Sophie Filmplein Oisterwijk Sla de peuterspeelzaal niet over!’ Blekven weer bevisbaar Musical kids Moergestel in Achtste Groepers huilen niet! Bierproefavond Prijswinnaars loterij Route G De volgende lotnummers hebben prijs in de j 22J 111^—22 J21' Ti heeft opgezet waarvan onze dorpsgenote Heidi van de Hout de voortrekster was. Alle nummers waren groen. Tweede editie Moergestel Kookt is ’n succes Voor al uw druk- en printwerk. www.drukkerij-cyaan.nl Th Anna Sarah Eliza Geboren op 29 mei 2014 Oranjestraat IA Middelbeers Tel. 013-5142182 info@drukkerijcyaan.nl Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Wij zijn heel blij met de geboorte van onze dochter Vonderhof 21 5066 XZ Moergestel SPO vindt het van wezenlijk belang dat de peuters zich spelenderwijs kunnen ontwikke len onder deskundige begeleiding. Tijdens het spel wordt door de pedagogisch medewer kers veel aandacht geschonken aan de moto rische, de sociaal-emotionele en de taalont wikkeling. Indien nodig wordt aan peuters en ouders extra ondersteuning geboden. Namens organisatie Moergestel kookt, Monique, Ted en Edgard Peuters kom op bezoek en kijk hoe leuk wij samen spelen, knutselen, zingen enz. .handdoekjes ..bedovertrek Kijk voor de diverse mogelijkheden op onze website De show wordt gegeven in de Enck in Oirschot om 13.30 uur maar.het is bijna uitverkocht! il jij erbij zijn? Bestel dan je kaarten bij www.deenck.nl. Of mail ons naar: info@des- demonadance.nl om 13.00 uur wordt er gezongen, gedanst en gespeeld! Deze zomer wordt voor de vierde keer wordt het succesvolle evenement “Filmplein Oister wijk” georganiseerd. De openluchtbioscoop op het Lindeplein wordt gehouden op de woensdagavonden 23 juli,30 juli, 6 augustus en 13 augustus. de peuterspeelzalen zal worden aangeboden. Dankzij de gemeentelijke subsidie is de inko mensafhankelijke ouderbijdrage een lage drem pel voor ouders, met een extra gunstige regeling voor minima. Hierdoor kunnen alle kinderen gebruik maken van deze voorziening. onetpapier envelopp printwerk geb posters spandoek) briefpapier envelope printwerk geboortel Dochter van Peter Geerts Joanne Pourier de nodige kosten met zich mee brengt, werd besloten om dit samen met de Sportvissers uit Oisterwijk te doen. In november 2013 von den de eerste besprekingen tussen beide ver enigingen plaats en werd een plan de campagne gemaakt. Een begroting werd opgesteld waarin rekening werd gehouden met het uitzetten van vis, het verwijderen van de overmatige begroeiing op de oevers en het aanleggen van 25 visplaatsen door middel van visvlonders. Het resultaat mag er zijn. Een prachtige vis vijver waar de leden van beide verenigingen nog jaren plezier van kunnen hebben. Overigens is de uitslag van de wedstrijd te zien op www.derietvoornmoergestel.nl en of www.desportvissers.nl deelname leden 7,50; niet leden 10,50. Tot ziens op vrijdag 6 juni om 20.15 uur bij “De Veerkes” aan het St. Jansplein. De filmavonden zijn gratis toegankelijk en alle films zijn geschikt voor kijkers van 12 jaar en ouder. De films beginnen omstreeks 21.30 uur, wanneer het donker wordt. Bezoe kers kunnen plaatsnemen op de terrassen van de horecagelegenheden op het Lindeplein, maar ook met een eigen stoeltje of dekentje op het plein gaan zitten. Filmplein Oisterwijk zal openen op 23 juli met de film Grease. Onder bovenstaande titel organiseert de Stichting Peuterspeelzalen Oisterwijk (SPO) inloopdagen. De Stichting (SPO) beheert vier peuterspeelzalen in Oisterwijk en één in Moergestel. Veel kinderen in de leeftijd van twee tot vier jaar bezoeken een door de overheid of gemeente gesubsidieerde peuterspeelzaal. Inschrijven kan al vanaf 12 maanden. Peuterspeelzaal Dribbel en peuterspeelzaal De Coppele werken onder de wet Kinderopvang. Dat betekent voor ouders die beide werken, dat zij gebruik kunnen maken van de kinder- opvangtoeslag. Donderdag 29 mei is er door 24 hengelaars van de Rietvoorn uit Moergestel en de Sportvissers uit Oisterwijk voor het eerst sinds zeven jaar weer een wedstrijd gevist aan het Blekven. Deze wedstrijd kon plaats vinden omdat er het laatste half jaar door beide verenigingen hard is gewerkt om het Blekven weer in oude glorie te herstellen. Peuterspeelzaal De Coppele, Willem de Zwijgerlaan 61, Oisterwijk Peuterspeelzaal Dribbel, Lavendel 7, Oisterwijk