp, Jan Vriens Op zondag 22 juni as. organiseert buurtvereniging ‘Heivelden’ een gezellige garagesale. De straten rond om de Ruymheuvel worden omgeto verd tot één groot walhalla voor de koopj esliefhebber. Van 11.00 tot 15.00 verkopen buurtbewoners hun tweede hands spulletjes vanaf de oprit. Ook voor kinderen is er van alles te vinden. Meedoen kan nog altijd! Woont er iemand die je kent in de Heivelden, dan mag je daar natuurlijk gezellig bij komen staan. Deelname kosten voor niet-leden zijn 5, leden van de buurtvereniging betalen€ 2,50. Opgeven kan door een mailtje te sturen naar info@buurt verenigingheivelden.nl Een mooie gelegenheid om de zolder eens op te ruimen. Staat die nog niet vol genoeg? Kom dan a.s. zondag 22 juni even een kijkje nemen! “Omdat ik achteraan moest vertrekken, heb ik eerst een aantal renners moeten inhalen”, vertelde Tielens na afloop bij het in ontvangst nemen van de bloemen en de fles Moergestels Reuzenbier. “Eenmaal voorin ben ik in de aanval gegaan en kon ik op dit mooie techni sche parcours mijn eigen tempo rijden.” In de B-categorie ging de zege naar Tomas Leysen, die het haalde voor Peter Willemsen en Jos Bogaerts. Thuisrijder Peter Hoffmans eindigde als zevende. Rinze de Proost mocht de zegebloemen en kussen van rondemiss Manon Klomp in ont vangst nemen in de C-categorie. Hij kreeg Wim van der Zanden en Patrick Zwinnen mee op het podium. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 JUNI 2014 PAGINA 7 BestratingenGroen* M34O15 Vi*'1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 7