Hemelvaartsdag - H. Mis in de open lucht Zin(g) in de zomer-concert 'Sla de peuterspeelzaal niet over!' Meet en Greet met de kunstenaar Succesvol wandel- gebeuren Uw peuter is van harte welkom! Inschrijven kan al v.a. 12 maanden. Tot ziens op het St. Jansplein. I fa PjÓMNMÏI theaters Moergestel-Nieuws: voor wandel-, fiets-, kunst-nieuws en nog véél meer!!! Op dinsdag 11 juni of woensdag 12 juni zijn belangstellenden met hun peuter welkom van 09.00 tot 10.30 uur bij: Psz de Coppele, Willem de Zwijgerlaan 61, Oisterwijk Psz Dribbel, Lavendel 7, Oisterwijk Psz Schelleboom, Cia van Boorthof 2, Oisterwijk Psz Trepke, Frans Halsstraat 26, Oisterwijk (De Bunders) Psz Janneke, Kloosterlaan 28, Moergestel (De Vonder) Van 14.00 u tot 17.00 u is Kees bij de boom aanwezig om met u van gedachten te wisselen over zijn kunstwerk, kunst in het algemeen, Kunst en Bomen, en wat zoal nog ter sprake komt. In Moergestel zijn in totaal 33 kunst werken te bewonderen. Er is een prachtige fietsroute langs alle honderd bomen, en enkele wandelroutes waaronder eentje voor Moergestel. Er is een mooie catalogus gemaakt waarin alle kunstenaars uitgebreid aan bod komen. Deze is voor 8,- verkrijgbaar bij de VW in Oister wijk en op diverse andere plaatsen. Zie de website van Kunst en Bomen. U' In het kader van Kunst en Bomen vin den a.s. zondag 8 juni Meets en Greets plaats met de kunstenaars die in Moer gestel hun boom hebben. Op het St. Jansplein staat een plataan waar een driedelige stenen bank omheen is ge maakt. De bank is geschonken door Dr. van Delft sr. Deze boom is door Kees Ketelaars uitgekozen om er een passend kunstwerk in te maken. woord heette pastor Theo vooraf de familie van de stichter van het Mariakapelletje, Carol Schade, van harte welkom. Carol, de zoon uit Amsterdam, was met zijn vrouw en jongste zoon naar Moergestel geko men en ook de oudste zoon met diens vrouw en twee kinderen uit Brussel, zij allen zorgden ervoor, dat de derde generatie Schade compleet was. Een mooie symbolische daad voor een prachtige viering. Kees Ketelaars en de Van Delft-boom Zo’n 150 bezoekers hadden zich op donderdag 29 mei naar het Mariakapelletje begeven om op de open plek in de bossen de H. Mis van 11.00 uur in de vrije natuur bij te wonen. Foto hoven: de familie Schade. Foto onder: de fietsen werden gezegend. Ruim 200 wandelaars genoten afgelopen zondag tijdens de slotdag van Moergestel Fietsdorp van het wandelge- beuren. De deelnemers waren zeer te spreken over de prachtige routes en de uit stekende verzorging die men onder weg genoot. Ook het fraaie weer werk te volop mee aan dit succes. Velen gaven aan het op prijs te stellen als volgend jaar (17 mei) er weer wan deltochten worden georganiseerd. Zondagmiddag 22 juni organiseert Zanggroep Joy een zomerconcert. Dat als bijkomstigheid tevens een afscheidsconcert van dirigent Ties Kuijpers zal zijn. KWEKERIJ VAN DE VEN TUIN- EN PERKPLANTEN Ties Kuijpers, de dirigent die 10 jaar lang zanggroep Joy met veel plezier heeft geleid, zal na de zomer het dirigeerstokje overdragen aan Imke Hoevenaars. Een nieuwe uitdaging voor ons allen. Het Zin(g) in de zomerconcert vindt plaats in Café De Brouwer, Rootven 11 te Moergestel, waarbij iedereen van harte welkom is. Tijdstip: van 14.30u tot 16.30u. (Zaal open vanaf 14.00u.). Entree: 5.00 incl. cons. Voor informatie over het organiserende koor “Joy” ga naar www.zanggroep-joy.nl Het was nog enigszins kil, maar de weergoden hielden het droog. Het hoogfeest van de Hemelvaart van Jezus kreeg in het openings woord een dubbele betekenis. Enerzijds was het wachten op de H. Geest en anderzijds de meegekregen opdracht om in ons dagelijks leven te kiezen voor elke mens die zoekt naar een straaltje aandacht. In een stijlvolle viering hadden de fietsers en automobilisten de toe spraken van pastor Theo te Wierik tot zich genomen en gezamenlijk wachtten zij op de zegening van de meegevoerde voertuigen, fiet sen, auto’s en scootmobiels. In zijn openings- Voor deze gelegenheid heeft Joy de Tilburgse coverband KoninX uitgenodigd, evenals het popkoor Switch uit Terheijden. Het belooft dus een gevarieerde middag te worden. Joy vierde vorig jaar het 20 jarig jubileum en bestaat uit 25 leden. Uit het uitgebreide reper toire heeft Joy een aantal populaire songs geko zen. In een gezellige sfeer zullen evergreens als “Motown” en bekende nummers uit musicals met veel enthousiasme ten gehore worden gebracht. Aan de piano Liza Hendriks. 0 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 JUNI 2014 PAGINA 5 Theaterseizoen 2014/2015: Heusdensebaan 93a Oisterwijk T 06 - 51109744 www.kwekerijvandeven.nl 1SÜ olSTÉ.RW'j.K.° Jandino Asporaat (4 sept) Johan Goossens (26 sept) Guido Weijers (3,4 okt) Hanhart Voor Mu ziek (20 sept) Kees van Amstel (16 okt) Joris en de Draak (kindervoorstelling, 19 okt) Première Oorlogsfilm Schaduwspel (26 okt) Total Los (Ladies Night, 30 okt), Roué Verveer (5 nov) Wim Daniëls en Yvonne Gijsbers (7 nov) Karin Bruers (10 dec) Vuile Huichelaar (12 dec) Marijn Brou wers (18 dec) Hanhart Voor Muziek (19 en 21 dec) Anuar (22 jan) Grupo Del Sur (25 jan) Eva Crutzen (27 febr) Luider en Donselaar (Ladies Night, 12 mrt) Mark van de Veerdonk (14 mrt) Trio Mannelijk Onvermogen (21 mrt) Carolien Borgers (26 mrt) Andy Marcelissen (28 mrt) Ca- baretpoel (3 apr) Rob en Emiel (9 apr) Jody Moon (11 apr) Max van den Burg (16 apr) Jeffrey Schenk (17 apr) De gebroeders Fretz (23 apr) De Hyena's (24 apr) Buuut Vrij (25 apr) Vrouwen vs Mannen (30 apr) Heavy Balls (15 mei) Anne Jan Toonstra (21 mei) Marlon Kicken (30 mei) Kaarten informatie: www.theatersoisterwijkmoergestel.com of 013-5217220 Volg Tiliander of Den Boogaard op Twitter en Thea ters Oisterwijk Moergestel op Facebook! Foto's/tekst: Noud Smits

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 5