Peuterspeelzaal Schelleboom, Cia van Boorthof 2, Oisterwijk Peuterspeelzaal Trepke, Frans Halsstraat 26, Oisterwijk Peuterspeelzaal Janneke, Kloosterlaan 28, Moergestel Om enige duidelijkheid in dit verhaal te schep pen gaan we vier jaar terug in de tijd. Destijds besloot het bestuur van de Rietvoorn om in samenwerking met Sportvisserij Neder land een proef uit te voeren met coccolieten- krijt. Dit krijt heeft de eigenschap dat het bodemslib laat inklinken. Drie opeenvolgende jaren werden er afgemeten hoeveelheden van dit krijt in het ven uitgestrooid en werden er voortdurend metingen verricht om de resul taten in kaart te brengen. Eind 2013 werd het experiment afgesloten en bleek het resultaat uitstekend te zijn. Nu rees de vraag, wat nu? Aangezien ook de oevers en visplaatsen een stevige opknapbeurt nodig hadden, wat weer De bedoeling om te ontmoeten, te eten en samen een gezellige avondje te beleven is zeker geslaagd. Ook het weer zat mee, een stukje fietsen naar een volgend adres was een mooi moment om uit te buiken. De nieuwe datum is ondertussen vastgesteld op zaterdag 27 september 2014. Vanaf volgend jaar zal Moergestel Kookt jaarlijks plaatsvinden op de laatste zaterdag van september. Houd rond augustus Moergestel-Nieuws in de gaten, zodat je op tijd kunt inschrijven voor de derde editie van Moergestel Kookt. Alle deelnemers van de tweede editie, hartelijk bedankt voor jullie gastvrijheid en enthousi asme. Op woensdag 11 juni of donderdag 12 juni zijn belangstellenden met hun peuter welkom van 09:00 uur tot 10:30 uur bij: Op 29 juni zal een groep kinderen uit moergestel het ontroerende verhaal brengen over Akkie. Akkie is een stoer meisje dat van voetbal houdt! En daarnaast ook nog moet leren voor school. Er komt een voetbaltoernooi aan voor een aantal scholen en Akkie wil hier aan meedoen! Maar dan wordt Akkie ziek... ernstig ziek. De vraag is of Akkie mee kan doen met het voetbaltoernooi. De musical is naar het gelijknamige boek van Jaques Vriens. De hoofdrol van Akkie wordt gespeeld door Manon van Elderen uit Moer gestel. Er zit veel muziek in en alles wordt live gezongen. De leerlingen zijn al een tijd aan het repeteren op De Vonder. Hier zijn elke week musical- lessen voor kids vanaf 8 jaar. Elke woensdag Vrijdag 6 juni: De Vereniging Bierproeven Moergestel heeft op vrijdag 6 juni weer haar maandelijkse bier proefavond met deze keer als thema Weiss bieren. En deze maand met een thema dat past bij het jaargetijde, met wellicht een mooie warme avond. Gepresenteerd worden een 5-tal frisse loterij voor de kankerbestrijding die Route G witbieren, waarvan 4 uit Beieren, het Mekka van de Weissbieren en als enige de witte Trappist van Nederlandse bodem. Wij hopen op een warme avond, omdat deze Lotnummerprijs bieren zeker zorgen voor een aangename ver- 222cadeaubon Bloemsierkunst Floras frissing. De bierliefhebber van dit bijzondere 158cadeaubon van Ligtvoet Shoes speciaal bier is van harte welkom! Kosten 149,182, 192,199,202,272, 977halogeen licht voor aan plafond 209,293, 712 en 770knipmes 601omapop 774achteruitkijkspiegel c.a. De prijzen zijn af te halen op vertoon van lot op vrijdag 6 juni a.s. tussen 17 en 19 uur op het adres Tilburgseweg 45. Mocht u dan niet kunnen, bel dan 06.53.29.26.35 Namens de organisatie Moergestel Fietsdorp Jan Vriens Er zijn overlegmomenten met GGD consul tatiebureau en met de basisscholen. Zo ontstaat er een doorgaande lijn en biedt de peuter speelzaal precies datgene waar de regering de laatste jaren werk van maakt: vroeg- en voor schoolse educatie. In overleg met gemeente Oisterwijk en kinderopvangorganisaties is onlangs besloten dat deze vroeg- en voor schoolse educatie vooralsnog uitsluitend door De tweede editie van Moergestel kookt vond plaats op zaterdag 24 mei. Alle deelnemers hebben hun uiterste best gedaan om (de tot dan toe onbekende gasten) te laten genieten van lekkere gerechten, en de gastvrijheid. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 JUNI 2014 PAGINA 3 HMMHMMi 664,718,719,787,912,974 602, 706,784 610klok 757....damesportemonnaie 751herenportemonnaie 971Everyware set 249slakom c.a. 709 en 910knuffelhondje 256reistas 795bokaal 743inleg kinderstoel D R U K K E R I J i fX. d V.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2014 | | pagina 3